šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEDOŠĀ HOLANDE

  • HERRENHAUZENES PARKI - AMSTERDAMA – KEUKENHOFAS ZIEDU DĀRZS – DELFTA – HĀGA - ŠEVENINGA
  • 5 dienas ()
  • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 314 €

Pilns apraksts:

Valsts: Nīderlande

ZIEDOŠĀ HOLANDE
HERRENHAUZENES PARKI - AMSTERDAMA – KEUKENHOFAS ZIEDU DĀRZS – DELFTA – HĀGA - ŠEVENINGA
18.04. – 22.04.2019.                   01.05. – 05.05.2019.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 314. 

1.diena. 18.04., 01.05. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 19.04., 02.05. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Herrenhauzenes parki pavasara ziedos – ir apskatāmi astoņi dārzi ar visdažādāko ainavu dizainu: renesanses, baroka, rokoko, puķu dārzs, dārzs-sala, ūdens strūklu dārzs, zāles dārzs un rožu dārzs. Ar buksusu aptītās klumbas vasarā ir pilnas ar vairāk nekā 30 000 ziedu, bet uz vairāku sniegbalto smilšakmens skulptūru fona atrodas ar vāli apbruņotais Herkuless, kurš aizstāv Venēru ar eņģeli. Parkā atrodas augstākā strūklaka Eiropā, tā ir 82 metrus augsta un Lielā kaskāde. Dārza teātra skatuve ir izrotāta ar zeltītām skulptūrām. Kalnu dārzā viens otru nomaina prērijas un purvi, džungļi un tropiskie paviljoni, orhidejas un kaktusi, un pat retā magnolija ir šeit. Cits Karalisko dārzu pikantums ir senā grota kompleksa ziemeļrietumu daļā. Nakts viesnīcā 2* Nīderlandes teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 20.04., 03.05. „Ziedu dārza pārsteigums...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas ritmi” (par papildus samaksu 50 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofas ziedu dārzu. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Iespēja iegādaties puķu sīpolus. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt un iegādāties. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā : Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Briljantu apstrādes fabrikas apmeklējums. Dārgakmeņu cienītājiem ir iespēja iepazīties ar briljantu apstrādi un iespēja iegādāties izstrādājumus bez tirdzniecības uzcenojuma. Atgriešanās un nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā. 
4.diena. 21.04., 04.05. „Holandes „rozīnītes”...”
Brokastis*. Iepazīšanās ar Nīderlandes pilsētām. Izbraukuma ekskursija „Holandes „rozīnītes”” (par papildus samaksu 45 €). Hāga – faktiskā valsts galvaspilsēta, tajā atrodas valsts parlaments un valdība, kā arī monarha ģimene. Ekskursija vietējā gida pavadībā pa pilsētas vēsturisko centru. Tālāk dodamies uz slavenāko Holandes jūras promenādi Ševeningā. Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5. dienas. 22.04., 05.05. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 124 
• piemaksa par papildvietu autobusā € 100 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-69 gadu vecums 9.00 €; 70-75 gadu vecums 13.50 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Keukenkofu un Amsterdamu 50 €, Izbraukuma ekskursija „Holandes “rozīnītes”...” 45 €. 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 95 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 85 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Herrenhauzenes parki 8 €; „Keukenhof” parka ieejas biļete 18 €; Kuģītis Amsterdamā 16 €.
2018. gada rudens izmaksas