šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ALPU ZEMJU PASAKA AUSTRIJA, SLOVĒNIJA, ITĀLIJA

 • LEDNICES PILS - TRIGLAVAS NACIONĀLAIS PARKS – SAVICAS ŪDENSKRITUMS – BLEDAS EZERS – GARDAS EZERS – SIRMIONE – VERONA – VĪNA DEGUSTĀCIJA – GROSGLOKNERA AUGSTAIS ALPU CEĻŠ – FRANČA JOZEFA AUGSTIENE – ST.GILGENE – CVOLFERHORNA KALNS
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 248 €

Pilns apraksts:

Valstis: Itālija, Slovēnija, Austrija

ALPU ZEMJU PASAKA AUSTRIJA, SLOVĒNIJA, ITĀLIJA.
LEDNICES PILS - TRIGLAVAS NACIONĀLAIS PARKS – SAVICAS ŪDENSKRITUMS – BLEDAS EZERS – GARDAS EZERS – SIRMIONE – VERONA – VĪNA DEGUSTĀCIJA – GROSGLOKNERA AUGSTAIS ALPU CEĻŠ – FRANČA JOZEFA AUGSTIENE – ST.GILGENE – CVOLFERHORNA KALNS.
09.07. – 15.07.2017.      06.08. – 12.08.2017.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena € 340. 

1.diena. 09.07., 06.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā- Lietuva, Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 10.07., 07.08. „Unikāls pils, parka un lauku ainavas kopums!...”
Brokastis*. Izbraukšana uz Lednices pils areālu. Pils apskate. Viss areāls iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā. Lieliskā Lihtenšteinu pils – XVII gs.pils un parka arhitektūras sintēze. Brīvs laiks – iespēja izstaigāt pils parku, paēst pusdienas tradicionālā čehu krodziņā. Izbraukšana uz Itāliju. Nakts 3* viesnīcā Itāļijas teritorijā, Udines apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 11.07., 08.08. „Slovēnijas rota - Jūlija Alpi... ”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās, (par papildus samaksu 45 €) izbraukšana uz Triglavas nacionālo parku Slovēnijā. Bohinjas ezers un Savicas ūdenskritums – 38 pakāpieni 51m – tas ir ūdens kritiens ielejā. Bledas ezers – valdzinošs un rāms. Brīvs laiks pie ezera. Pēc vēlēšanās iespēja uzbraukt ar kuģīti līdz Bledas pilij, lai palūkotos skaisto Jūlijas Alpu un Bledas ezera panorāmā no putna lidojuma. Tirdzniecības centrs Itālijā. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Udines apkaimē.

4.diena. 12.07., 09.08. „Verona – patiesās mīlas dzimtene. Gardas ezerspats lielākais ezers Itālijā...”
Brokastis*. Izbraukšana uz Gardas ezeru Itālijā (visa diena par papildus samaksu 40 €). Sirmione - citronkoki un bugonvillas, banānpalmas un kaktusi –tropiskā paradīze Alpu kalnu piekājē, neparasts klimats, ko uztur siltais Gardas ezers. Kas var būt skaistāks par plašu dziļu ezeru, kuru ieskauj zaļi kalni?! Iespēja izbraukt ar laivu pa ezeru, nopeldēties vai vienkārši izbaudīt rāmo Itālijas dabu. Pēc vēlēšanās, piedāvājām izbraukuma ekskursiju uz vīnogu audzēšanas saimniecību, vīna degustācija – Jums būs iespēja nobaudīt tradicionālos Gardas ezera vīnus un uzkodas. Pārbrauciens līdz Veronai – visu romantiķu un iemīlējušos pilsēta. Pilsēta, kuru iemūžinājis Šekspīrs savā „Romeo un Džuljeta”. Neliela iepazīšanās ar pilsētu. Erbes laukums ar Veronas dievmātes skulptūru, Sinjorijas laukums ar Della Skalu dzimtas pili, Džuljetas māja ar slaveno balkonu, amfiteātris Nakts 2* viesnīcā Itālijas teritorijā, Bolzano apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5.diena. 13.07., 10.08. „Alpu ceļš...”
Brokastis*. Izbraukšana uz visaugstāk esošo kalnu ceļu – Grosgloknera augsto Alpu ceļu. Elpu aizraujoši skati, pastkaršu cienīga panorāma. Franča Jozefa augstiene –iespēja palūkoties Austrijas augstākajā virsotnē - Grosgloknerā (3798 m) un mūžīgajā ledājā – Pasterzenglečers. Nakts viesnīcā 2* Austrijas teritorijā, Kuhla apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6.diena. 14.07., 11.08. „Neaizmirstamie kalni un gleznainās ielejas...”
Brokastis*. Izbraukšana uz St.Gilgenu pie Volfganga ezera. Brīnišķīga pilsēta pie Alpu ezera. Pēc vēlēšanās, ar pacēlāju, iespēja uzbraukt Cvolferhorna kalnā lai palūkotos Alpu kalnu panorāmā un iedzertu tasi kafijas lūkojoties kalnu virsotnēs un ezera zilajos ūdeņos. Izbraukšana uz Poliju. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

7.diena. 15.07., 12.08. „Mājupceļš...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 120

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais  transports

AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Slovēnijas rota - Jūlija Alpi” 45 €; izbraukuma ekskursija „Verona – patiesās mīlas dzimtene. Gardas ezers – pats lielākais ezers Itālijā” 40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 75 €, bērniem līdz 14g. 60 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Vīna degustācija no10 €; pacēlājs Cvolferhorna kalnā 22 €, Lednices pils 200 CZK.

2016. gada izmaksas

 

Fotogrāfijas: