šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEMASSVĒTKU NOSKAŅAS: PRĀGA, VĪNE, DRĒZDENE, KARLOVI VARI, ČESKI KRUMLOV

  • VĪNE - ČESKI KRUMLOV - NAKTS EKSKURSIJA LĀPU GAISMĀ - PRĀGA - BRAUCIENS AR KRUĪZA KUĢĪTI PA VLTAVAS UPI - ZIEMASSVĒTKU VAKARS KARLOVI VARI – DRĒZDENE
  • 6 dienas ()
  • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 276 €

Pilns apraksts:

Valstis: Čehija, Austrija, Vācija

ZIEMASSVĒTKU NOSKAŅAS: PRĀGA, VĪNE, DRĒZDENE, KARLOVI VARI, ČESKI KRUMLOV 
VĪNE - ČESKI KRUMLOV - NAKTS EKSKURSIJA LĀPU GAISMĀ - PRĀGA - BRAUCIENS AR KRUĪZA KUĢĪTI PA VLTAVAS UPI - ZIEMASSVĒTKU VAKARS KARLOVI VARI – FRANTIŠKOVI LAZŅI - DRĒZDENE
Ziemassvētku noskaņas ir vissiltākās un mājīgākās!
Šogad izjūtiet tās ārpus māju ierastās atmosfēras Eiropas skaistākajā pilsētā.
Sagaidiet Ziemassvētkus Centrāleiropā!
21.12. – 26.12.2017.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās 
Ceļojuma cena: € 276 

1.diena. 21.12. „Un ceļojums sākās...” 
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3*viesnīcā Čehijas teritorijā, Olomouc apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 
2.diena. 22.12. „Klasiskās mūzikas galvaspilsēta...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Pēcpusdienā ierašanās Vīnē – Hābsburgu impērijas galvaspilsētā. Vīne - Ziemassvētku rotā, daudzkrāsainas virtenes un gaumīgi rotājumi, līdzīga rotaļlietai, ko veidojuši viduslaiku meistari. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīšanās ar pilsētu - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Atelpas brīdī iesakām, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkot tasi īstu Vīnes kafiju. Vīnes valša ritmos turpinām ceļu līdz Česki Budejovicei. Pa ceļam baudām Šumavas pievilcīgās ainavas. Iekārtošanās 3* viesnīcā Čehijas dienvidos, Česki Budejovice apkaimē.
Atpūta. Piedzīvojumu meklētājiem tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Čehijas noslēpumaināko pilsētu – Česki Krumlov. „Viduslaiku atmosfēra šauru ieliņu labirintos...” Nakts ekskursija lāpu gaismā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem. Atgriešanās 3*viesnīcā Čehijas dienvidos, Česki Budejovice. 
3.diena. 23.12. „Maģiskā Prāga...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Apskates ekskursija gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Vecpilsēta: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Loreta – čehu svētais dārgums, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš. 
Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventas laikā. Ziemassvētku tirdziņa apmeklējums, kas tīts saldenā karstvīna un apetelīgo cepto desiņu un kastaņu īpašajā smaržā. Praktiski pirkumi, suvenīri, dāvanas. 
Vakarā piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu”, vai apmeklēt Čehu folkloras vakaru, baudot nacionālo mūziku, dejas, ēdienus un dzērienus (par papildus samaksu 45 €). Vakars labā garastāvoklī un jaukā noskaņojumā garantēts! Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.
4.diena. 24.12. „Svētku rotāta Drēzdene...’’
Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 30 €) uz Drēzdeni. Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā.
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt svētku tirdziņu, kur Jūs gaidīs vilinoši aromāti, jautra mūzika un kulinārijas delikateses, kas viesus ieskauj burvīgā svētku atmosfērā. Tirdziņā jutīsities kā viduslaiku pilsētā, kur stilizētas mājiņas piesaista ar īpašiem gardumiem un suvenīriem, lielveikals „Alktmarkt Galerie”, kur iespējams apmeklēt 200 ekstra klases veikalus, supermārketu. Ar pirkumiem un dāvanām atgriežamies Prāgā.
Ziemassvētku vakariņas. Priecīgus Ziemassvētkus !!! Nakts viesnīcā 3* Prāgā.
5.diena. 25.12. „Sajūtiet īpašo kūrorta atmosfēru!...”
Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārāko kūrortu (par papildus samaksu 30 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. 
Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdzi baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju! Atgriešanās un nakts viesnīcā 3* Prāgā.
6.diena. 26.12. „Mājās ir vislabāk...!” 
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
• transporta un ceļa izdevumi, ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), 
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
• grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 75 €
• AA BALTA medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €),
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Česki Krumlov 25 €; izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni 30 €; izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Františkovi Lazņi 30 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 75 €, bērniem līdz 14g. 65 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Vīnē 15 €; ekskursija Prāgā 20 €; sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč, funikulieris un skata tornis 80 Kč, Baseinu komplekss „Akvaforums” 130-240 Kč, pusdienas Čehijā no 150 Kč, pusdienas Austrijā no 10 €, Ziemassvētku vakariņas
2017. gada rudens izmaksas 1 € ~ 25 Kč