šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ČEHIJAS DABAS LABIRINTI UN ČEHIJAS ŠVEICE

 • PRĀGA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS – KARLOVI VARI – MARIANSKE LAZŅE – KRUŠOVICE – ČEHIJAS ŠVEICE – DEČINA - BRAUCIENS AR LAIVĀM PA KAMENICAS UPI - RELAKSĀCIJA ŪDENS ATRAKCIJU PARKĀ - STALAKTĪTU ALAS - BRNO
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 240 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija
ČEHIJAS DABAS LABIRINTI UN ČEHIJAS ŠVEICE

PRĀGA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS – KARLOVI VARI – MARIANSKE LAZŅE – KRUŠOVICE – ČEHIJAS ŠVEICEDEČINA - BRAUCIENS AR LAIVĀM PA KAMENICAS UPI - RELAKSĀCIJA ŪDENS ATRAKCIJU PARKĀ – STALAKTĪTU ALAS – BRNO

„Čehija – tā nav valsts, tā ir pasaka, tā ir tūristu un ceļotāju paradīze.” Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Tiem, kuri noguruši no pilsētas kņadas, piedāvājam dienu pie dabas krūts, Klimatiskajā meža kūrortā, brauciens ar laivām un relaksāciju ūdens atrakciju parkā! Iepazīstiet savu Čehiju!
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
22.08. – 27.08.2017.
Ceļojuma cena: € 240. 

1.diena. 22.08. Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas.  Laiks ceļā. Lietuva.Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Prāgā. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 23.08. Prāga-maģiskā simts torņu pilsēta...”
Brokastis*. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista, daudzus ceļotājus no visas pasaules.Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €), krievu valodā. Gotiskā sv.Vita Katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā 3 pagalmiem, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūrām, Starametskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš. Brīvs laiks pilsētā. Patstāvīga pastaiga Višegradā, Zoo, Eifeļa tornis, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Vakarā piedāvājam Jums doties kruīza braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi. Uz kuģīša varēsiet izbaudiet ne tikai Prāgas skatus, bet baudīt arī gardas pusdienas (bufet veida galds, ar dažādiem ēdieniem par papildus samaksu 20 €)! Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

3.diena. 24.08. Krušovice un  Karlovi Varu burvība...Marianske Lazņe...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Čehijas populāriem kūrortiem Karlovi Vari un Marianske Lazņe (par papildus samaksu 30 €). Pa ceļam apstāsimies pie Krušovices Karaliskās alus darītavas un būs iespēja iegādāties dažādu šķirņu alu. Kūrortpilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes, nepārtrauktais Vržidlo pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esoša šīs pilsētas dvēsele.Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvs laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Pārbrauciens uz Marianske Lazņe (Marienbāde) – jaunākais Rietumčehijas kūrorts. Pilsēta atpūtniekus piesaista ar saviem koptajiem parkiem, mežiem, bagātīgo sabiedrisko dzīvi un 40 minerālūdens avotiem, kas ir unikāli: to ķīmiskais sastāvs ir tik daudzveidīgs, ka to var izmantot visdažādāko slimību ārstēšanai. Atgriešanās Prāgā.

Vakarpusē ierašanās Prāgā. Vakarā piedāvājam ekskursiju pa naksnīgo Prāgu (par papildus samaksu 15 €) „Maģiskā Prāga”. Jūs varēsiet iepazīt Prāgas maģiju, noklausīties leģendas un apmeklēt mistiskus stūrīšus. Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.

4.diena. 25.08. Tiem, kuri noguruši no pilsētas kņadas...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Čehijas Šveici (par papildus samaksu 30 €). Diena pie dabas krūts. Jau no 19.gs šis rajons ir vilinājis tūristus un romantiskos dzejniekus.Tieši viņi šo vietu pirmo reizi nosaukuši par Čehijas Šveici. Tas ir neparasti skaists apvidus ar fantastisku formu smilšakmens klintīm, kuru šķērso ieplakas un aizas. Klimatiskais meža kūrorts - tiem kuri noguruši no pilsētas kņadas un straujā dzīves ritma. Unikāls dabas veidojums, lielākais Centrāleiropā - Klinšu vārti, akmens tilts. Kamenicas aiza - ko ieskauj klintis. Eksotisks brauciens ar laivām pa Kamenicas upi starp klintīm un ūdenskritumiem-neaizmirstamu izjūtu kokteilis. Pastaigas beigās izjutīsim mieru un neskarto dabu „klusajā aizā”, kura stiepjas 960 m garumā. Dečina - brīniškīga sena pilsēta, gleznainu kalnu, kanjonu un aizu ielenkumā. Pārbraucot diviem senajiem tiltiem, dodamies uz Akvaparku (Plavecky areal). Relaksācija ūdens atrakciju parkā. Dečinas akvaparks Čehijā ir viens no mūsdienīgākajiem. Daļa baseinu akvaparkā ir zem klajas debess, daļa slēgtās telpās. Slēgtajās telpās atrodas trīs baseini (gan daivingam, gan bērniem) ar ūdens klaniņiem un citām atrakcijām, džakuzi, solārijs, masāžas kabinets, sporta klubs, restorāns, utt. Atpūšamies! Relaksējamies! Atgriešanās Prāgā.

Vakarpusē piedāvājam izbaudīt muzikālo strūklaku priekšnesumu, kur mūzika papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklaku fons. Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.

5.diena. 26.08. Kas notiek pazemē...”
Brokastis*. Brauciens uz Moravsky Kras, kas ir vissenākais Morāvijas dabas aizsardzības objekts. Reģiona ezeri zemes apakšējos slāņos veido savdabīgus kanjonus jeb alas. Moravsky Kras to ir vairāk nekā 1000. Mēs Jums piedāvājam apskatīt vienu no alām.

Brno pilsētas apskate. Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils – renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avots – pilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina – pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6.diena. 27.08. Steidzieties dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Čehija. Polija. Lietuva. Vēlu naktī ierašanās mājās.

Samaksas kartība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas,
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55
 • piemaksa par papildvietu autobusā 70
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Marianske Lazņe 30 €, Izbraukuma ekskursija uz Čehijas Šveici 30 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 60 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 54 €, bērniem līdz 14g. 45 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Apskates ekskursija Prāgā vietējā gida pavadībā 15 €; Ekskursija “Maģiskā Prāga” 15 €, Funikulieris un skata tornis 80 Kč, Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč, Muzikālās strūklakas 230 Kč, Pusdienas no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč, Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņam 20 €, Klinšu parks 75 Kč, Dabas taka 30 Kč, Brauciens ar laiviņām 60 Kč, Atrakciju parks ~120 Kč, Stalaktītu alas 170 Kč.
2016. gada      1 ~ 27 Kč

Fotogrāfijas: