šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

EIROPAS ROZĪNĪTES: ŠVEICE, FRANCIJA, MOZELES UN REINAS IELEJAS

 • RĒGENSBURGA – GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE – MONTRĒ - ŽENĒVAS EZERS – LOZANNA - BERNE – ELZASA: KOLMĀRA – LOTRINGA: NANSĪ - PARĪZE –LUKSEMBURGA - REINAS IELEJA: MAINCA - RĪDESHEIMA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA REINAS UPI - MOZELES IELEJA - KOHEIMA
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 328 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija, Šveice, Vācija

EIROPAS ROZĪNĪTES: ŠVEICE, FRANCIJA, MOZELES UN REINAS IELEJAS.
RĒGENSBURGA – GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE MONTRĒ - ŽENĒVAS EZERS – LOZANNA - BERNE – ELZASA: KOLMĀRA – LOTRINGA: NANSĪ - PARĪZE –LUKSEMBURGA - REINAS IELEJA: MAINCA -  RĪDESHEIMA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA REINAS UPI - MOZELES IELEJA - KOHEIMA.
21.05. – 28.05.2017.       05.08. – 12.08.2017.
8 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 440. 

1. diena. 21.05., 05.08. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 22.05., 06.08. „Viduslaiku Rēgensburga...”
Brokastis*. Laiks ceļā pa Vācijas teritoriju. Pārbrauciens līdz Rēgensburgai. Pastaiga pa burvīgo Bavarijas pilsētiņu Rēgensburgu. Ievērojamākās celtnes ir Rēgensburgas Doms, 310 m garais Akmens tilts pāri Donavai, kurš patiesi ir izcils viduslaiku inženiertehnikas būves paraugs. Un atkal ceļā! Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 23.05., 07.08. „Šveices burvība...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Šveices burvība” (par papildus samaksu 45 €). Brauciens līdz Slavenajai Grijēras siera ražotnei, kurā varēsiet iepazīties ar slavenā Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Turpinām braucienu uz uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jauku panorāmas skatu uz vīnogulājiem, kalniem. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai - Bernei. Vakara pastaiga pa pilsētu, tās simbols ir lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, astronomiskais pulkstenis ar kustīgām figūrām, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Atgriešanās 2* viesnīcā Francijas-Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē.

4. diena. 24.05., 08.08. „Gleznainā Elzasa un Lotringa!..”
Brokastis*. Laiks ceļā. Reinas ielejā izvietojusies viena no Elzasas reģiona pērlēm – Kolmāra. Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta. Pilsētas ziedu laikos vīna tirgotāji ar kuģiem veda vīnu cauri gleznainajam kanālu rajonam, kas tagad pazīstams kā „Mazā Venēcija”. Šī nelielā pilsētiņa vilina tos, kuriem tuva ir viduslaiku romantika. Pārbrauciens uz Lotringas vēsturisko centru – Nansī. Francijas Jūgendstila dzimtene. Tikai 20 gadu laikā karalis Staņislavs Leščinskis uzceļ lielisku Eiropas pilsētu. Vecās un Jaunās pilsētas daļas apskate: Staņislava laukums – viens no skaistākajiem laukumiem Eiropā, savukārt Triumfa arka kura veltīta Ludviga XV uzvarām sacenšas savā izsmalcinātībā ar Parīzes Triumfa arku, Palais du Gouvernement, Lotringas hercogu pils, Aljanasa laukums.
Pārbrauciens līdz Francijas galvaspilsētai – Parīzei. Iekārtošanās viesnīcā Parīzē. Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”, ar foto pauzēm 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 25.05., 09.08. „Pastaiga cauri gadsimtiem...”
Brokastis*. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 25 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un  Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra  kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilika no kuras paveras. elpu aizraujošs skats uz pilsētu. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu ar iespēju iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēmEkskursija ar Luvras apmeklējumu. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Atgriešanās 2* viesnīcā Reimsas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 26.05., 11.08. „Pasaku hercogiste – Luksemburga un Mozeles ieleja...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz Luksemburgu. Piedāvājam doties pastaigas ekskursijā „Pasaku hercogiste – Luksemburga” gar krāšņām mājām, elegantām vitrīnām un baudīt mierīgo, nesteidzīgo ikdienas ritmu. Pilsētas apskate ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €): Konstitūcijas laukums, Notr-Dame katedrāle, Gijoma laukums. Laiks ceļā. ). Brauciens gar Reinu, baudot gleznaino panorāmu. Ekskursija -„ Gleznainās vietas Mozeles ielejā”. Koheima, kas atgādina rotaļu pilsētu. Šis ir viens no iecienītākajiem Vācijas reģioniem brīvdienu pavadīšanai – romantiski vīna dārzi, unikāla upes ieleja un Mozeles metropole Koheima. Koheimas simbols 1000 gadīgais imperatora vasaras pils. Pastaiga pa apburošām viduslaiku ieliņām, tirgus laukums ar Rātsnamu un Sv. Martina strūklaku. Iespēja degustēt vīnus. Nakts 2* viesnīcā Bopardas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

7. diena. 27.05., 11.08. „ Reinas ieleja, pilis, Rīdesheima”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Reinas noslēpumi.” (par papildus samaksu 40 € ). Reinas ieleja piesaista tūristus ne tikai ar pilīm, cietokšņiem, klosteriem, baznīcām un vēsturiskajām pilsētām, bet arī ar lieliskām ainavām. 132 metrus augstā Lorelejas klints tiek uzskatīta par skaistāko un gleznaināko vietu visā Reinas upes ielejā. Mainca – kautrīgi noslēpumaina un lepna, Johana Gūtenberga likteņpilsēta. Mainca sena bīskapu pilsēta, kuras sirds pukst Doma baznīcā – romānikas stila šedevrs ar gotikas un baroka elementiem. Tirgus laukums, Kūrfirsta pils, iespaidīgais Teodora Heussa tilts.     Rīdesheima - Vācijas tūrisma galvaspilsēta. Sena pilsēta ar pikantu mūsdienīgu pievilcību. Populārākā iela – Drosselgasse ir kā neatkārtojama pasaka ar pārsteidzošu skaistumu. Iesakām ar funikulieri pacelties 225 metrus augstā kalnā virs pilsētas un akurātiem vīnogu laukiem pie 38 metrus augstās statujas „Vācija”, kas simbolizē Vācijas Impērijas dibināšanu. Johans Volfgangs fon Gēte, Johanness Brāms un daudzas citas populāras personības iemīlējās šajā pilsētā. Lai izdodas arī Jums! Romantisks brauciens ar kuģīti pa Reinas upi, baudot neatkārtojamas ainavas. Atgriešanās Bopardā. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

8. diena. 28.05., 12.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 165
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 7,20 € (65-74 gadu vecums 14,40 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Šveices burvība” 45 €; Izbraukuma ekskursija „Reinas noslēpumi.” 40 €; Ekskursija „Pastaiga cauri gadsimtiem” 25 €;
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 80 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF , Brauciens ar kruīza kuģīti pa Ženēvas ezeru ~ 30 CHF, Kuģītis pa Reinas upi no 12 €; pacēlājs Rīdesheimā 6,50 €; Mozeles vīnu degustācija 8-10 €;  ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Luvra (ar gidu) 14 (27) €; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14 €; ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” 15 €/
2016. gada izmaksas         1 CHF ~ 0.81 EUR

 

Fotogrāfijas: