šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEMASSVĒTKU PASAKA ALPOS UN TIROLĒ VĪNE, ZALCBURGA, МINHENE ZIEMASSVĒTKU GAIDĀS

 • VĪNE – ZALCBURGA – MINHENE – ALPI - TIROLES KŪRORTI KICBĪLE UN BAD HOFGAŠTEINA - TERMĀLAIS CENTRS «ALPENTHERME» – GRĀCA
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 300 €

Pilns apraksts:

JAUNUMS
Valstis: Austrija, Vācija            
ZIEMASSVĒTKU PASAKA ALPOS UN TIROLĒ VĪNE, ZALCBURGA, МINHENE ZIEMASSVĒTKU GAIDĀS
VĪNE – ZALCBURGA – MINHENE – ALPI - TIROLES KŪRORTI KICBĪLE UN BAD HOFGAŠTEINA - TERMĀLAIS CENTRS «ALPENTHERME» – GRĀCA
21.12. – 26.12.2016. / 6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Jūs gaida neparasti skaists brauciens uz mājīgajām, Ziemassvētku rotā tērptajām Alpu pilsētiņām. Jūs izbaudīsiet Ziemassvētku sajūtas  Austrijas  galvaspilsētā Vīnē, noslēpumainības plīvurā tītajā  Zalcburgā un brīnišķīgajā Minhenē.  Nokļūsiet sniegotā Tiroles kūrortu pasakā. Zem klajas debess atpūtīsieties siltajos, termālajos radiona ūdeņos. Priecāsieties par neaprakstāmajiem Alpu kalnu panorāmas skatiem. Pārliecinieties par to paši! Šīs Ziemassvētku brīvdienas noteikti paliks Jūsu atmiņā!
Ceļojuma cena: € 300

1.diena. 21.12. „Pretim jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija, Čehija. Vēlu vakarā  izvietošanās 3* viesnīcā Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 22.12. „Vīne – valšu galvaspilsēta – Ziemassvētku rotā...”
Brokastis*. Brauciens līdz Vīnei. Vīnes vēsturiskā centra apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Vīne – Habsburgu impērijas galvaspilsēta – Ringštrāse ar pseido vēsturiskā stila apbūvi, Stefana katedrāle, Hofburga un Vīnes operas ēka. Ar autobusu dosimies skatīt arhitektūras šedevru Hudertwasera māju, aplūkosim Vīnes slavenākās celtnes un, protams, sagatavojiet fotoaparātus. Fotopauze, lai iemūžinātu neatkārtojamo, svētku ugunīs mirdzošo Rātsnama fasādi un apkārtni.  Atelpas brīdī  ienirstiet Vīnes Ziemassvētku tirdziņu atmosfērā, nobaudiet karstvīnu, iegādājieties gardās Mozartkugeln konfektes vai vienkārši baudiet Ziemassvētku burvību sev apkārt. Nakts viesnīcā 3* Kuhlas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 23.12. „Majastētiskā Minhene un elegantā Zalcburga Ziemassvētku priekšvakarā...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā «Majastētiskā Minhene un elegantā Zalcburga Ziemassvētku priekšvakarā...»  (par papildus samaksu 45 €). Ekskursija Zalcburgā. Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Iepazīsim pilsētas galvenos apskates objektus: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māju-muzeju, Domu, Sv.Pētera klosteri, Mirabelas pils-parka kompleksu.
Senā Zalcburga ziemā ir romantiska un klusa. Dodieties pastaigā pa ieliņām un skvēriem - ieklausieties zvanu liegajās skaņās, līdz  ceptu kastaņu, karstvīna un punša smarža atvedīs Jūs uz Ziemassvētku tirdziņu. Nogaršojiet svaigi ceptus gardumus un mandeles. Atklājiet sev paši savu Zalcburgu - klusu, neparastu un aicinošu. Tālāk dosimies uz Bavārijas galvaspilsētu Minheni. Ziemassvētku dienas Bavārijātās ir tūkstošiem krāšņas ugunis un Ziemassvētku tirdziņu burvība, karstvīns ,laipni atvērtas restorānu durvis un lielveikalu svētkiem rotātās vitrīnas. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Minhene: skaistāko pilsētas laukumu apskate – Marienplats, Kēnigsplats, Odeonsplats, Jaunais un Vecais Rātsnams, Bavārijas karaļu un hercogu ziemas rezidence. Minhene ir slavena ar savu krāšņo arhitektūru, gardo virtuvi un lielisko alu. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt alus krodziņus Hofbrauhaus vai Špaten, kur var jautri pavadīt laiku un nobaudīt tradicionālos Bavārijas ēdienus, un, protams, firmas litrīgo alus kausu. Atgriešanās viesnīcā.

4.diena. 24.12. „Tiroles Alpu kūrorti un termālais centrs...”
Brokastis*.Izbraukuma eksursija (par papildus samaksu 40 €) uz pašu populārāko Tiroles augstkalnu slēpošanas kūrortu Kicbīle, kūrortu Bad Hofgašteina un termālais komplekss „Alpentherme”.
Dodamies uz sniegoto, daudzu tūristu apmeklēto pasaku Kicbīli, kas sākas ar spilgtu vēsturisko centru,  kurā valda mūžīga svētku atmosfēra. Šeit pavadīt Ziemassvētku brīvdienas ir ļoti patīkami. Senajās pilsētas ielās tiek uzceltas teltis, kurās pārdod dažādus mīļus Ziemassvētku suvenīrus, kā arī var nobaudīt īstu štopkūku un smaržīgu karstvīnu.
Labā noskaņojumā ierodamies slavenajā Austrijas augstkalnu slēpošanas kūrortā Bad Hofgašteinā. Tā augstums 858 mvjl un ir pats piemīlīgākais, skaistākais un mājīgākais no visiem Gašteinas ciematiņiem. Par to Jūs varēsiet pārliecināties atpūšoties kādā no neskaitāmajām kafejnīciņām, restorāniem vai  arī apmeklējot kādu veikalu lielajā gājēju ielā.
Bez tam Hofgaišteina ir slavena ar saviem termālajiem avotiem.Termālais ūdens, kas iztek no Haistainerstalas ielejas, ir bagāts ar radonu. Pamatojoties uz to, Bad Hofgašteinā atvērts mūsdienīgs termālais komplekss "Alpentherme".
Pēc pusdienām piedāvājam relaksāciju Bad Hofgašteinas "Alpentherme" termālajā kompleksā- jaunā termālajā centrā, kura platība ir 30000 kv.m. Centrs ir aprīkots ar pašām modernākajām iekārtām gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ģimenes zonā iekļauti ūdens kalniņi, tele/video zāle, izklaides un spēļu istaba. Apmeklējiet termālo procedūru zāli, kurā ietilpst termālais slēgtais un atklātais baseins, relaksācijas baseins, aktīvās atpūtas baseins, baseins ar termālo avotu ūdeni, atlētiskais baseins  un akvamasāža zem ūdenskrituma.
Ziemassvētku vakaru piedāvājam pavadīt restorānā, baudot gardas vakariņas, malkojot vīnu  vai alu un ļaujot liegajai Ziemassvētku mūzikai ienest mieru sirdī un dvēselē. Priecīgus Ziemassvētkus vēl Jūsu „Ozolciems Tūre”!!! Ierašanās viesnīcā.

5.diena. 25.12. „Alpu kalnu panorāma. Grāca...”
Brokastis*. Ceļš caur Austriju. Neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. „Iekarosim” ar liftu vai kājām pilskalnu, no kura paveras brīnišķīga panorāma uz vecpilsētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, Čehiju. Nakts 3* viesnīca Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 26.12. „Un atkal ceļš uz mājām...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva Latvija. Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.

 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts ~ 21.00. – 24.00, tas ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa € 110,

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 65,

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

 • pilsētas sabiedriskais transports,

 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija “Majastētiskā Minhene un elegantā Zalcburga Ziemassvētku priekšvakarā” 45 € ; Izbraukuma ekskursija “Tiroles Alpu kūrorti un termālais centrs” 40 € ;
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 75 €, bērniem līdz 14g. 60 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā Vīnē 20 €; "Alpentherme" termālie baseini 25.50 €; Pusdienas Bavārijā – 17-20 €; Pusdienas Austrijā no 15 €. 2016. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.

 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre