šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

NEATKĀRTOJAMĀ SAKSIJAS ŠVEICE

 • DRĒZDENE - SAKSIJAS ŠVEICE - BASTEI KLINTIS – LIHTENHAINAS ŪDENSKRITUMS - KONINGŠTEINAS CIETOKSNIS - BAD SCHANDAU TERMAS - PILNICAS PILS - MORITZBURGAS PILS - HAIDENAU GROSS-SEDLITZ PARKS – BAUTCENA - GERLICA - VROCLAVA
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 280 €

Pilns apraksts:

Valsts: Vācija, Polija

NEATKĀRTOJAMĀ SAKSIJAS ŠVEICE.
DRĒZDENE - SAKSIJAS ŠVEICE - BASTEI KLINTISLIHTENHAINAS ŪDENSKRITUMS - KONINGŠTEINAS CIETOKSNIS - BAD SCHANDAU TERMAS - PILNICAS PILS - MORITZBURGAS PILS - HAIDENAU GROSS-SEDLITZ PARKS – BAUTCENA - GERLICA - VROCLAVA.
09.07. – 13.07.2017.           15.08. – 19.08.2017.
24.09. – 28.09.2017.           08.10. – 12.10.2017
5 dienas / Visas naktis viesnīcās.
Ceļojuma cena: € 280. 

1. diena. 09.07., 15.08., 24.09., 08.10. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2-3* viesnīcā Zgorzelec apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 10.07., 16.08., 25.09., 09.10. „Drēzdene – Vācijas mākslas krātuve un burvīgā Saksijas Šveice...”
Brokastis*. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 35 €) uz Drēzdeni un Saksijas Šveici. Drēzdene – Saksijas galvaspilsēta. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru: Teātra laukums ar slaveno Cvingera mākslas galeriju, Zempera opera, Brīla terase, Farauenkirche, kas ir izcils baroka piemineklis. Pārbrauciens uz Saksijas Šveici. Pastaiga pa burvīgajām Bastei klintīm, kas ainaviski tiek uzskatītas par vienu no skaistākajām Eiropas vietām un ir Skasijas Šveices simbols. Lihtenhainas ūdenskritums – viens pazīstamākajiem Saksijas Šveices ūdenskritumiem. Koningšteinas cietoksnis – unikāls Eiropas cietokšņu būves paraugs, kura ēku ansamblis sevī ietver vēlīnās gotikas, renesanses un baroka stilus. Relaksējoša pelde Bad Schandau termās. Atgriešanās viesnīcā un nakts 2-3* Zgorzelec apkaimē.

3.diena. 11.07., 17.08., 26.09., 10.10. „Piļu un parku skaistums...”
Brokastis*.Piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 35 €) uz Pilnicu, Haidenau-Grossedlitzas parku, Moricburgas pili. Drēzdenes apkārtne - tā ir vesela pasaule ar vēsturiskiem  apskates objektiem, kurus ieskauj  neticami skaistas  dabas ainavas. Jūs redzēsiet Pilnicas pils ansambli ( Saksijas valdnieku vasaras rezidence) ar ainavisku parku. Šeit vīnogulāju ielenkumā  angļu stilā veidotajā Lustgarten parkā slejas trīs pilis - Ūdens pils (Wasserpalais), Elbas krastā, Kalna pils (Bergpalais), un Jaunā pils (Neues Palais). Redzēsim Moritcburgas pili. Tā ir lieliska baroka stila pils, kura atrodas uz salas. Pils nes Моrica Saksona vārdu, kurš 1542-46 gados uzcēla ārpilsētas māju, kur atpūsties ar viesiem pēc mēdībām. Mūs priecēs franču stila barokālais Haidenau Gross-sedlitz parks, kurš izvietojies Elbas kreisajā krastā. Atgriešanās viesnīcā un nakts 2-3* Zgorzelec apkaimē.

4. diena. 12.07., 18.08., 27.09., 11.10. „Unikālie viduslaiki - Bautcena, Gerlica un Vroclava...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma eksursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Bautcenu un Gerlicu. Bautcena - sena Saksijas pilsēta, atrodas uz augsta kаlna, kas slejas pāri gleznainai ielejai. Vecpilsētas centrā Svētā Mihaila baznīca (1498. g.), Svētā Nikolaja baznīca un baroka laika celtnes. Redzēsim Ortenburgas pili kura stalti slejas uz klints. Gerlica - pilsēta pašos Vācijas Austrumos. Unikālā arhitektūriskā ansambļa skaistums pilsētas vēsturiskajā centrā ir neatkārtojams. Tajā iekļaujas vairāk kā četri tūkstoši arhitektūras pieminekļu, sākot no vēlās gotikas līdz baroka stilam. Te draudzīgi sadzīvo greznās tirgotāju villas ar turpat blakus esošo jūgendstila arhitektūru. Atgriešanās. Laiks ceļā. Vroclavas apskates ekskursija. Vroclava ir apbrīnojama pilsēta, kurai pieder 12 salas un vairāk kā 100 tiltu. Tā tiek saukta par "Eiropas svēto ziediņu un pērli pilsētu starpā". Iepazīstoties ar pilsētu redzēsim vecpilsētā Tirgus laukumā Rātsnamu un tā seno saulespulksteni, kas atgādina par viduslaikiem, Tumskas salu, Sv. Elžbetas (15.gs) baznīcu, Raclaviskas panorāmu a. Ekskursijas laikā tūristu uzmanību pievērš rūķīšu figūras, kas šeit sastopamas bieži, jo Vroclava tiek saukta arī par "tiltu un rūķu" pilsētu. Laiks ceļā. Nakts 2* Vroclavas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 13.07., 19.08., 28.09., 12.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)

 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 85

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 95

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais  transports

 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4,50 € (65-74 gadu vecums 9,00 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Drēzdene – Vācijas mākslas krātuve un burvīgā Saksijas Šveice.” 35 €; Izbraukuma ekskursija “Piļu un parku skaistums.” 35 €; Izbraukuma ekskursija “Unikālie viduslaiki Bautcena, Gerlica un Vroclava.” 30 €;
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 100 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 €, bērniem līdz 14g. 80 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Koningšteinas cietoksnis 11 €; Bad Schandau 2 st. no 16 €; Brauciens ar elektrisko vilcieniņu ~ 6 €; Moricburgas pils 8 €; Pilnicas pils 8 €; Gross – sedlitz parks 3 €.

2016. gada izmaksas    

 

Fotogrāfijas: