šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PRĀGAS, VĪNES, ČEHIJAS KŪRORTU BURVĪBA UN ČESKI KRUMLOV LEĢENDAS

 • VĪNE - ČESKI KRUMLOV – PRĀGA - KARLOVI VARI – SAKSIJAS UN ČEHIJAS ŠVEICE, DEČINA UN AKVAPARKS - FRANTIŠKOVI LAZŅI
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 164 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija

PRĀGAS, VĪNES, ČEHIJAS KŪRORTU BURVĪBA UN ČESKI KRUMLOV LEĢENDAS.
VĪNE - ČESKI KRUMLOV – PRĀGA - KARLOVI VARI – SAKSIJAS UN ČEHIJAS ŠVEICE, DEČINA UN AKVAPARKS -FRANTIŠKOVI LAZŅI.
30.07. - 04.08.2017.       21.12. - 26.12.2017.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 276. 

1.diena. 30.07., 21.12. „Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 31.07., 22.12. „Klasiskās mūzikas galvaspilsēta...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Pēcpusdienā ierašanās Vīnē – Hābsburgu impērijas galvaspilsētā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīšanās ar pilsētu - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Atelpas brīdī iesakām, kādā no daudzajām kafejnīcām iemalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Vīnes valša ritmos turpinām ceļu līdz Česki Budejovicei. Pa ceļam baudām Šumavas pievilcīgās ainavas. Iekārtošanās 3* viesnīcā Čehijas dienvidos, Česki Budejovice apkaimē. Ierašanās viesnīcā. Atpūta. Piedzīvojumu meklētājiem tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Čehijas noslēpumaināko pilsētu – Česki Krumlov. „Viduslaiku atmosfēra šauru ieliņu labirintos...” Nakts ekskursija lāpu gaismā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem. Atgriešanās viesnīcā.

3.diena. 01.08., 23.12. „Maģiskā Prāga...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €): gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš. Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Vakarā Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu – alus darītavu, Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā “U Fleku” un Šveika krodziņu – iecienītāko tūristu restorānu “U Kaliha”, vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi. Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums (vasaras sezonā), kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons. Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.

4.diena. 02.08., 24.12., «Saksijas un Čehijas Šveice, Dečina un akvaparks »
Завтрак*. Piedāvājam izbraukumu ekskursiju «Saksijas un Čehijas Šveice, Dečina un akvaparks» (par papildus samaksu 30 €) Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju. Pastaiga pa Basteja klintīm un tās savienojošiem tiltiņiem , no kurienes paveras neticami skaisti panorāmas skati. Ekskursijas noslēgumā Basteja skatu laukums, kur Jūs varēsiet skatīt pasaulē pazīstamo Basteja tiltu, priecāties par skaistajiem skatiem un, ja ir vēlēšanās, arī papusdienot. Dečina - brīniškīga sena pilsēta, gleznainu kalnu, kanjonu un aizu ielenkumā. Tā ir Čehijas Šveice. Pārbraucot diviem senajiem tiltiem, dodamies uz Akvaparku (Plavecky areal).Dečinas akvaparks Čehijā ir viens no mūsdienīgākajiem. Daļa baseinu akvaparkā ir zem klajas debess (vasaras zona), daļa slēgtās telpās. Šīs daļas baseini darbojas visu gadu. Slēgtajās telpās atrodas trīs baseini (gan daivingam, gan bērniem) ar ūdens kalniņiem un citām atrakcijām, džakuzi, solārijs, masāžas kabinets, sporta klubs, restorāns, utt. Atpūšamies! Relaksējamies! Vakarā atgriešanās Prāgā. Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

5.diena. 03.08., 25.12. „Sajūtiet īpašo kūrortu atmosfēru!...”
Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 30 ) uz Čehijas populārākajiem kūrortiem. Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā „Draudzība” un no skatu torņa „Diāna” apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdzi baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju! Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Prāgā.

6.diena. 04.08., 26.12. „Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.

 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)

 • transporta un ceļa izdevumi, ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā),

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)

 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65

 • piemaksa par papildvietu autobusā 75 €

 • AA BALTA medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €),

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

 • pilsētas sabiedriskais transports.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Česki Krumlov 25 €; izbraukuma ekskursija «Saksijas un Čehijas Šveice, Dečina un akvaparks» 30 €; izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Františkovi Lazņi 30 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 75 €, bērniem līdz 14g. 65 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Vīnē 15 €; ekskursija Prāgā 20 €; sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč, muzikālās strūklakas 230 Kč, funikulieris un skata tornis 80 Kč, Baseinu komplekss „Akvaforums” 130-240 Kč, pusdienas Čehijā no 150 Kč, pusdienas Austrijā no 10 €.
2016. gada rudens izmaksas    1 ~ 27 Kč