šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Ungāriju, ekskursijas ar autobusu, autobusu tūres Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Ungāriju, ekskursijas ar autobusu, autobusu tūres. Labākie piedāvājumi!

MŪŽAM VILINOŠĀ UNGĀRIJA

  • Atpūta un nakšņošana pie BALATONĀ-BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BALATONA EZERS – HEVĪZA EZERS-VELENCES EZERS - "SEČEŅI" TERMĀLAIS BASEINS ––SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS –VIŠEGRADA - UNGĀRIJAS STEPE’VARGATANYA’ – EGERA - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS
  • 7 dienas ()
  • 6

Ceļojuma cena: 328 €

Pilns apraksts:

Valsts: Unārija

MŪŽAM VILNOŠĀ UNGĀRIJA – BUDAPEŠTA UN ATPŪTA PIE BALATONA EZERA
Budapešta nenoliedzami ir Donavas pērle. Ķēžu tilta laidums ir kā savīta lente, kas sasien kopā divus krastus. /Tomass Edisons/
BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BALATONA EZERS (nakts Scopakā kurortā) – HEVĪZA EZERS-VELENCES EZERS - "SEČEŅI" TERMĀLAIS BASEINS ––SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS –VIŠEGRADA - UNGĀRIJAS STEPE ’VARGATANYA’ – EGERA - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS
16.08. -  22.08.2015.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās


Ceļojuma cena: € 328 

1.diena. 16.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
    Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pause. Nakts viesnīcā 3* Slovākijā Popradas apkaime.
2. diena. 17.08. „Termālie ūdeņi un Egeras vīni...”
    Brokastis. Slovākija. Ceļš caur Slovākijas Rūdas kalņiem. Gleznainā panorama. Ungārija. Baradla (UNESCO) – Ungārijas lielāko stalaktītu–stalagmītu alu apmeklējums, kuras kopējais garums ir 25 km.  Jūs patīkami pārsteigs mūzikas “koncerts” dziļi pazemē. Iespēja pastaigāt zem dabiskajām akmens arkām un sajust šī dabas brīnumā vēso elpu uz saviem vaigiem.
     Ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā.
    Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Vakarā ierašanās Budapeštā.Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.
3.diena. 18.08. „Donavas pērle –Budapešta...”
    Brokastis. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā(2stundas). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts unBudu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
    Pēcpusdienā iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38 ° C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas lunaparks. Netālu atrodas Izstāžu zāle un Mākslas muzejs.
    Vakarā iesakām pavadīt nacionālā ungāru stilā lauku sētā “Vargatanya” – dresētu zirgu šovs, izjādes ar zirgiem, etnogrāfiskās ungāru lauku sētas apskate. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Budapeštā.
4. diena. 19.08. „Pa karaļa pēdām...”
    Brokastis.Izbraukuma ekskursija “Donavas loks” (6 stundas) (par papildus samaksu 25 €). Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ drupu apskate. Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendre. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs. Pēc grupas vēlēšanās, Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt kādu no mākslas galerijām, senāko vīna muzeju, keramiķes Margaritas Kovāčas muzeju. Iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālo virtuvi.
    Vakarā piedāvājam doties uz Budafokas vīna pagrabu, kur saimnieks Jūs iepazīstinās ar savu vīna pagrabu un mācīs degustēt ungāru vīnus.Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.
5.diena 16.07., 20.08. "Ungārijas pārsteigums - Balatona un Hevīza ezeri..."
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Dodamies uz Ungārijas dienvidiem - Balatona ezeru. Piedāvājam braucienu uz  Šiofoku, Hevīza ezeru un skaisto piļu pilsētu Kestheju. Ekskursija( par papildus samaksu 30€). Šiofoka - Balatona vasaras galvaspilsēta. Balatona Zelta krasta pludmalē acis priecē pilsētas vecākais rozārijs un tūristus sagaida Balatona ezera nāriņa. Lai pilnīgāk izbaudītu Balatona ūdens un saules maģisko iedarbību, iesakām doties nelielā izbraucienā ar kuģīti, izstaigāt Jokai parku un apskatīt savdabīgās metāla skulptūras pilsētas centrā. Hevīza ezers-pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā. No maija līdz oktobrim ūdens virsma pārklāta ar sarkaniem ziediem ziedošām, no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašibām. Kesthejā skatāma trešā lielākā Ungārijas pils Feštetiču ģimenes pils, kas celta pēc franču arhitektu projektēto piļu parauga. Pilī ir 1001 zāle, bet pati greznākā no visām Spoguļu zāle. Apkārt pilij izveidots milzīgs parks.
6.diena. 17.07., 21.08."'Šodien atpūta un relaksācija..."
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Tihaņas pussala, kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktīniešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi,apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Atpūta un pelde Ungārijas jūrā - Balatona ezerā. jau pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstniecisks kūrorts, galvenokārt, nevis, lai ārstētu saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušam cilvēkam. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā Krakovas apkaimē.
7. diena. 22.08. ”Un atpakaļ tur, kur viss sākās!”
    Brokastis. Izbraukšana mājup. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā / naktī / atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība: 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi
Piemaksas un papildus izdevumi:
•    ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 95 €,
•    piemaksa par papildvietu autobusā 95 €,
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    sabiedriskais transports
•    BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €).
Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €, Marcipāna muzejs 3€; Izbraukuma ekskursija uz “Donavas ieloku” 25 €; Višegradas cietoksnis 7€; Vīna pagrabs Budafokā 26 € ;Izbraukuma ekskursija uz Tihaņas pussalu un Hevizu 30€; vīna degustācija Skaisto Sieviešu ielejā 30 € (cenā iekļauts Egeras-pilsētas apskate 5 vīna šķirņu degustācija, pusdienas-3 ēdieni-, atrakcijas, loterija);Pludmales pie Balatona ezera no 1200 HUF; pelde Hevīza ezerā 3000 HUF; Vakars nacionālajā stilā 37 €;  Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF, Zooloģiskais dārzs 2500 HUF, Budas labirinti 2000 HUF, Muzeji Budapeštā No 1000 HUF.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
 Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām. 
*Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €. 2014.gada rudens izmaksas
100 HUF ~0,0235 €  2014. gada rudens izmaksas
Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 35 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 33 tūristi. 
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā arneparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6  ''BTA Insurance Company'' SE