šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

STARP ZIEMASSVĒTKIEM UN JAUNĀ GADA SVINĪBĀM ČEHIJAS PILIS, PRĀGA UN KARLOVI VARI

 • PRĀGA – KUĢĪTIS PA VLTAVAS UPI – NACIONĀLAIS VAKARS – SIHROVAS UN MEĻŅIKA PILIS – VĪNA DEGUSTĀCIJA – KARLOVI VARI – VIDUSLAIKU CIETOKSNIS LOKETA
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcā Prāgā

Ceļojuma cena: 212 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija
STARP ZIEMASSVĒTKIEM UN JAUNĀ GADA SVINĪBĀM ČEHIJAS PILIS, PRĀGA UN KARLOVI VARI
PRĀGA – KUĢĪTIS PA VLTAVAS UPI – NACIONĀLAIS VAKARS – SIHROVAS UN MEĻŅIKA PILIS – VĪNA DEGUSTĀCIJA – KARLOVI VARI – VIDUSLAIKU CIETOKSNIS LOKETA
25.12.2016. – 29.12.2016.
5 dienas / Visas naktis viesnīcā Prāgā
Ceļojuma cena: € 212. Akcijas cena: no € 139.

1.diena. 25.12. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Prāgas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 26.12. „Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!..”
Brokastis*. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate vietēja gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €), : gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš.
Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventes laikā. Ziemassvētku tirdziņa apmeklējums, kas tīts saldenā karstvīna, kanēļa, apetelīgo cepto desiņu un kastaņu īpašajā smaržā. Praktiski pirkumi, suvenīri, dāvanas.Vakarā piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu” (par papildus samaksu 20 €) vai apmeklēt Čehu folkloras vakaru, baudot nacionālo mūziku, dejas, ēdienus un dzērienus (par papildus samaksu 45 €). Vakars labā garastāvoklī un jaukā noskaņojumā garantēts! Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

3.diena. 27.12. „Jūsu mūža sapņi pārvēršas realitāte - pabūt kūrorta pilsētā Karlovi Vari un Loketas pilī...”
Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populāro kūrortu (par papildus samaksu 30 €). Pa ceļam apstāsimies pie karaliskās alus darītavas Krušovices, kur Jums būs iespēja iegadaties dažādu šķirņu alu. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz iecienīto Čehijas kūrorta pilsētu. Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Ekskursijas turpinājumā skatīsim unikālo viduslaiku cietokšņa un barokālās rezidences apvienojumu – Loketas pili. Pils vēsture ir cieši saistīta ar čehu karaļiem. Karaļi ir bieži uzturējušies pilī un tajā tika rīkotas diplomātiskās tikšanās. Atgriešanās Prāgā. Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

4.diena. 28.12. „Pirms gadumijas maģija Čehijas pilīs un vīna aromāta valdzinājums...”
Brokastis*. Piedāvājām izbraukumu ekskursiju uz Sihrovas un Meļņika pilīm (par papildus samaksu 30 €). Brauciens uz Sihrovas pili, kura uzcelta romantiskā Mohelkas upes ielejā. Savulaik pils piederējusi franču aristokrātu Roanu ģimenei. Pils interjera apskate: dinastijas portretu galerija, bagātīga ieroču kolekcija, vara, alvas, keramikas un stikla trauki, antikvāras mēbeles… un izsmeļošs stāstījums, kas Jūs aizvedīs vēsturē. Šī pils ar greznajiem aristokrātu apartamentiem neatstās Jūs vienaldzīgus! Sihrovas pils tiek dēvēta par vismājīgāko Čehijas pili.
Tālāk turpinām savu ceļojumu uz Meļņiku, tā izaugusi uz pakalniem pie divu  Čehijas lielāko upju Labas (Elbas) un Vltavas satecē un tai apkārt plešas vīnadārzi. Meļņika - viena no lielākajām un populārākajām vīnogu audzēšanas vietām Centrālčehijā. Meļņika pils – Lobkovicu dinastijas pils. Tās iekštelpās apskatāms plašs čehu baroka laikmeta mākslas darbu klāsts, mēbeļu un ieroču kolekcija. Tagadējā pils īpašnieka Jana Lobkovica lepnums ir arī vīns. Meļņika apkaimē ar vīnogu audzēšanu un vīna darināšanu nodarbojās jau 9.gadsimtā, Lobkovicu dinastijas tradīcijas vīna nozarē aizsākās 1753. gadā, tagad jau tās ir noslīpētas līdz pilnībai un par to Jums būs iespējams pārliecināties pils vīna pagrabos. Vīna degustācija ar profesionālu stāstījumu par vīna vēsturi un tradīcijām. Pēcpusdienā atgriešanās Prāgā. Brīvs laiks savu vēlmju īstenošanai. Atgriešanās Prāgā. Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

5.diena. 29.12. „Vedam mājup dāvanas tuviniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.

 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 50

 • piemaksa par papildvietu autobusā 65 €

 • AA BALTA medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9.00 €),

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

 • pilsētas sabiedriskais transports.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Loketu 30 €, Izbraukuma ekskursija uz Sihrovas pili un Meļņiku 30 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 60 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 50 €, bērniem līdz 14g. 40 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija vietēja gida pavadībā Prāgā par papildus samaksu 15 €, Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar ēdināšanu 20 €; Čehu folkloras vakars 45 €; Loketas pils 150 Kč; Sihrovas pils 250 Kč; Meļņika pils 130 Kč; Vīna degustācija 200 Kč; Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč; Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč.

2016. gada rudens izmaksas.        1 € ~ 27 Kč