šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

DABAS DRĪNUMI UN RELAKSĀCIJA TERMĀLAJOS BASEINAS

 • BADAPEŠTA - VĪNA DEGUSTĀCIJA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - TERMĀLAIS KŪROTS VARAŽDINSKE TOPLICE — UNIKĀLAIS DABAS FENOMENS: PLITVICAS EZERI – ZAGREBA - POSTOJNAS ALA – TRIESTE – BRATISLAVA – SLOVĀKIJAS TERMĀLAIS BASEINS
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 400 €

Pilns apraksts:

Valstis: Ungārija, Horvātija, Slovēnija, Itālija, Slovākija

DABAS DRĪNUMI UN RELAKSĀCIJA TERMĀLAJOS BASEINAS.
BADAPEŠTA - VĪNA DEGUSTĀCIJA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - TERMĀLAIS KŪROTS VARAŽDINSKE TOPLICE — UNIKĀLAIS DABAS FENOMENS: PLITVICAS EZERI – ZAGREBA - POSTOJNAS ALA – TRIESTE – BRATISLAVA –SLOVĀKIJAS TERMĀLAIS BASEINS.
14.04.-20.04.2017.         12.11.-18.11.2017.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 400.

1. diena. 14.04., 12.11. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Slovākija. Nakts 3* viesnīcā Ungārijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 15.04., 13.11. “Donavas pērle- Budapešta.”
Brokastis*. Laiks ceļā. Slovākija. Ungārija. Ap pusdienas laiku ierašanās Budapešta - pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Parlamenta ēka; Budas vecpilsēta - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Prezidenta pils. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas. Vīna degustācija un pusdienas Budafokas vīna pagrabā , kur saimnieks Jūs iepazīstinās ar vīna pagrabu un vīna ražošanas tehnoloģijām.Vakarā brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts 3* viesnīcā Ungārijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 16.04., 14.11. “Diena ceļa uz Adrijas jūru...”
Brokastis*. Laiks ceļā līdz Horvatijai. Varaždinske Toplice —termālais kūrots neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā ir pats senākais un zināmākais termālais kūrorts valstī. Jau senie romieši šeit labprāt ieradās ārstēties. Varaždinske Toplice termālie avoti ir brīniškīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai, atslābinošai un ārstnieciskai atpūtai. Brauciens līdz Adrijas jūras piekrastei. Nakts 3* viesnīcā Crkvenicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 17.04., 15.11. „Unikālais dabas fenomens.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Plitvicas nacionālo parku un Zagrebu (par papildus samaksu 35 €). Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs sagaida brauciens ar kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi – dolomīti. Zagreba - pilsēta, ar senu vēsturi, bet mūsdienīgi jauna! Svētā Stefana Katedrāle- ar XIII gs freskām, Zagrebas simbols-Sv.Marka baznīca ar daudzkrāsainu dakstiņu mozaikas jumtu, vecās pilsētas centrs un Lotrščaka skatu tornis, no kura paveras neaprakstāms skats uz pilsētu, pilsētas vārti un bana Josifa Jelačiča laukums. Atgriešanās 3* viesnīcā Crkvenicas apkaimē.

5. diena. 18.04., 16.11. “Iepazīsim Slovēniju un Itāliju...”
Brokastis*. Piedāvāja doties izbraukuma ekskursijā uz Slovēniju un Itāliju (par papildus samaksu 45  €). Slovēnijas dabas radītais brīnums - Postojnas ala. Postoinas ala - dabas veidota mākslas galerija 20 km garumā ar brīnišķīgām stalaktītu un stalagmītu veidotām zālēm. Vispirms Jūs sagaida brauciens ar vilcieniņu, pēc tam seko pastaiga pa greznām pazemes zālēm dažādos līmeņos. Trieste – Itālijas Vīne, kura atrodas Adrijas jūras krastā. Valdzinoši krāšņa pilsēta Itālijas ziemeļos. Trieste ir kā kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Daudznacionāla pilsēta, oficāli pilsētā ir četras valodas, tā ir Eiropas „akadēmiskā pilsēta”. Austriešu un romiešu atstātā mantojuma pēdas, ir redzamas neoklasicisma un eklektikas stila namos. Pilētai piemīt savs neatkārtojamais „Triestes liberti” stils arhitektūrā. Vidusjūras un kontinetālās daļas virtuves sajukums, austriešu punktualitāte. Atgriešanās 3* viesnīcā Crkvenicas apkaimē.

6. diena. 19.04., 17.11. “Atvadas no Horvātijas”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Pārbrauciens uz Slovākiju. Bratislava - brīnišķīga pilsēta ar senatnīgu mājīguma un klusuma atmosfēru, kas savijas ar mūsdienu mutuļojošo dzīves ritmu. Bratislavas pils pakājē sākas vecpilsētas vēsturiskais rajons ar centrālo laukumu, veco Rātsnamu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10  €). Nakts 2* viesnīcā Bielsko Bjala. Ierašanās viesnīcā.

7. diena. 20.04., 18.11. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

 • Piemaksas un papildus izdevumi :
 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 130

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 105

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais transports

 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (65-74 gadu vecums 12.60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija “Unikālais dabas fenomens” 35 €, izbraukuma ekskursija “Iepazīsim Slovēniju un Itāliju” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 80 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 70 €, bērniem līdz 14g 60 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Budapeštā 15 €; Varaždinske Toplice 40 Kn; ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. 15 €; ieejas biļete Postoinas alā 24 €; Ekskursija Bratislavā 10 €.
2016. gada izmaksas          € 1 ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna).