šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Bavārijas pērles un Bohēmija

 • Drezdene – Rēgensburga – Vircburga – Rotenburga pie Tauberes – Nirnberga – Kīmezers – Herrensala – Herrenchiemsee pils – Oberammergava –Liķieru degustācija – Minhene – Alus darītava „Chodovar” – Karlovi Vari
 • 6 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 240 €

Pilns apraksts:

 

Ceļojuma cena: € 320 / Ls 224,89

Agrās rezervēšanas 1. etapa akcijas cena līdz 06.02.2014.

€ 240

Ls 168,67

Izstādes BALTOUR 2014 laikā un 2. etapa akcijas cena no 07.02. līdz 01.03.2014.

€ 245

Ls 172,19

Agrās rezervēšanas 3. etapa akcijas cena no 02.03. līdz 30.03.2014.

€ 255

Ls 179,22

 

1. diena.26.04., 14.07. “Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijā.  

2. diena. 27.04., 15.07. “ Drēzdene – Vācijas mākslas krātuve.
Brokastis. Dodamies uz Drēzdeni, kuru mēdz dēvēt par Elbas Florenci. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera un Brīla terase. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē \"eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem\". Cvingera iekšpagalmā notikuši turnīri, svētki, uguņošanas. Tagad šeit iekārtoti vairāki muzeji. Pārbrauciens līdz Rēgensburgai. Vakara pastaiga pa burvīgo Bavarijas pilsētiņu Rēgensburgu. Ievērojamākās celtnes ir Rēgensburgas Doms, 310 m garais Akmens tilts pāri Donavai, kurš patiesi ir izcils viduslaiku inženiertehnikas būves paraugs. Nakts viesnīcā 3* Vācijas teritorijā.  

3. diena. 28.04., 16.07. “ Bavārijas pērles.
Brokastis. Piedavājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Vircburgu. Tā ir XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. Piedāvājam nodegustēt frankonijas vīnus.
Brauciens pa vācu romantisko ceļu – Rotenburga pie Tauberes (Rothenburg ob der Tauber). Ja ir pasaka virs zemes, tad tā ir šeit... kur Ziemassvētki mājo visu gadu, kur viduslaiki ienāk nākotnē...
 Nirnberga – Bavārijas košākā pērle. Pazīstama ar idillisko vecpilsētu. Viduslaiku atmosfēra kādreizējā Svētās Romas impērijas brīvpilsētā. Dievmātes vārti, Sv. Martas baznīca, Sv. Labrenča baznīca, Tirgus laukums. Nirnberga pazīstama kā desiņu galvaspilsēta. Atgriešanās viesnīcā 3*Vācijas teritorijā. 

4. diena. 29.04., 17.07. “ Pasaku pils Herrensalā.
Brokastis. Piedavajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Kīmezeru – lielākais Bavārijā. Brauciens ar laivu līdz  Herrensalu, kuru sava laikā nopirka Ludvigs II, karalis vēlējās uzbūvēt šeit pili, kura līdzinātos Versaļai. Uz salas atrodas Herrenciemsee pils ar parku, gan vienu, gan otru ir vērts redzēt.
Oberammergava – maziņa un romantiska pilsētiņa, kura ir iekļuvusi Ginesa rekordu grāmatā. Pilsētā namu fasādes apgleznotas ar teiksmu, pasaku un reliģiskiem tēliem un nelielie viesu nami, rada īsti bavārisku mājīguma sajūtu.
Liķieru degustācija pie Ettalas klostera ar iespēju tos iegādāties.
Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Neliela pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Atgriešanās viesnīcā 3* Vācijas teritorijā. 

5. diena. 30.04., 18.07. “Viesošanās Rietumbohemijā
Brokastis. Alus darītava Chodovar ir dibināta jau XII gs. Apmeklētājus pārsteidz vēsturiskā alus darītavas ēku arhitektūra un pagrabi, kas izkalti granīta klintī. Zem granīta klints atrodošies pagrabu labirinti jau 800 gadus tiek izmantoti alus darīšanai, bet šodien tur ir ierīkots arī restorāns, kurā nobaudīt nacionālos ēdienus, degustēt dzīvo alu varēsiet arī Jūs. Restorāns „Ve Skale” – harmoniska alus un gastronomijas simfonija.
Tālāk mūsu ceļš ved uz Čehijas populārāko kūrortu Karlovi Vari.  Pilsētā cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža. Iepazīšanās ar pilsētu. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā. 

6. diena. 1.05., 19.07. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem. ”
Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pec programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Drēzdenē, profisionāla vietējā gida pavadībā krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 145 / Ls 101,91
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100 / Ls 70,23
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • \'BTA Insurance Company\'\' SE  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (>65 gadiem 10.80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija uz Vircburgu, Rotenburgu pie Tauberes, Nirnbergu 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Kīmezeru, Herrenciemsee pili, Oberammergava 30 €; liķieru degustācija ~ 7 €; frankonijas vīnu degustācija ~10€; kuģītis uz Herrensalu  ~ 7.50 €; Herrenciemsee pils ~8 €

2013. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.