šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEMEĻPOLIJAS VILINĀJUMS BĒRNIEM

 • MALBORKA – DINOPARKS – GDAŅSKA – ZOO PARKS OLIWA – SOPOTA – ŪDENS ATRAKCIJU PARKS
 • 4 dienas ()
 • 4 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 195 €

Pilns apraksts:

Valsts: Polija

ZIEMEĻPOLIJAS VILINĀJUMS BĒRNIEM.
MALBORKA – DINOPARKS – GDAŅSKA – ZOO PARKS OLIWA – SOPOTA – ŪDENS ATRAKCIJU PARKS.
21.06. – 24.06.2018.                  23.08. – 26.08.2018.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās.
Ceļojuma cena: € 195 .

1. diena. 21.06., 23.08. “Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā caur Lietuvu un Poliju. Pieturvietas atpūtas pauzēm un pusdienu pauzei Polijas teritorijā. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Elblagas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 22.06., 24.08. Ziemeļpolijas skaistāka pils – Malborka un Dino parks...”
Brokastis*. Piedāvājam doties (par papildus samaksu 25 €) izbraukuma ekskursijā uz Malborkas pili un Dinozauru parku. Malborkas pils apskate. Šis ir pasaulē lielākais sarkano ķieģeļu cietoksnis! 15. gadsimtā pats cietoksnis bija vesela pilsēta – lielās un labi organizētās Teitoņu Ordeņa valsts galvaspilsēta. Tagad pilī atrodas muzejs, kura ekspozīcija stāsta par pils vēsturi. Apskatot vienu no varenākajām viduslaiku bruņinieku pilīm, kura ir saglabājusies nemainīga no krustnešu laikiem, jums paveras reāla iespēja nokļūt …viduslaikos! Pēc pils apskates brīvs laiks lai iegādātos suvenīrus, izmeiģināt roku arbaleta šaušanā un nobaudītu viduslaiku ēdienus. Netālu no pils atrodās Dinozauru parks. Piedāvājam doties pastaigā pa parka līkumotājam taciņām un iepazīties ar vairāku desmitu dinozauru eksponātiem. Daudzās vietas dinozauri ir atveidoti patiesā lielumā, tie ir kustīgi un sagadā dažādus pārsteigumus. Parkā atrodās arī dažādas atrakcijas bērniem, kino zālē ar 5D formāta filmu, suvenīru veikalu un Dino bistro. Pēc iespaidu bagātīgas dienas, dodamies atpakaļ uz viesnīcu. Nakst 3* viesnīcā Elblagas apkārtnē.

3. diena. 23.06., 25.08. “Ziemeļpoijas pērle Gdaņska, Zoo Oliwa un Sopota...”
Brokastis*. Piedāvājam doties (par papildus samaksu 25 €) izbraukuma ekskursijā uz Gdaņsku, Zoo un Sopotu.
Senā Hanzas savienības pilsēta Gdaņska jeb Danciga. Vecpilsētas Glovne Miasto apskate – Moltavas krastmala, krāna tornis, garais tirgus, Artusa nams, Neptūna strūklaka, Sv. Maricas baznīca, kurā vienlaikus spēj sanākt 25 tūkstoši dievlūdzēju. Iepazīšanās ar pilsētu vietēja gida pavadībā, krievu valodā. Pēc pilsētas apskates piedāvājam doties izbraucienā ar pirātu kuģi izbraucienā pa Motlavas upi līdz Westerplates pussalai un Gdaņskas līcim. No kuģīša paverās aizraujoši skati uz promenādi ar skaistām Hanzas laika ēkām. Westerplates pussala ir vieta kur 1939. gadā 1. septembrī sācies Otrais pasaules karš. Tālāk dosimies uz Gdaņskas Zooloģisko dārzu Oliwa. Parkā varat iepazīties ar dažādu valstu zvēriem: žirafes, ziloņi, pingvīni, šimpanzes un dažādi putni.  Slavenais kūrorts – Sopota: vakara pastaiga pa Monte Kazino varoņu ielu un 516 m garo molu. Noteikti jānogaršo gofras – tikko ceptas vafeles ar putukrējumu un svaigām ogām. Brīvs laiks lai nopeldēties (atkarībā no laika apstākļiem).  Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Elblagas apkaimē.

4. diena. 24.06., 26.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks atceļā. Lai īsinātu laiku attceļā apmeklēsim Mikolaiku akvaparka “Tropikana”, kur gan mazie, gan lielie atradīs atrakcijas sev. Turpinām ceļu mājup. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 45
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 55
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 3,60 € (65-74 gadu vecums 7.20 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Malborkas pili un Dinozauru parku 25 €, Izbraukuma ekksursija uz Gdaņsku, Zoo  un Sopotu 25 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 50 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 45€, bērniem līdz 14g. 40 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Malborkas pils 35 PLN (audiogids), Dinoparks 40/25 PLN, Gdaņskas Zooloģiskais dārzs Oliwa 30/15 PLN, Sopotā mols 7 PLN, Mikolaiku akvaparka “Tropikana” 30/15 PLN.

2017. gada izmaksas.