šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PAVASARA ZIEDI UN SIERU PARADĪZE HOLANDĒ

 • AMSTERDAMA – KEUNKENHOFA-ZIEDU DĀRZS - HĀGA – DELFTA –VOLENDAMA – ZAANSE SCHANS - ALKMĀRA
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

Valsts: Nīderlande

PAVASARA ZIEDI UN SIERU PARADĪZE HOLANDĒ.
AMSTERDAMA – KEUNKENHOFA-ZIEDU DĀRZS - HĀGA – DELFTA –VOLENDAMA – ZAANSE SCHANS - ALKMĀRA.
01.05. – 06.05.2017.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 360.

1.diena. 01.05. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 02.05. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā, kuras laikā Jums būs iespēja iepazīt pilsētu no dažādiem skatu punktiem (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai pilsētas vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 03.05. „Lieliskie dārzi un Holandes „rozīnītes”...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Keunkenhofu - ziedu dārzu (par papildus samaksu 35 €). Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī.Tālāk dodamies uz Hāgu – tā ir viena no apbrīnojamākajām pilsētām Holandē. Pateicoties vairumam pieminekļu, vēsturiskajiem rajoniem, kuri atrodas gleznainā Ziemeļjūras krastā, atstās neaizirstamus iespaidus. Hāga pazīstama kā „miera un taisnības” pilsēta, to dēvē arī par ”pilsētu – rezidenci”, tas tāpēc, ka tās elegantajos rajonos dzīvo Holandes karaliskās dinastijas pārstāvji.Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Un protams, esot Delfā, noteikti ir jāpagaršo Klintona vārdā nosauktās pankūkas ar zemenēm. Labu apetīti! Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē.

4.diena. 04.05. „Nīderlandes kontrasti...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Volendamu un Zaanse Schans .
Dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Tas kļuvis par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala. Pusdienās iesakām baudīt siļķi, jūras velšu plati vai garneles. Tālāk dodamies uz Zaanse Schans - brīvdabas muzeju ar vēsturiskām ēkām, vējdzirnavām, veikaliņiem, kur redzams kā top siers, koka tupeles, tiek maltas sinepes un tiek ceptas bezgala gardas pankūkas. Iespēja iegādāties suvenīrus.Dienas turpinājumā dodamies baudīt Amsterdamu! Brīvajā laikā Amsterdamā piedāvājam apmeklēt dažādus interesantus muzejus: Valsts mākslas muzejs Rijksmuzejs, Amsterdamas vēstures muzejs, Van Goga muzejs vai arī Tiso kundzes pirmo vaska figūru muzeju.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē.

5.diena. 05.05. „Diena sieru pasaulē...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 20 €) uz Alkmāru. Alkmāra – pilsēta ar gadsimtu senajām tradīcijām. Alkmāra ir zināma arī kā slavena siera tirgošanas vieta, pēdējos 400 gadus tā ir Holandes siera galvaspilsēta. Katru gadu pilsētā notiek sieru gadatirgus, kurš notiek kā teatralizēts priekšnesums. Laiks ceļā. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. dienas. 06.05. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 150

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais transports

 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (no 65 līdz 74 gadiem 10.80 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz visu dienu „Lieliskie dārzi un Holandes „rozīnītes” uz Keukenhofu, Hāgu un Delftu 35 €, Izbraukuma ekskursija uz Alkmāru 20 €; Izbraukuma ekskursija Volendamu un Zaanse Schans 30 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 70 €, bērniem līdz 14g. 60 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €; Kuģītis Amsterdamā 16 €; Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €; Van Goga muzejs 14 €, Ieejas biļete Keukenhofas ziedu dārzā 16 €.

2016. gada izmaksas

 

Fotogrāfijas: