šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

TULPJU KARALISTE HOLANDE ZIEDU PARĀDES LAIKĀ

  • HOLANDE
  • 4 dienas ()
  • 4 dienas

Ceļojuma cena: 695 €

Pilns apraksts:

AVIA! JAUNUMS! HITS!
TULPJU KARALISTE HOLANDE ZIEDU PARĀDES LAIKĀ
21.04. – 24.04.04.2017 4 DIENAS
Celojuma cena:no  € 695

1.diena. 21.04.  ,,Amsterdama mājīgā un šarmantā!’’
Tikšanās ar grupas vadītāju Rīgas lidostā 5-45. Lidojums Rīga –Amsterdama (Air Baltic). Savu ceļojumu uzsāksim ar Amsterdamas iepazīšanu. Kopā ar vietējo gidu  izstaigāsim pilsētas centru šķērsojot neskaitāmus kanālus (to pilsētā ir 165!), bruģakmens ieliņas, un interesantos iekšpagalmus. Skatīsim apburošo,  tikai Nīderlandei raksturīgo arhitektūru- mājas ar izteikti lieliem logiem, bez aizkariem. Vēlāk, neiztrūkstoši brauciens ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Piepilsētas kanālu tīkls ir 75. kilometrus garš, un pār tiem gadsimtu gaitā uzcelti gandrīz 1700! tilti. Braucot pa kanāliem varēsim vērot vēsturiskos namus kanālu malās, cilvēku dzīvi pilsētā un uz  baržām. Dienas otrajā pusē laiks pusdienām, kafijas bāra apmeklējumam un kādam interesantam, kolorītam muzejam. Vakarpusē iekārtošnās un nakts viesnīcā Amsterdamas apkaimē.

2.diena. 22.04. ,,Ziedu parāde- Nīderlandes dizains’’ .
Brokastis viesnīcā. Tikai reizi gadā, Nīderlandes ziedu svētku kulminācija ir lielā ziedu parāde, kas veltīta karalienes dzimšanas dienai. Šā gada ziedu  parādes devīze ir ,,Nīderlandes dizains’’, lai parādītu kā izcilu,slavenu, radošu cilvēku izgudrojumi nesuši Nīderlandes vārdu pasaulē. Šīs milzīgās ,  kustīgās  platformas, rotātātas tūkstošim dažādu ziedu galviņām iegūst fantastiskas formas. Tā būs ziedu, krāsu un neaprakstāmu smaržu simfonija. Ap pusdienas laiku braucins uz Volendamu. Pārbrauciena laikā redzēsim un uzzināsim par Nīderlandes nemitīgo cīņu ar ūdeņiem, kāda ir dambju sistēma, un kas ir Vatu jūra un ‘’polderi’’!? Iepazīšanās ar Volendamu, kas kādreiz bija neliels, tipisks zvejnieku ciematiņš ar nelielām, vēsturiskām mājām. Šeit būs iespēja ieturēt gardas pusdienas ar svaigām jūras veltēm, vai nogaršot izcilu vēja zivi, vai siļķu maizi. Tepat arī daudz vietējo amatnieku izstrādājumu bodītes un foto saloni, kur ietērpjoties vietējā tautastērpā varēsiet uztaisīt sev brīnišķīgu bildi! Vakarpusē atgriezīsimies Amsterdamā, lai apmeklētu ,,Rozā’’ vai ,,Sarkano lukturu rajonu’’, kas faktiski ir viens no vecākajiem un skaistākajiem pilsētas rajoniem. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim šī rajona interesantākās vietas, lai uzzinātu par šī rajona vēsturiskā nosaukuma izcelsmi un paši savām acīm redzētu nakts dzīvi šajā rajonā. Šeit arī īpaši muzeji, bāri, veikali un klubi- arī šī ir Amsterdama! Vēlu vakarā atgriešanās un nakts viesnīcā.

3.diena. 24.04.,,Pasaules ziedu ceļš- ziedu izsole Ālsmērā’’.
Brokastis viesnīcā. Šorīt dosimies uz ziedu izsoli Ālsmērā, lai redzētu kā darbojas puķu birža, kas kontrolē ~60% visas Pasaules puķu tirgu! Redzēsim kā rīta pusē biržā notiek darbība, un kā puķe nonāk pie vairumtirgotāja!? Puķu birža Ālsmērā ir pilsēta- pilsētā, te savi likumi, kārtība, viss notiek precīzi, ātri, tas tik ir jāredz! Ap pusdienas laiku pārbrauciens  uz Dienvidholandes provinci un ekskursija ar vietējo gidu  Hāgā, Madurosdam parkā un Delftā. Delfta, kas ir viena no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Tā ir gleznotāja Vermēra  pilsēta, kur mākslinieks dzīvoja, gleznoja, un tieši šeit satika meiteni, kura redzama gleznā ‘’Meitene ar pērļu auskaru’’. Delfta- pilsēta, kur vēl joprojām ražo slaveno, karalisko, zilibalto porcelānu. Madurosdam  parks miniatūru veidā 1:25 atspoguļo Nīderlandes skaistākās vietas, vēsturiskās pilsētas un ēkas. Tepat arī kustīgi vilcienu, mašīnu kuģu un lidmašīnu modeļi. Īsta pasaku valstība bērniem un visiem mums! Hāga, pilsēta, kur atodas valsts parlaments, valdība un šeit dzīvo arī monarhu ģimene. Šeit arī Hāgas tribunāla iespaidīgā ēka. Vakarpusē atgriešanās un nakts viesnīcā.

4.diena. 25.04. ,,Visapkārt tikai tulpes vien!’’
Brokastis viesnīcā. Šorīt dosimies uz pasaules lielāko tulpju parku Keukenhof, kas aizņem 32.hektārus lielu teritoriju. Visdažādāko tulpju šķirņu un citu pavasara ziedu krāsu, smaržu paradīze, ko mums dāvā 90 Nīderlandes ziedu audzētāju kompānijas. To nevar vārdos izstāstīt, tas reiz dzīvē jāredz katram! Pēc parka apskates būs iespēja iepirkt vietējā tirdziņā puķu sīpolus un stādus, lai vēlāk tos aizvestu mājās, un tie priecētu mūs ar saviem krāšņajiem ziediem. Pēcpusdienā Holandes siera ražotnes un koka tupeļu darbnīcas apmeklējums. Viesosimies pie zemnieka- amatnieka, kas savā saimniecībā gatavo visdažādāko šķirņu sierus, kurus varēsim nogaršot, un savā brīvajā laikā darina klompus –koka tupeles , kas ir viens no Holandes simboliem. Vakarpusē transfērs uz lidostu. Lidojums Amsterdama-Rīga.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €; „Keukenkof” parka ieejas biļete 15 €; Kuģītis Amsterdamā 16 €; Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €; Van Goga muzejs 14€;                   2016. gada rudens izmaksas