šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

LUĀRAS IELEJAS PIĻU LEĢENDAS UN NORMANDIJA

 • BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – LUĀRAS IELEJA: ŠAMBORAS PILS - BLUA PILS – VERSAĻA – NORMANDIJA: RUĀNA – DOVIĻA – ONFLĒRA – MECA - LUKSEMBURGA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija
LUĀRAS IELEJAS PIĻU LEĢENDAS UN NORMANDIJA
BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – LUĀRAS IELEJA: ŠAMBORAS PILS - BLUA PILS – VERSAĻA – NORMANDIJA: RUĀNA – DOVIĻA – ONFLĒRA – MECA - LUKSEMBURGA
30.04. - 06.05.2017.      19.06. – 25.06.2017.   16.07. - 22.07.2017.   14.08. – 20.08.2017.     17.09. – 23.09.2017.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 360. 

1. diena. 30.04., 19.06., 16.07., 14.08., 17.09. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts Vācijas teritorijā, 2* viesnīcā Magdeburgas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 01.05., 20.06., 17.07., 15.08., 18.09. „Viduslaiku pilsētiņa...
Brokastis*. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labi saglabātās pildrežgu ēkas. Vēlu vakarā ierašanās Parīzē. Izvietošanās 2* viesnīcā Parīzes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 02.05., 21.06., 18.07., 16.08., 19.09. „Mīlestības pilsēta Parīze...”
Brokastis*. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprasta. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 30 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu.

Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilika no kuras paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētu.

Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu, varēsiet arī ar atlaidēm iegādāties slavenās franču smaržas.
Piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Vakarā piedāvājam ar pacēlāju uzbraukt  Monparnas skatu laukumā, no kura paveras brīnišķīgs skats gan uz visu Parīzi, gan uz Eifeļa torni. Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” fotopauzes 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 03.05., 22.06., 19.07., 17.08., 20.09. „Gleznainā Luāras ieleja un grandiozā Versaļa...”
Brokastis*. Piedāvājam doeties izbraukuma ekskursijā „Gleznainā Luāras ieleja un grandiozā Versaļa...” (par papildus samaksu 45 €). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām.

Jūs pārsteigs Šamboras pils (Chambord) — renesanses laika arhitektūras šedevrs un viena no lielākajām Luāras ielejas karaļu rezidencēm.  Šamboras «rozīnīte» ir vīteņveida kāpnes, кuru tapšanā dalību ņēmis pats Leonardo da Vinči. Tālāk - Bluā leģendārās dinastijas pils Luāras krastā. Pils atrodas Bluā centrā,Luāras labajā krastā. Tās karaliskie apartamenti ir restaurēti un mēbelēti. Bez tam iespējams  apskatīt lietišķās Mākslas muzeja eksponātus, kurā tiek pārstāvēta portretu glezniecība un skulptūra. Atgriešanās Parīzē. Nakts 2* Parīzes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 04.05., 23.06., 20.07., 18.08., 21.09. „Senatnes burvība un Normandijas kūrortpilsētas...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Senatnes burvība un Normandijas kūrortpilsētas...” (par papildus samaksu 45€). Ekskursiju iesāksim ar pašu gleznaināko no Normandijas mazajām ostas pilsētām – Onflēru. Onflēra – pats senākais un demokrātiskākais Normandijas kūrorts. Tas ir arī pats gleznainākais no kūrortpilsētām, tās reputāciju veidojuši mākslinieki, kuri apbrīnojuši ostas akvatorijas krāsu maiņu ar tās šaurajām un augstajām mājam. Rakstnieki Bodlērs un Flobērs šeit ir sarakstījuši savus darbus, komponisti sacerējuši mūziku. Ne velti pilsētā ir liels daudzums gleznu galerijas. Savukārt nostaļģiska pastaiga pa Doviļu atstās neaizirstamus iespaidus. Doviļa – Francijas „ziedošā krasta” elitārs kūrorts ar lieliskām smilšu pludmalēm, kas izdaudzinātas Claude Lelouch filmā „Vīrietis un sieviete”. Šeit labprāt relaksējas pasaules slavenības. Tālāk seko pārbrauciens uz Kloda Monē iedvesmas pilsētu - Normandijas galvaspilsētu Ruānu. Pilsēta atrodas ziemeļrietumos no Parīzes, Sēnas krastos. Tā ir liela, skaista un vēstures bagāta pilsēta. Ievērojamākās vietas pilsētā: Tiesu pils, Notre – Dame katedrāle, Senmaklū un Sentuena baznīcas. Pastaiga pa pilsētu.

Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park.

Dienu varat veltīt arī pastaigai pa Parīzi, iepazīstot tās ievērojamākos apskates objektus individuāli. Vakarā izbraukšana no pilsētas. Nakts 2* viesnīcā Mecas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 05.05., 24.06., 21.07., 19.08., 22.09. „Romantiskā Meca un Pasaku hercogiste – Luksemburga...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Meca – pērle Mozeles krastā, tagad tā ir Lotringas galvenā pilsēta. Uz Mecas vēsturisko centru itin kā nolūkojas – Sentjēna katedrāle. Iespaidīgais gotiskais dievnams rotāts ar 13. – 20.gs. vitrāžām 6500 m2 platībā, dažu vitrāžu autors ir Marks Šagāls. Eglise St-Pierre-aux-Nonnains pieder pie Francijas vecākajiem dievnamiem, netālu no tās atrodas Templiešu kapela, kas rotāta ar 13.gs freskām. Neliela apstāšanās pilsētā.

Pārbrauciens uz Luksemburgu. Ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” (par papildus samaksu 15 €). Piedāvājam doties pastaigā gar krāšņām mājām, elegantām vitrīnām un baudīt mierīgo, nesteidzīgo ikdienas ritmu. Pilsētas apskate: Konstitūcijas laukums, Notr-Dame katedrāle, Gijoma laukums. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

7. diena. 06.05., 24.06., 22.07., 19.08., 22.09. „Steidziet dalīties iespaidos...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,
 • Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā 130
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Gleznainā Luāras ieleja un grandiozā Versaļa” 45 €; Izbraukuma ekskursija „Senatnes burvība un Normandijas kūrortpilsētas” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 90 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 70 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem 30 €; Kruīzs ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Eifeļa tornis 8.50-14 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.8 €; Moulin Rouge kabare 112 (ar iepriekšēju rezervāciju) ; Versļas pils un parks(ieejas biļete) 15 €, Šamboras pils (ieejas biļete) 11 €, Bluā pils (ieejas biļete) 10 €, Ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” 15 €; Pusdienas ~ 12 – 18 €, Monparnas skatu laukums 14 €, Disnejlenda 69/49 €.
2016. gada izmaksas

Fotogrāfijas: