šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEDU PARĀDE UN SIERU PARADĪZE HOLANDĒ

 • AMSTERDAMA – KEUNKENHOFA-ZIEDU DĀRZS - HĀGA – DELFTA – ALKMĀRA – VOLENDAMA – ZIEDU PARĀDE ŠĪ GADA GĀJENA TĒMA „HOLANDES DIZAINS”
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

Valsts: Nīderlande

ZIEDU PARĀDE UN SIERU PARADĪZE HOLANDĒ.
AMSTERDAMA – KEUNKENHOFA-ZIEDU DĀRZS - HĀGA – DELFTA – ALKMĀRA – VOLENDAMA – ZIEDU PARĀDE ŠĪ GADA GĀJENA TĒMA HOLANDES DIZAINS”.
19.04. – 24.04.2017.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 360.

1.diena. 19.04. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 20.04. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Pusdienu pauze. Laiks ceļā. Nīderlande. Ierašanās Amsterdamā. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā, kuras laikā Jums būs iespēja iepazīt pilsētu no dažādiem skatu punktiem (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai pilsētas vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 21.04. „Nīderlandes kontrasti...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Alkmāru un Volendamu. Alkmāra – pilsēta ar gadsimtu senajām tradīcijām. Alkmāra ir zināma arī kā slavena siera tirgošanas vieta, pēdējos 400 gadus tā ir Holandes siera galvaspilsēta. Katru gadu pilsētā notiek sieru gadatirgus, kurš notiek kā teatralizēts priekšnesums. Savukārt atmiņā paliekošs būs jauks  izbrauciens ar kuģīti pa kanāliem.Tālāk dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Tas kļuvis par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala. Pusdienās iesakām baudīt siļķi, jūras velšu plati vai garneles.
Dienas turpinājumā dodamies baudīt Amsterdamu! Brīvajā laikā Amsterdamā piedāvājam apmeklēt dažādus interesantus muzejus: Valsts mākslas muzejs Rijksmuzejs, Amsterdamas vēstures muzejs, Van Goga muzejs vai arī Tiso kundzes pirmo vaska figūru muzeju.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4.diena. 22.04. „Diena ziedu pasaulē un Holandes „rozīnītes...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) 22.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde – gājiens. Šogad gājena tēma “Holandes dizains” Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notika 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas.
Tālāk dodamies uz Hāgu – tā ir viena no apbrīnojamākajām pilsētām Holandē. Pateicoties vairumam pieminekļu, vēsturiskajiem rajoniem, kuri atrodas gleznainā Ziemeļjūras krastā, atstās neaizirstamus iespaidus. Hāga pazīstama kā „miera un taisnības” pilsēta, to dēvē arī par ”pilsētu – rezidenci”, tas tāpēc, ka tās elegantajos rajonos dzīvo Holandes karaliskās dinastijas pārstāvji.
Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5.diena. 23.04. „Lieliskais ziedu  dārzs Keunkenhofa...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Keunkenhofu - ziedu dārzu (par papildus samaksu 15 €). Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt, gan arī iegādāties. Laiks ceļā. Nīderlande. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. dienas. 24.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 150

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais transports

 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (no 65 līdz 74 gadiem 10.80 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Lieliskais ziedu dārzs Keukenkofa 15 €, Izbraukuma ekskursija „Nīderlandes kontrasti” 35 €; Izbraukuma ekskursija „Diena ziedu pasaulē un Holandes „rozīnītes”40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 90 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 70 €, bērniem līdz 14g. 60 €.
Ieejas biletes nav iekļauts izbraukumā ekskursijas cenā un tiek apmaksatas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €; Kuģītis Amsterdamā 16 €; “ Keukenkof” parka ieejas biļete 15 €; Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €; Van Goga muzejs 14 €.

2016. gada izmaksas

 

Fotogrāfijas: