šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

UNGĀRIJAS ZVAIGZNES UN KARAĻU PILSĒTA KRAKOVA

 • BUDAPEŠTA - GELERTA KALNS - ROMANTISKS VAKARA IZBRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – ESTERGOMA – SZENTENDRE – GIORA – TATA - KRAKOVA
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 139 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija, Polija

UNGĀRIJAS ZVAIGZNES UN KARAĻU PILSĒTA KRAKOVA.
BUDAPEŠTA
- GELERTA KALNS - ROMANTISKS VAKARA IZBRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – ESTERGOMA – SZENTENDRE – GIORA – TATA - KRAKOVA.
15.03. – 19.03.2017.                    12.04. – 16.04.2017.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 232  

1.diena. 15.03., 12.04. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā, Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 16.03., 13.04. „Donavas pērle Budapešta un romantisks brauciens ar kuģīti pa Donavu...”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Slovākijai. Pārbrauciens uz Budapeštu. Pēcpusdienā Budapeštas pilnvērtīga pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. . Piedāvājam Jums iespēju skatīt naksnīgo Budapeštu no Gelerta kalna virsotnes. Jūs pārņems elpu aizraujoša sajūta-visa Budapešta  pie Jūsu kājām..Tas ir mirklis, kuru gribas baudīt vēl un vēl... Vakaru piedāvājam pavadīt romantiskā gaisotnē, vizinoties ar kuģīti pa Donavu, malkojot ungāru vīnu. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 17.03., 14.04. „Balkonu pilsēta Giora un „ūdens pilsēta” Tata...”
Brokastis*. Piedāvājam izbraukumu ekskursiju (par papildsamaksu 30 €) uz balkonu pilsētu Gioru un Tatu.     Tata – „ūdens pilsēta”. Vecā ezera krastā Jūs sagaidīs renesanses stilā celtais Tatas cietoksnis, kas tā vien aicina-meklējiet fotoaparātus, Kapučīniešu ordeņa baznīca, bijušā Esterhāzu dinastijas pils, milzīgs angļu stila parks ar palmu māju un gleznainās ūdensdzirnavas. Giora - upju satikšanās pilsēta, balkonu pilsēta un Ziemassvētku pilsēta. Šajā pilsētā satiekas upes, cilvēki un dažādas kultūras. Baroka stila ēkas, neparasti stūra balkoni un šauras ieliņas aicina pastaigā,ikvienu ieliņu, namiņu, stūrīti apvij svētku mirdzums. Bazilika un valstī pirmā bīskapija, kuras atrodās pakalnā, Benediktīniešu baznīca, grāfa Sēčēņi laukums, Rātsnams, Marijas kolonna, Ferenca Lista iela, kur apskates cienīgs ir katrs nams.Brīvajā laikā iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas. Vakarā piedāvājam Jums vīna degustāciju Budafokas vīna pagrabā. Šeit Jums tiks piedāvātas 7 vīna šķirnes, gardas vakariņas ungāru gaumē, kā arī būs iespēja mūzikas pavadībā izlocīt kājas dejas solī vai pavadīt laiku dziedot senas, mīļas, visiem zināmas dziesmas. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 18.03., 15. 04. „Mazā saldumu tūrīte Sentendre un karaļa pilsēta Estergoma.”
Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana. Izbraukuma ekskursija (par papildsamaksu 30 €) „Mazā saldumu tūrīte Sentendre un karaļa pilsēta Estergoma”. Estergoma - bijusī Ungārijas galvaspilsēta un viena no senākajām Ungārijas pilsētām. Šeit dzimis arī Ungārijas valsts pamatlicējs Sv.Ištvans.Estergomā atrodas pati lielākā un greznākā valsts bazilika- sv.Adalberta bazilika. Tās augstums 71,5 m, unikālākā vērtība ir pasaulē lielākā altārglezna, gleznota uz viengabala audekla. Szentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.-18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai neierastu Vidusjūras stilu.Saules apspīdēta galvenā ieliņa ar jaukiem suvenīru veikaliņiem,kas tā vien aicina iegriezties, mājīgi krodziņi un omulīgas kafejnīcas. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un citus saldumus, bet īpašais piedāvājums marcipāna liķieris. Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 19.03., 15.04. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 15 €). Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols.Vāvela tā ir Polijas patriotisma, neatkarības, lepnuma un cerību varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus - Sukenicas tirdzniecības ēka, kur iekšpusē pārdod tautas daiļamata meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā.
Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.

 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 65 €,

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

 • pilsētas sabiedriskais transports,

 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4,50 € (pēc 65 gadu vecuma 9 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Mazā saldumu tūrīte Sentendre un karaļa pilsēta Estergoma” 30 €; Izbraukuma ekskursija „Balkonu pilsēta Giora” 30 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 60 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 54 €, bērniem līdz 14g. 40 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
*Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pilnvērtīga ekskursija Budapeštā 15 €; ekskursija vietējā gida pavadībā Krakovā 15 €; Marcipāna muzejs 3 €, Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €, Vīna degustācija Budafokas vīna pagrabā 30 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF, Zooloģiskais dārzs 2500 HUF, Muzeji Budapeštā No 1000 HUF.

2016.gada rudens izmaksas

Fotogrāfijas: