šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

CIAO, ITĀLIJA! ITĀLIJAS, SAN MARINO UN VATIKĀNA SKICES

 • GRĀCA – VENĒCIJA – SAN MARINO – ROMA – VATIKĀNS – FLORENCE – INSBRUKA
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 399 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

CIAO, ITĀLIJA! ITĀLIJAS, SAN MARINO UN VATIKĀNA SKICES.
GRĀCA – VENĒCIJA – SAN MARINO – ROMA – VATIKĀNS –FLORENCE – INSBRUKA.
11.03. – 18.03.2017.     20.05 –27.05.2017.   21.10. – 28.10.2017.
8 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 399. 

1.diena. 11.03., 20.05., 21.10. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas pl.6.00. Ceļš caur Latviju. Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 12.03., 21.05., 22.10.„Alpu kalnu panorāma.Grāca...”
Brokastis*. Ceļš caur Čehiju, Austriju. Neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. „Iekarosim” ar liftu vai kājā pilskalnu, no kura paveras brīnišķīga panorāma uz vecpilsētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, Itāliju. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorjā, Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 13.03., 22.05., 23.10. „Venēcija - Adrijas jūras pērle...”
Brokastis*. Brauciens ar kuģīti pa Džudekas kanālu uz Venēciju. Piedāvājam kopā ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €) izstaigāt pilētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus ,senās pilis, baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Ielūkosimies arī darbnīcā, kur meistars no karstas stikla masas ar šķērēm un knaiblēm mūsu priekšā uzburs stikla zirdziņu. Brīvs laiciņš, lai ieturētu maltīti un iepirktos Rialto tirdziņā, vai izbrauktu ar gondolu pa Venēcijas kanāliem. Pēcpusdienā pārbrauciens līdz Adrijas jūras kūrortam. Nakts 3* viesnīcā Rimini apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4.diena. 14.03., 23.05., 24.10.„Pundurvalstiņa San Marīno...
Brokastis*. Brīva diena kūrortā. Pa papildus samaksu 20 € piedāvājam nepilnas dienas izbraucienu uz senāko neatkarīgo valsti - San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta, tā atrodas Titāno kalnā un tā pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju un vienu no trim cietokšņiem, kas lepni paceļas Titāno kalna gala. Vīnu un liķieru degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces. Pēcpusdienā pārbrauciens pāri Apenīniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākās un lielākās kalnu ieskautas pilsētiņas. Nakts 3* viesnīcā pie Romas. Ierašanās viesnīcā.

5.diena. 15.03., 24.05., 25.10. „Roma un Vatikāns...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Romu un Vatikānu (par papildus samaksu 40 €). Roma - Caput Mundi- Pasaules Galva. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs- Romas forums , Venēcijas laukums, visu dievu templis - Panteons, Trevi strūklaka un Navona laukums. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pēcpusdienā apskatīsim Sv. Pētera laukumu un Sv.Pētera baziliku. Pēc Vatikāna apskates iesakām doties uz Romas krodziņu, lai nesteidzīgi izbaudītu bagātīgas vakariņas. Pārbrauciens līdz viesnīcai 3* Toskānas reģionā. Ierašanās viesnīcā.

6.diena. 16.03., 25.05., 26.10. „Florence-renesanses pilsēta...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Florenci (par papildus samaksu 45 €). Brauciens uz Florenci. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta, kuru par vienu no pasaules izcilākajiem centriem padarījuši mākslinieki, tādi kā, Džoto, Botičelli, Mikelandželo, Donatello, Leonardo un citi. Bet pasaules literatūrā un zinātnē neizdzēšamas pēdas atstājuši Galileo, Dante, Makjavelli, Petrarka, Bokačio un citi. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim kompakto pilsētas vēsturisko centru, vērojot senās pilsētas celtnes un klausoties vēstures liecībās. Brīvais laiks pirkumiem izslavētajā Florences tirgū, pusdienu pauze. Pēcpusdienā ceļa turpinājums uz Itālijas ziemeļiem. Nakts 3* viesnīcā Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā.

7.diena. 17.03., 26.05., 27.10.„Reiz jau redzētas vietas...”
Brokastis*. Brauciens cauri Austrijas Alpiem. Insbruka - Tiroles federālās zemes galvaspilsēta. Pilsētas vārds ir cēlies no vācu vārda Brücke, kas nozīmē "tilts pār Inn". Ceļa turpinājums. Čehija.Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

8.diena. 18.03., 27.05., 28.10. „Un atkal mājās!..”
Brokastis*. Ceļš caur Poliju, Lietuvu, Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 140 €

 • piemaksa par papildvietu autobusā 120

 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €)

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz San Marīno 20 €, Izbraukuma ekskursija uz Romu 40 €, Izbraukuma ekskursija uz Florenci 45 €..
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 105 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Venēcijā ar vietējo gidu 15 €, Grācas pilskalna lifts 1,5 €, Kuģītis Venēcijā 20 €, Dienas biļete Romā 7 €, Vakariņas ar vīnu Romā 30 €, Sabiedriskais transports Florencē 5 €, Austiņas ekskursijās 5 €. 2016. gada izmaksas

 

Fotogrāfijas: