šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

SPĀNIJAS, FRANCIJAS UN ŠVEICES DAILE

 • BADENBĀDENE – PONT DU GARD - KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” - BARSELONA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS - „PORT AVENTURA” – KOSTA DAURADA – TARRAGONA – FIGERESA – ŽIRONA - NARBONNA – SAFARI PARKS –ANSĪ - ŽENĒVAS EZERS – BERNE - VIRCBURGA
 • 10 dienas ()
 • 10 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 569 €

Pilns apraksts:

Valsts: Spānija    

SPĀNIJAS, FRANCIJAS UN ŠVEICES DAILE
BADENBĀDENE – PONT DU GARD - KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” - BARSELONA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS - „PORT AVENTURA” – KOSTA DAURADA – TARRAGONA – FIGERESA – ŽIRONA - NARBONNA – SAFARI PARKS –ANSĪ - ŽENĒVAS EZERS – BERNE - VIRCBURGA.
27.04. – 06.05.2017.    20.10. – 29.10.2017.
10 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 569. 

1.diena. 27.04., 20.10. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 27.05., 21.10. „Bādenbādene – kūrortu karaliene...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Bādenbādene – pazīstama kūrortpilsēta ar savām dziedinātavām, spa kompleksiem, termālajiem kompleksiem, festivālu un brīvdienu pilsēta. Ierašanās Bādenbādenā, iepazīšanas ar pilsētu: Lihtentaler aleja - ziedu aleja, pilsētas teātris, Kazino ēka, kas tiek uzskatīts par skaistāko pasaulē, minerālūdens paviljons ”Trinkhalle”, Pareizticīgo baznīca. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 29.04., 22.10. „Muzejs zem atklātām debesīm…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Francija. Pont du Gard – slavenā romiešu akvedukta apskate, kurš mūsdienās ir visaugstākais (50m), kā mūsdienu 16 stāvu ēka! Šis trīslīmeņu akvedukts, būvēts no seštonnīgiem akmens bluķiem, senatnē nodrošināja  50 tūkstoš iedzīvotāju pilsētu ar 400 litrim ūdens uz katru iedzīvotāju. Pont du Gard, kas ir attēlots uz 5 Euro banknotes piegādāja ūdeni Nīmai lidz pat 18.gs. vidum. Brauciens līdz Nīmai, kuru nereti dēvē par ,,Francijas Romu”, tas jums būs kā ceļojums pa Romiešu laika monumentiem. Spānija. Vakars Kosta Brava piekrastē. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

4.diena. 30.04., 23.10. „Katalonijas pērle Barselona. Tā ir jāredz!..”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Pēcpusdienā piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Barselonu. Laiks ceļā. Barselona – pati skaistākā un pati „eiropeiskākā” Spānijas pilsēta, Katalonijas galvaspilsēta, lielākā Vidusjūras osta. Barselonas iedzīvotājiem ir mākslas un mūzikas cienītāju slava, par ko liecina pilsētas neskaitāmie muzeji, galerijas, pieminekļi un koncerti. Ekskursija pa Barselonu: Antonio Gaudi šedevrs - Svētas Ģimenes katedrāle, Kristofora Nacionālā pils, Kolumba piemineklis, Spānijas laukums, nami Grasia bulvārī, Montžuikas kalns un Olimpiskais stadions. Barselona ir pilsēta, kurā ir patīkami būt. Ļoti spāniska un vienlaikus ļoti kosmopolītiska. Barselona ir sena, bagāta ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Brīvais laiks pilsētā. Šodien Barselona ir pilsēta, kurā ir viss. Pludmales un kalni, savi „Elizejas lauki" - Passageo Gracia, šarmanta viduslaiku vecpilsēta Barri Gotica ar maziem krodziņiem, veikaliņiem un vieglu dienvidniecisku haosu. Noslēgumā iespaidīgs muzikālo strūklaku un gaismas šovs Spānijas laukumā. Mēs piedāvājam apmeklēt Flamenko izrādi, kur varēsiet izjust Spānijas dvēseli un raksturu, mīlestību un kaisli,  ugunīgajās flamenko dejās. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

5.diena. 01.05., 24.10. „Atrakciju parks Port Aventura un  Tarragona Kosta Dorada piekrastē…”
Brokastis*. Lieliska relaksācija šī ceļojuma laikā būs iespēja izbaudīt atpūtu gan lieliem, gan maziem, otrā lielākajā atrakciju parkā Eiropā – piedzīvojumu un izklaižu parkā “Port Aventura”. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā «Atrakciju parks Port Aventura un Kosta  Dorada piekraste.» (par papildus samaksu 25 €). Spānijas piedzīvojumu un izklaižu parka "Port Aventura" apmeklējums. Parks iedalīts vairākās zonās. Piemēram, «Vidusjūras zona» noformēta kā tipiska Katalonijas pilsētiņa un izvietota tieši pie ieejas parkā Furius Baco, paši ātrākie amerikānu kalniņi Eiropā. «Mežonīgo Austrumu» atmosfēra piesātināta ar kovboju garu un papildināta ar amerikāniskām ainavām. Šeit atrodas ūdens atrakcija Silver River Flume, no kuras neviens neiznāk sauss; Stampida un Tomahawk — amerikāņu kalniņi uz vagonetēm, kā arī Grand Canyon Rapidskur balonā var pagriezties mežonīgi bangojošā kalnu upē. Drakons Hans - kritiens no Kondora smailes. Mierīgākas atpūtas piekritējiem piedāvājam relaksāciju Kosta Daurada pludmalē. Costa Daurada – „zelta krasts”. Tarragona – mūsdienās industriāla osta, ar gadu simteņiem ilgu vēsturi, kur uz katra soļa jūtama senatnes elpa, ar smilšainām pludmalēm, Vidusjūras balkonu un romiešu amfiteātri. Aizraujoša diena ir garantēta gan ģimenēm ar bērniem, gan draugu kompānijām – visām gaumēm un visām paaudzēm! Atgriešanās kūrortā. Vakara pelde un atpūta pludmalē.  Atgriešanās  un nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

