šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

PARĪZE, NORMANDIJA, BRETAŅA, BURGUNDIJA UN ŠAMPAŅA

 • BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – ŠAMPAŅA UN BURGUNDIJA: TRUĀ, OSĒRA - MONSENMIŠELA – SENMALO - DOVILA – ONFLĒRA – RUĀNA - AMSTERDAMA
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 454 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija

PARĪZE, NORMANDIJA, BRETAŅA, BURGUNDIJA UN ŠAMPAŅA.
BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – ŠAMPAŅA UN BURGUNDIJA: TRUĀ, OSĒRA - MONSENMIŠELA – SENMALO - DOVILA – ONFLĒRA – RUĀNA - AMSTERDAMA.
22.07.-29.07.2017.  07.10. – 14.10.2017.
8 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 454. 

1. diena. 22.07., 07.10. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 23.07., 08.10. „Viduslaiku pilsētiņa...”
Brokastis*. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labi saglabātās pildrežgu ēkas. Vēlu vakarā ierašanās Parīzē. Izvietošanās 2* viesnīcā Parīzēs apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 24.07., 09.10. „Mīlestības pilsēta Parīze...”
Brokastis*. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprasta. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 25 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas. Elpu aizraujošs skats uz pilsētu. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu, varēsiet arī ar atlaidēm iegādāties slavenās franču smaržasPiedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Vakarā piedāvājam ar pacēlāju uzbraukt  Monparnas skatu laukumā, no kura paveras brīnišķīgs skats gan uz visu Parīzi, gan uz Eifeļtorni. Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” fotopauzes: 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzēs apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 25.07., 10.10. „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums” (par papildus samaksu 40 €). Mēs apmeklēsim brīnišķīgas viduslaiku pilsētas – Truā un Osēra. Mazajās vēsturiskajās Šampaņas reģiona galvaspilsētā Truā atdzīvojas senatnes elpa. Pilsētā ir lieliskas gotiskas baznīcas ar jaukiem 16.gs. pagalmiem. Pilsētas vēsturiskais centrs atgādina šampanieša korķi. Truā ir slavena ar vitrāžām, desiņām, trikotāžas izstrādājumiem un firmas veikaliem. Pilsētā: Sv. Pētera un Sv. Pāvila katedrāle, pati šaurākā Kaķu iela, pildrežģu ēkas. Pārbrauciens līdz Osērai. Osēra. Pilsētā ir saglabājies daudzums viduslaiku mājas, kuras ir 500 – 700 gadus senas. Osēra ir reģiona centrs kurā tiek ražots slavenais Šabonī baltais vīns. Atgriešanās Parīzē. Brīvajā laikā paklaiņot pa Parīzes ielām un kvartāliem vai pasēdēt mājīgā kafejnīcā. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Francijā Kaēnas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 26.07., 11.10. „Astotais pasaules brīnums...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Astotais pasaules brīnums” (par papildus samaksu 35 €). Monsenmišela - Svētā Miķeļa sala, kuru uzskata par astoto pasaules brīnumu, abatija uz granīta klints jūras līcī, tā atrodas uz robežas starp Normandiju un Bretaņu. Šeit vērojams paisuma – bēguma rekords Eiropā – 15 metri, kā arī tā ir viena no ievērojamākajām svētceļojuma vietām kristīgajā pasaulē. Viduslaiku abatijas apmeklējums un pastaiga pa salas ieliņām. Sidra, kalvadosa un normandiešu cepumu degustācija. Īsa foto pauze Lamanša līča krastā, Senmalo. Vakarā piedāvājam nobaudīt svaigas austeres un jūras veltes Kankalā, okeāna krastā ar skatu uz Monsenmišelu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijā Kaēnas apkaimē.

6. diena. 27.07., 12.10. „Normandijas pērles – Dovila, Onflēra...”
Brokastis*. Ekskursija „Normandijas pērles – Dovila, Onflēra” (par papildus samaksu 35 €). Dovila – Francijas „ziedošā krasta” elitārs kūrorts ar lieliskām smilšu pludmalēm, kas izdaudzinātas Claude Lelouch filmā „Vīrietis un sieviete”. Šeit labprāt relaksējas pasaules slavenības. Apstāšanās Onflērā. Onflēra – pats senākais un demokrātiskākais Normandijas kūrorts.Laiks ceļā. Pārbrauciens uz Kloda Monē iedvesmas pilsētu - Normandijas galvaspilsētu Ruānu. Pilsēta atrodas ziemeļrietumos no Parīzes, Sēnas krastos. Tā ir liela, skaista un vēstures bagāta pilsēta. Ievērojamākās vietas pilsētā: Tiesu pils, Notre – Dame katedrāle, Senmaklū un Sentuena baznīcas. Pastaiga pa pilsētu. Brauciens pa Francijas, Beļģijas teritoriju. Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

7. diena. 28.07., 13.10. „Pilsēta-magnēts...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums – centrālais laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Ekskursijas ar vietēju gidu (par papildus samaksu 15 €). Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Iespēja apskatīt koka tupeļu darināšanu un siera tapšanas procesu. Siera degustācija un iegādāšanās iespēja. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

8. diena. 29.07., 14.10. „Steidziet dalīties iespaidos...“
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,

 • Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 205

 • piemaksa par papildvietu autobusā 130

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētu sabiedriskais transports

 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7,20 € ( pēc 65-74 gadu vecums 14,40 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums 40 €; Izbraukuma ekskursija „Astotais pasaules brīnums” 35 €; Ekskursija „Normandijas pērles – Dovila, Onflēra” 35 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Papildus izdevumi pēc izvēles:
Kruīzs ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Eifeļa tornis 8.50-14 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.8 €; Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem 25 €: Moulin Rouge kabare 112 €; Kuģītis Amsterdamā 16 €; Iejas biļetes Monsenmišelas pilī 9 €; Ekskursija Amsterdamā 15 €; Pusdienas ~ 12 – 18 €, Monparnas skatu laukums 15 €.

2016. gada izmaksas

 

Fotogrāfijas: