šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

JAUNAIS GADS ITĀLIJĀ

 • SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE- VERONA – GARDAS EZERS – SIRMIONE VĪNU DEGUSTĀCIJA - MILĀNA – MERĀNO – TERMĀLIE BASEINI - ZALCBURGA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 285 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija
JAUNAIS GADS ITĀLIJĀ
SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE- VERONA – GARDAS EZERS – SIRMIONE VĪNU DEGUSTĀCIJA - MILĀNA – MERĀNO – TERMĀLIE BASEINI - ZALCBURGA
28.12. – 03.01.2017.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena:€330

1. diena. 28.12. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta  izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija, Čehija. Nakts 2* viesnīcā Brno apkaimē.

2. diena. 29.12. „Svarovski kristālu žilbums...”
Brokastis*. Brauciens uz leģendāro muzeju, tā ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, "Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu. "Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Jums būs iespēja iegādāties neaizmirstamas, jaukas dāvaniņas saviem mīļajiem, tuvajiem un mājās palikušajiem. Nakts 4* viesnīcā Itālijas teritorijā, Brešias apkaimē.

3.diena. 30.12. „Verona – patiesās mīlas dzimtene. Gardas ezers – pats lielākais ezers Itālijā...”
Brokastis*. Brīvs laiks vai pedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Gardas ezeru Itālijā, Sirmioni, Veronu. Verona – visu romantiķu un iemīlējušos pilsēta. Pilsēta, kuru iemūžinājis Šekspīrs savā „Romeo un Džuljeta”. Neliela iepazīšanās ar pilsētu. Erbes laukums ar Veronas dievmātes skulptūru; Sinjorijas laukums ar Della Skalu dzimtas pili, Džuljetas māja ar slaveno balkonu, amfiteātris. Parbrauciens uz Gardas ezeru, tas jau vien ir īpašs - desmitiem kilometru garš, klinšu ieskauts tas atrodas Itālijas ziemeļos, netālu no robežas ar Austriju. Ūdens - zili zaļš, ezeram apkārt stāvi kalni, un reizēm burājot rodas sajūta, ka tavā priekšā slejas īsta siena.  Sirmione – fascinejoša pils – Rocca Scaligera – spilgti izceļas Sirmiones pilsētā. Pussalas galā atrodas romiešu laika drupas. Brīvs laiks pilsētas iepazīšanai. Pēc vēlēšanās, piedāvājām doties uz vīnogu audzēšanas saimniecību, vīna degustācija – Jums būs iespēja nobaudīt tradicionālos Gardas ezera vīnus un uzkodas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 4* viesnīca Itālijas teritorijā, Brešias apkaimē.

4. diena. 31.12. „Milāna-operas un modes meka...un omulīgā Bergamo...’’
Brokastis*. Brīvs laiks vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Bergamo un Milānu. Bergamo – citta alta – viena no skaistākajām vecpilsētām kalna virsotnē, augšā dosimies ar funikulieri. Parbrauciens uz Milānu. Milāna – modes, stila, veiksmes pilsēta. Dodoties pastaigā pa pilsētu redzēsim: Castello Sforzesco, Katedrāli, operas teātri La Scala, Galleria Vittorio Emanuele II. Jaunā 2017.gada gaidās. Jaunā gada sagaidīšana pie Doma katedrāles. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 4* viesnīcā Itālijas teritorijā, Brešias apkaimē Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 21.

5. diena. 01.01. „Relaksācija kūrortpilsētā un termālajos baseinos...”
Brokastis*. Dodamies uz Merano. Merāno – pievilcīgs minerālavotu kūrorts, kurp dodas austrieši, vācieši un itāļi dzert minerālūdeņus, izbaudīt terapeitiskās vannas, iedzert tasi kafijas ar cepumu kādā no Belle Epaque kafejnīcām. Merano ir arī seno Tiroles grāfu rezidences pilsēta. Pēc vēlēšanās piedāvājam apmeklēt termālo baseinu. Nakts 2* viesnīcā Zalcburgas apkaimē.

6. diena. 02.01. „Aiz loga atkal Alpu kalni...”
Brokastis*. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Ierašanās Zalcburgā. Ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10 €). Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Iepazīsim pilsētas galvenos apskates objektus: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māju-muzeju, Domu, Sv.Pētera klosteri, Mirabelas pils-parka kompleksu.
Čehija. Nakts 2* viesnīcā Brno apkaimē.

7. diena. 03.01. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)

 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 157  

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 115  

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais  transports

 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (65-74 gadu vecums 12.60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Gardas ezeru, Sirmioni un Veronu 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Bergamo un Milānu 45 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 76.50 €, bērniem līdz 12g. 59.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Swarovski kristālu pasaulē” 19 €; vīna degustācija ar itāļu uzkodām 25 €; audio austiņas Milānā 5 €; funikulieris ~3 €; termālie baseini 2h – 13 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Ekskursija Zalcburgā 10 €. Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20PNL. 2016. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.  

 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre   

   

Fotogrāfijas: