šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

RUMĀNIJA SKOLĒNU BRĪVDIENĀS

  • DEBRECENA – TERMĀLAIS BASEINS – BRAŠOVA – RAŠNOV - BRĀN – DRAKULAS PILS – BUKARESTE – FOLKLORAS VAKARS – PELEŠ PILS – PELIŠOR PILS – SINAJAS KLOSTERIS - SINAJA – SIGIŠOĀRA
  • 7 dienas (19.10.2019 - 25.10.2019)
  • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 270 €

Pilns apraksts:

Valsts: Rumānija

RUMĀNIJA SKOLĒNU BRĪVDIENĀS
DEBRECENA – TERMĀLAIS BASEINS – BRAŠOVA – RAŠNOV - BRĀN – DRAKULAS PILS – BUKARESTE – FOLKLORAS VAKARS – PELEŠ PILS – PELIŠOR PILS – SINAJAS KLOSTERIS - SINAJA – SIGIŠOĀRA
19.10. – 25.10.2019.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 380. 

1.diena. 19.10. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija, Slovākija. Ierašanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Slovākijas teritorijā, Košices apkaimē. 
2.diena. 20.10. „Relaksācija termālajos ūdeņos...”
Brokastis*. Ierašanās Debrecenā - Ungārijas austrumu galvaspilsētā. Debrecenas simbols - pati lielākā klasicisma stilā celtā reformātu baznīca valstī, Sv.Annas katedrāle un pašas lielākās vējdzirnavas Eiropā. Piedāvājam relaksēties termālajos baseinos, izklaidēties akvaparkā ar Vidusjūras peldētavas efektiem. Pārbrauciens līdz Rumānijai. Ierašanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Rumānijas teritorijā, Brašovas apkaimē. 
3.diena. 21.10. „Transilvānijas iepazīšana....”
Brokastis*. Piedavājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Rašnov cietoksniBran pili un Brašovu. Dodamies uz Rašnov cietoksni –iecīenīta apmeklējuma vieta, tas ir 14.gs cietoksnis. Tie kuri būs pārvarējuši gājienu kalna līdz cietoksnim tos apburs dabas skaistums kas ieskauj Rašnovu. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz pili. Brān ir ievērojama ar pili, kura ir visvairāk apmeklētākā vieta Rumānijā, pateicoties mītam par Drakulu, kas saistās ar šo pili! Brašova - pauguru ieskauta skaista viduslaiku pilsēta. Viduslaikos tas bija galvenais tirdzniecības centrs. Pilsētā var apskatīt 1420. gadā celto rātsnamu, kurā tagad atrodas vēstures muzejs, 58 m augstais Taurētāja – ziņotāja tornis, gotiskā Melnā baznīca, Sv.Nikolaja baznīca. Pēc vēlēšanās iespējams apmeklēt ūdens pasauli. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Brašovas apkaimē. 
4.diena. 22.10. „Balkānu Parīze.
Brokastis*. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti, tā ir arī viena no lielākajām Balkānu pilsētām. Pilsētas apskates: bulvāri, Parlamenta pils; Karaļa pils, Athenaeum, Stavropoleos baznīca. Eksursijas laika apmeklēsim Parlamenta pili, tā ir daudzfunkcionāla ēka, kura ir mājvieta Rumānijas Parlamentam. Pasaules Ginesa Rekordu Grāmatā minēts, ka šī ir pasaulē lielākā civilā administratīvā ēka, kā arī pati dārgākā administratīvā ēka, kā arī smagākā ēka. Pils ir 86 metrus augsta un stiepjas pat 92 metrus zem zemes. Platums un garums ir 270 un 240 metri. Pilī atrodas 1100 telpas, 2 pazemes stāvvietas. Gandrīz visi materiāli, kas izmantoti ēkas celtniecībā, ir no Rumānijas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Brašovas apkaimē. 
5.diena. 23.10. „Karpatu pērle.”
Brokastis*. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Peleš piliPelišor pilsSinajas klosteris. Dodamies uz Peleš pili tā tiek uzskatīta par skaistāko un interesantāko muzeju Rumānijā. Arhitektoniski pils harmoniski ietver sevī angļu renesansi, vācu baroku un franču rokoko. Pils celtniecība ilga 40 gadus, tā piederēja Kārlim I un karalienei Elizabetei. Apmeklēsim “mazo Peleš pili”, tā ir Pelišor pils. Pelišor pili Kārlis I lika uzcelt kā vasaras rezidenci troņa mantenieka ģimenei – topošajam karalim Ferdinandam I. Turpat netālu, tikai uz cita pakalna atrodas 1695. gadā dibinātajs Sinajas klosteris, kura atjaunošanai 19.gs. nogalē Kārlis I atvēlējis prāvus līdzekļus no valsts kases.
Vakarā piedāvājam apmeklēt folkloras programmu ar mūziku un dejām, nacionalo virtuvi un vīnu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Brašovas apkaimē.
6.diena. 24.10. „Ciemošānās pie grāfa Drakulas....”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Talāk mūsu ceļš ved uz Sigišoāru – cietoksnis ar četriem torņiem, pulksteņtornis ar Šveices kurantiem un septiņām koka figūrām, kas simbolizē nedēļas dienas, 14.gs. gotiskā klostera baznīca ar ērģelēm, kā arī luterāņu baznīca, kas atrodas uz klints ar 13.gs. rumāņu kapenēm, māja, kurā dzimis Vlads III Cepešs, kas pazīstams kā grāfs Drakula. Nakts 3* viesnīcā Slovākijas teritorijā, Košices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
7.diena. 25.10. „Un atpakaļ uz mājām...” 
Brokastis*. Laiks ceļā. Slovākija. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 120
• piemaksa par papildvietu autobusā € 105
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6.30 € ((65 - 69 gadu vecumā 12.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 18.90 € ).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 
Izbraukuma ekskursija “Transilvānijas iepazīšana” 30 €; izbraukuma ekskursija uz Bukaresti 40 €; izbraukuma ekskursija „Karpatu pērle.” 35 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 105 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 €, bērniem līdz 14g. 80 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Termālais baseins Debrecenā 14 €; folkloras programma Rumānija 35 €; Brān pils 8.50 €; vilcieniņš un ieeja Rašnov cietoksnī 7 €; ūdens pasaule 10 €; Parlamenta pils 12.50 €; Peleš pils un Pelišor pils 14 €; pilsētas nodoklis 
2018. gada izmaksas