šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEDU PARĀDE PASAKAINAJĀ HOLANDĒ

  • Amsterdama – Keukenkoha-ziedu dārzs – Volendama – Zaanse Schans – Hāga
  • 5 dienas (10.04.2019 - 14.04.2019)
  • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 240 €

Pilns apraksts:

Valsts: Nīderlande
ZIEDU PARĀDE PASAKAINAJĀ HOLANDĒ
AMSTERDAMA – KEUKENHOFA - ZIEDU DĀRZS – ZIEDU PARĀDE - VOLENDAMA – ZAANSE SCHANS – HĀGA
10.04. – 14.04.2019.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 339. 

1.diena. 10.04. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 11.04. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Nīderlande. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Nakts 3* viesnīcā Nīderlandes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 12.04. „Ziedu dārza pārsteigums...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums” (par papildus samaksu 40 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofa - ziedu dārzu. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. 
Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt, gan arī iegādāties.
Tālāk dodamies uz Zaanse Schans - brīvdabas muzeju ar vēsturiskām ēkām, vējdzirnavām, veikaliņiem, kur redzams kā top siers, koka tupeles, tiek maltas sinepes un tiek ceptas bezgala gardas pankūkas. Iespēja iegādāties suvenīrus.
Tālāk dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Tas kļuvis par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala siera darītavas apmeklējums. Iespēja iegādāties suvenīrus. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Nīderlandes apkaimē. 
4.diena. 13.04. „Ziedu parāde un elegantā Hāga...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Hāga” (par papildus samaksu 35 €)
13.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde – gājiens. Šogad gājiena tēma “Mainām pasauli”. Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas.
Tālāk dodamies uz Hāgu – tā ir viena no apbrīnojamākajām pilsētām Holandē. Pateicoties vairumam pieminekļu, vēsturiskajiem rajoniem, kuri atrodas gleznainā Ziemeļjūras krastā, atstās neaizirstamus iespaidus. Hāga pazīstama kā „miera un taisnības” pilsēta, to dēvē arī par ”pilsētu – rezidenci”, tas tāpēc, ka tās elegantajos rajonos dzīvo Holandes karaliskās dinastijas pārstāvji. Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5. dienas.14.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.
Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 124 
• piemaksa par papildvietu autobusā € 100 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9.00 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Keukenkofu 40 €, Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Hāga” 35 €. 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 75 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 65 €, bērniem līdz 14g. 55 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €; „Keukenhof” parka ieejas biļete 18 €; Kuģītis Amsterdamā 16 €
2018. gada rudens izmaksas