6.diena. 02.05., 25.10. „Patiesais Katalonijas gars slēpjas mazpilsētu labirintos...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Katalonijas mazpilsētām – Figerasu, Žironu. Figerasas apmeklējums– Salvadora Dalī dzimtene. Teatro Museo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzeju veidoja pēc Salvadora Dalī ieceres un viņa vadībā. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Žirona - Spānijas bagātākās provinces galvaspilsēta. Pastaigā pa pilsētu baudīsim pasteļtoņu namus Oņaras upes krastos, pilsētas cēlo katedrāli, rosīgos veikaliņus un kafejnīcas. Atgriešanās kūrortā. Vakara pelde un atpūta pludmalē. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

7.diena. 03.05., 26.10. „Floras, faunas un vēstures karuselī: Narbonna un Safari parks...”
Brokastis*. Ceļš pa gleznaino piejūras piekrasti uz saulaināko Francijas reģionu – Languedoc - Roussillou. Mēs dodamies uz Safari parku. Brīnišķīgs Āfrikas safari parks – viens no bagātākajiem Eiropā dažādu savannas pārstāvju skaita ziņā. Šeit ir gan safari zona, kurā dzīvnieki atrodas dabīgos apstākļos, gan arī tradicionālais zooparks, kurā tā iemītnieki skatāmi voljēros. Patiesa bauda un atpūta! Pēc vēlēšanās  piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 20 €) uz Narbonnu. Narbonnas apkaime pazīstama ar senākajiem vīna dārziem Francijā, no kurienes jau pirms mūsu ēras vīnu nogādāja pat Senajā Romā. Iepazīšanās ar pilsētu. Narbonnā, kur saglabājusies vēl daļa no senā romiešu ceļa, valda tipiski franciska atmosfēra: gracioza viduslaiku katedrāle, kuras celtniecības darbi netika īstenoti līdz galam, bet ir viena no augstākajām Francijā; iespaidīga pils, neskaitāmas kolorītas kafejnīcas un krāšņi ziedi gleznainā kanāla krastos. Kādreiz Narbonna atradās jūras krastā. Ar laiku jūrai atkāpjoties izveidojās neskaitāmi sāls ezeri, daži no tiem piekļaujas jūrai, veidojot īpatnējas pussalas un smilšu kāpas, uz kurām tagad izveidojušies pievilcīgi kūrorta ciematiņi. Mēs apskatīsim Narbonnas simbolu, pilsētas galveno objektu – Arhibīskapa pils ansambli. Šī iespaidīgā celtne, kas sevī ietver Veco un Jauno pili, būvēta dažādos laikos un stilos. Apskatīsim arī pilsētas senās ieliņas un kanālus. Langedoka ir izcils vīna reģions, arī ,,siera karaļa” Rokfora dzimtene. No šīs puses nāk visā pasaulē atzīti vermuti un minerālūdeņi, bet īpaši gardas ir  šīs puses  jūras veltes un zivju ēdieni. Brauciens līdz Francijas pilsētiņai Ansī. Nakts viesnīcā. Ierašanās viesnīcā.        

8.diena. 04.05., 27.10. „Elzasas „mazās Venēcijas” skavās...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai Bernei. Pietura pie paša lielākā Eiropa ezera - Ženēvas ezera. Šis reģions ir slavens ar savu vienreizējo dabu. Neparasti zilas nokrāsas ezers, kam fonā sniegoti kalni un zaļi vīnogulāju lauki, tiek uzskatīts par vienu no gleznainākajiem pasaulē. Ierodoties Bernē, Jūs gaida ekskursija vietējā gida pavadībā ( par papildus samaksu 15 €). Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Karlsrūes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

9.diena. 05.05., 28.10. „Vircburga – baroka šedevrs...”
Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Vircburgai. Vircburga – neliela pilsētiņa Vācijas centrā, gleznainajā Bavārijā. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna atmosfēra. Laiks ceļā. Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

10.diena. 06.05., 29.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

 

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

 

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 200

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 150

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais  transports

 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija uz Barselonu 45 €; Izbraukuma ekskursija „Atrakciju parks Port Aventura un Kosta Daurada piekraste” 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Figerasu, Žironu 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 115 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 €, bērniem līdz 14g. 85 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Ieeja Safari parkā 32/23 €; Santa Kova - 5 €;Katedrāles Sagrada Familia tornis 7 €; Gaudi māja – muzejs 10 €; Jūras muzejs 13 €; „Port Aventura”- 25/20 €; Salvadora Dali muzejs 12 €; „Spāņu vakars” ~ 65 €; ekskursija vietējā gida pavadībā Bernē 15 €; izbraukuma ekskursija uz Narbonnu 20 €; Salvadora Dalī muzejsFigerasā – 12 €.

2016. gada izmaksas

 

Fotogrāfijas: