šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

JAUNĀ GADA SVINĪBAS PRĀGĀ

 • PRĀGA – KRUĪZS PA VLTAVAS UPI - DRĒZDENE – MORICBURGAS PILS – KRUŠOVICE ALUS DARĪTAVA - KARLOVI VARI
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 265 €

Pilns apraksts:

Valstis: Čehija, Vācija.

JAUNĀ GADA SVINĪBAS PRĀGĀ.
PRĀGA – KRUĪZS PA VLTAVAS UPI - DRĒZDENE – MORICBURGAS PILS – KRUŠOVICE ALUS DARĪTAVA - KARLOVI VARI.
29.12.2017. - 02.01.2018.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās.
Ceļojuma cena: 265 €.

1. diena. 29.12. „Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Ēdienreizes pauze. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Hradec Kralovē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 30.12. „Zelta Prāga svētku rotā...”
Brokastis*. Brauciens līdz Prāgai. Jums būs iespēja baudīt īpašo svētku atmosfēru Prāgā, kura pamatoti tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām. Pilnvērtīga, bagātīga vecpilsētas apskate ( par papildus samaksu 20 €) profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista vairums ceļotājus. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apskatīt un iepazīt gotisko sv.Vita Katedrāli, Prāgas Kremli ar tā 3 pagalmiem, izstaigāt Karalisko ceļu, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām. Pēc ekskursijas brīvajā laikā Jums būs iespēja izbaudīt Jaungada tirdziņa burvību, kur gaisā virmo saldena karstvīna un apetelīga cepto desiņu un kastaņu īpašā smarža. Tirdziņā Jums būs iespēja iegādāties suvenīrus, dāvanas majās palikušajiem, radiem, draugiem, tuvajiem.
Vakarā piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpislētu braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu “zviedru galdu”. Nakts 3* viesnīcā Prāgas apkaimē (Litoměřice). Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 31.12. „Drēzdene - pērle uz Elbas upes...!”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Drēzdeni un Moricburgas pili.
Ekskursija pa Drēzdenes vecpilsētu profesionāla krievu valodā runājoša vietējā gida pavadībā. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar pilsētu. Drēzdene – Florence uz Elbas, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrā pasaules kara laikā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta ir atguvusi savu krāšņumu. Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīla terase. Brīvs laiks. Iesakām apmeklēt svētku tirdziņu, kur jūs sagaidīs vilinoši aromāti, jautra mūzika un kulinārijas delikateses, kas viesus ieskauj burvīgā svētku atmosfērā. Tirdziņā jutīsities kā viduslaiku pilsētā, kur stilizētas mājiņas piesaista ar īpašiem gardumiem un suvenīriem, lielveikals “Alktmarkt Galerie”, kur iespējams apmeklēt 200 ekstra klases veikalus, supermārketu. Ar pirkumiem un dāvanām tālāk dodamies uz Skasijas baroka pērli, ārpilsētas karaļu rezidenci – Moricburgas romantisko pili. Pils, kurā tika fimēta pasaku filma “Trīs rieksti pelnrušķītei”, eksterjera apskate. Atgriešanās Prāgā.
Vakarā piedāvājam Jauno 2018.gadu sagaidīt kādā no Prāgas restorāniem vai Jūs varēsiet piedalīties kopējā svinēšanā, ar grandiozo uguņošanu uz Prāgas centrālajiem laukumiem un Karļa tiltā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Prāgas apkaimē (Litoměřice).

4. diena. 01.01.2018. „Daudziem tas ir mūža sapnis, bet Jums tā ir realitāte – pabūt kūrorta pilsētā Karlovi Vari...
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārāko kūrortu Karlovi Vari un alus darītavu Krušovice (par papildus samaksu 30 €). Brauciena laikā piedāvājam apmeklēt alus darītavu Krušvice, Krušovicē. Lieliskā dzēriena marka ir plaši pazīstama, alus Čehija tiek gatavots ar īpašu pieeju un kvalitāti. Apmeklējot alus darītavu jums būs iespēja vērot visu ražošanas procesu, no sākuma t.i. alus vārīšana līdz ta pildīšanai pudelēs. Ekskursijas beigās būs iespēja degusēt Krušovices alus šķirnes.
Pārbrauciens uz Karlovi vari. Kūrorta pilsētā Karlovi Vari, cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes, kurās atpūšās kūrorta viesi un dzirdamas juku jukāmsajauktas valodas, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.
Atgriešanās Prāgā. Ceļu turpinam uz māju pusi. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Hradec Kralovē.

5. diena. 02.01.2018. „Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 85 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 70 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4,50 € (pēc 65 gadu vecuma 9,00 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni un Morisburgas pili 35 €, Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Krušovices alus darītavas apmeklējums 30 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 65 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 60 €, bērniem līdz 14g. 55 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Prāgas apskates ekskursija ar vietējo gidu 20 €, ekskursija Krušovices alus darītavā 8 €, Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi+pusdienas 20 €, Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč, Pusdienas no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč, Pusdienas Vācijā no 10 €.
2017. gada rudens izmaksas 1 € ~ 25 Kč