šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

(9 brīvas vietas) NARCIŠU ZIEDU VALSTĪBA AUSTRIJĀ

 • LIHTENŠTEINAS AIZA – KRIMLES ŪDENSKRITUMS – GERLOSA KALNU PĀREJA - NARCIŠU SVĒTKI – BAD AUSSEE – ZIEDU PARĀDE UN PELDOŠO ZIEDU FIGŪRU IZRĀDE - ZALCBURGA - ST.GILGENA – ZWÖLFERCHORN KALNU VIRSOTNE
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 189 €

Pilns apraksts:

Valsts: Austrija

NARCIŠU ZIEDU VALSTĪBA AUSTRIJĀ.
LIHTENŠTEINAS AIZA – KRIMLES ŪDENSKRITUMS – GERLOSA KALNU PĀREJA - NARCIŠU SVĒTKI – BAD AUSSEE – ZIEDU PARĀDE UN PELDOŠO ZIEDU FIGŪRU IZRĀDE - ZALCBURGA - ST.GILGENA –ZWÖLFERCHORN KALNU VIRSOTNE.
26.05. – 30.05.2017.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 264. 

1. diena. 26.05. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 27.05. „Austrijas dabas krāšņumi...”
Brokastis*. Pārbrauciens pa Čehijas teritoriju līdz Austrijai. Dodamies uz Lihtenšteinas aizu, to devē par dabas brīnumu un tā ir viena no skaistākajām, dziļākajām un garākajām aizām Alpu kalnos. Tā ir pasakaina aiza ar neatkārtojamiem dabas skatiem, ūdenskritumiu kaskādēm. Savu nosaukumu tā ir ieguvusi pateicoties Lihtenšteinas firstiem, kuri ziedoja līdzekļus aizas iekārtošanai. Krimles ūdenskrituma apmeklējums. Augstā Tauerna nacionālā parka teritorijā atrodas augstākais ūdenskritums Alpos /~380 m/ un viens no augstākajiem Eiropā. Patīkama pastaiga vērojot ūdenskrituma trīskāples. Gerlosa kalnu pāreja 1500 m augstumā. Pārbrauciens līdz viesnīcai. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Zalcburgas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 28.05. „Narcišu svētki un Zalcburga…”
Brokastis*. Dodamies uz „Narcišu festivālu” (par papildus samaksu 40 €) Bad Aussee, kur Jums būs iespēja piedalīties ik gadus rīkotajā narcišu ziedu valstībā, tie notiks jau 57 reizi pēc kārtas. Ik gadus ap 4000 brīvprātīgo no 50 000 Alpu mazajām narcisēm veido dažādas, brīnumjaukas ziedu figūras. Vērosim ar narcisēm rotāto automobīļu parādi, pēc tam dosimies uz Grundlsee ezeru, kur skatīsim peldošo ziedu figūru izrādi. Esot pie ezera varēsim klausīties austriešu kapelas spēlēto mūziku un nobaudīt dažādus austriešu gardumus.
Tālāk seko pārbrauciens uz Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Dodoties pastaigā pa pilsētu iepazīsim tās galvenos apskates objektus: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māju-muzeju, Domu, Mirabelas pils-parka kompleksu. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Zalcburgas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 29.05. „Neaizmirstamie kalni un gleznainās ielejas...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Braucienu līdz gleznainajam Volfgana ezeram, kuras krastā atrodas Mocarta mātes pilsētiņa St.Gilgena. Piedāvājam doties braucienā ar pacēlāju līdz Zwölferchorn kalna virsotnei, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz Zalckamergūtas ezeriem, kalniem, mazajām pilsētiņām un uz sniegotajām Austrijas Alpu virsotnēm. Nakts 2* viesnīcā Polijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 30.05. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 85

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 80

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais  transports

 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4.50  € (65-74 gadu vecums 9 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Narcišu svētki un Zalcburga.” 40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 40 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 36 €, bērniem līdz 14g. 28 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ieejas biļete festivalā 15 €; Lihtenšteinas aiza 6 €; Krimles ūdenskritums 9.20 €, pacēlājs Zwölferhorn kalnā 22 €; gids Zalcburgā 15 €

2016. gada izmaksas

 

Fotogrāfijas: