šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEDU PARĀDE PASAKAINAJĀ HOLANDĒ

  • AMERSFORTA – ZIEDU PARĀDE - AMSTERDAMA – KEUKENHOFA - ZIEDU DĀRZS – REMBRANDT HOEVE - ZAANSE SCHANS - VOLENDAMA
  • 5 dienas ()
  • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 339 €

Pilns apraksts:

Valsts: Nīderlande

ZIEDU PARĀDE PASAKAINAJĀ HOLANDĒ
AMERSFORTA – ZIEDU PARĀDE - AMSTERDAMA – KEUKENHOFA - ZIEDU DĀRZS – REMBRANDT HOEVE - ZAANSE SCHANS - VOLENDAMA 
12.04. – 16.04.2019.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 339. 

1.diena. 12.04. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 13.04. “Ziedu parāde un viduslaiku Amersforta.”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Nīderlande. Pēcpusdienā ieradīsimies Amersfortā, kas vēl joprojām glabā viduslaiku atmosfēru. Pilsēta piesaista ar mākslas galerijām, muzejiem, gleznainiem parkiem un skvēriem. Neskaitāmi restorāni un pabi, kas apmierina pat visizvēlīgāko klientu vēlmes. Unikāls pilsētas apskates objekts – Toren – Sieviešu tornis, kura augstums 94m. Dienas noslēgumā - galvenais ceļojuma pasākums – Ziedu parāde. 13.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde – gājiens. Šogad gājiena tēma “Mainām pasauli”. Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas. Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 14.05. „Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas vilinājums...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas vilinājums” (par papildus samaksu 50 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofas ziedu dārzu. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Iespēja iegādaties puķu sīpolus. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt un iegādāties. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā : Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Briljantu apstrādes fabrikas apmeklējums. Dārgakmeņu cienītājiem ir iespēja iepazīties ar briljantu apstrādi un iespēja iegādāties izstrādājumus bez tirdzniecības uzcenojuma. Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā. 
4.diena. 15.04. “Holandes garšu gūstā – siers un siļķe.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Holandes garšu gūstā.” (par papildus samaksu 40 €). Dodamies uz Zaanse Schans - brīvdabas muzeju ar vēsturiskām ēkām, vējdzirnavām, veikaliņiem, kur redzams kā top siers, koka tupeles, tiek maltas sinepes un tiek ceptas bezgala gardas pankūkas. Holandes siera degustācija. Iespēja iegādāties suvenīrus. Tālāk dodamies uz VolendamuVolendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Tas kļuvis par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala... Volendamā ir visskaistākās meitenes, visstaltākie puiši un visgaršīgākā siļķe. Iespēja iegādāties suvenīrus. Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5. dienas.16.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.
Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 124 
• piemaksa par papildvietu autobusā € 100 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-69 gadu vecums 9.00 €; 70-75 gadu vecums 13.50 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija ”Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas vilinājums” 50 €, Izbraukuma ekskursija “Holandes garšu gūstā” 40 €. 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 90 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 70 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
„Keukenhof” parka ieejas biļete 18 €; Kuģītis Amsterdamā 16 €.
2018. gada rudens izmaksas