šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PAVASARA KARNEVĀLS MELNKALNĒ

 • KOTORA – PERAST – ŠKREPELJA DIEVMĀTES SALA – OSTROGAS KLOSTERIS – KARNEVĀLS - BUDVA – TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS – PODGORICA - ŠKODERA – KRUJA – DUBROVNIKA – VARAŽDINSKE TOPLICE
 • 9 dienas ()
 • 9 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 480 €

Pilns apraksts:

Valsts: Melnkalne

PAVASARA KARNEVĀLS MELNKALNĒ.
KOTORA – PERAST – ŠKREPELJA DIEVMĀTES SALA – OSTROGAS KLOSTERIS – KARNEVĀLS - BUDVA – TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS – PODGORICA - ŠKODERA – KRUJA – DUBROVNIKA – VARAŽDINSKE TOPLICE.
27.04. – 05.05.2018.
9 dienas / Visas naktis viesnīcās.
Ceļojuma cena: € 480. 

1.diena. 27.04. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta 5:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Vakārā izvietošanās viesnīcā 3* Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 28.04. „Ceļš uz Melnkalni...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Melnkalne. Vēlu vakārā/ naktī izvietošanās 3* apartamenta tipa viesnīcā, Budvas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 29.04. „Maigā Melnkalnes jūra...”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Kotoru. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Perast – mierīga baroka pilsētiņa, pretim šai pilsētiņai atrodas - Škrepjela dievmātes sala. Vakarā pēc vēlēšanās varat doties pastaigā pa Budvas vecpilsētu. Budva – viena no tūrisma metropolēm. Kopā ar lielisko dabas skaistumu Budva lepojas arī ar bagātīgu vēsturiskā mantojuma klāstu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* apartamenta tipa viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē.

4.diena. 30.04., „Melnkalnes ticības un garīgās dzīves lappuses...”/ “Pavasara karnevāls Budvā”.
Brokastis*.  Pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Ostrogas klosteri. Melnkalnes centrālajā daļā atrodas viens no lielākajiem Balkānu pareizticīgo baznīcas lepnumiem – Ostrogas klosteris. Stāvajā klints sienā iecirstais XVII gs. klosteris ir viens no visapmeklētākajiem kristiešu galamērķiem pasaulē. Iespaidu uz jums atstās neaizmirstams, brīnišķīgs skats, kas paveras no klostera uz Zetas upes ieleju. Pēc būtības pareizticīgo klosteris ir vienīgais pasaulē, kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi un musulmaņi. Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie. Ostrogā priecājas par katru apmeklētāju, lai kādai konfesijai viņš piederētu, arī nekristītajiem.“Pavasara karnevāls Budvā”. Ik gadu tiek rīkots starptautiskais masku karnevāls kurā dalību ņem vairāk kā tūkstots maskas no Melnkalnes, kā arī no daudzām citām valstīm. Pilsētā valda prieks un līksmība. Svētku laikā notiks karnevāla procesija Budvas orķestra pavadījumā, laukumā uzstāsies grupas, vecpilsētā tiks atvērts “vīna stūrītis”, kurā Jums būs iespēja degustēt vīnus, kā arī pasākuma viesiem tiks organizēts svētku salūts. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* apartamenta tipa viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē.

5.diena. 01.05. „Ērgļu zeme...”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Albāniju - „Ērgļu zemi”. Izbraukšana agri no rīta. Brauciena laikā piestāsim uz fotopauzi, tās laikā varēsim iemūžināt Melnkalnes vizītkarti - Svētā Stefana salu, kura ir unikāla pēc sava rakstura. Sala atrodas netālu no jūras krasta un salu savieno pavisam īss ceļš. Pirmā pilsēta ko apmeklēsim Albanijā būs Škodera. Škodera ir viena no senakajām pilsētām Eiropas dienvidos, dibināta tā ir IV gs.pirms mūsu ēras. Došanās līdz Krujai - pirmajai apdzīvotajai Ilīriešu pilsētai, apmeklēsim vidusslaiku Osmāņu impērijas būvētu tirdziņu ar koka mājām un iespēju iegādāties dažnedažādus suvenīrus, kā arī nobaudīt vietējo virtuvi. Ekskursijas laikā apmeklēsim vareno cietoksni, kā arī iepazīsim albāņu sadzīvi apmeklējot etnogrāfisko muzeju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* apartamenta tipa viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē.

6.diena. 02.05. „Dabas radītais fenomens!..”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Taras kanjonu. Ekskursijas sākumā iegriezīsimies pie saimnieka, lai apskatītu kā tiek vītināta iecienītā gaļa, ar iespeju to iegādāties. Tālāk mūsu ceļš ved uz kanjonu. Mežonīga un neaprakstāma skaistuma kanjons, ko veido Taras upe, ir otrs lielākais pasaulē aiz Kolorādo kanjona Amerikas Savienotajās valstīs. Tara upes kanjons ir iekļauts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā. Brauciena laikā līdz kanjonam redzēsim Moračas kanjonu, Moračas klosteris, kurš dibinats 1252.g., kā arī brauksim gar Skadaras ezeru, tas ir lielākais Balkānos, un izbrauksim pa Melnkalnes galvaspilsētu Podgoricu. Dienas laikā apmeklēsim kādu no vietējiem krodziņiem, lai ieturētu pusdienas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* apartamenta tipa viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē.

7.diena. 03.05. “ Paradīze zemes virsū – Dubrovnika...”
Brokastis*. Agri no rīta atbrīvojam numurus. Dodamies māju virzienā. Horvātija. Apmeklēsim Dubrovniku – Paradīzi zemes virsū. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!” Piedāvājam ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €), krievu valodā. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa slavenajiem pilsētas mūriem vai ar trošu vagoniņu uzbraukt kalnā no kura paveras brīnišķīgs skats uz apkārtni. Nakts 2* viesnīcā, Horvātijas teritorijā, Zagrebas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

8.diena. 04.05. „Relaksācija - Varaždinske Toplice...”
Brokastis*. Pirms garā ceļa relaksācija termālajā kūrortā. Dodamies uz Varaždinske Toplice – termālo kūrortu. Kūrorts atrodas neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā un ir pats senākais un zināmākais termālais kūrorts valstī. Varaždinske Toplice termālie avoti ir brīnišķīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai un ārstnieciskai atpūtai. Atpūtušies dodamies mājup virzienā. Laiks ceļā. Slovēnija, Austrija. Nakts 2* viesnīca Ostravas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

9.diena. 05.05. „Ceļš mājup...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas,
 • atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, apartamenta tipa viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65-74 gadu vecums 16.20 €).
 • UZMANĪBU: vietējais tūrisma nodoklis 1.50 € no personas par nakti Melnkalnē, maksājams uz vietas 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Taras kanjonu 45 €; izbraukuma eksursija uz Albāniju 45 €; izbraukuma ekskursija uz Kotoru, Perast, Škrepjela dievmātes sala 35 €; izbraukuma ekskursija uz Ostrogas klosteri 35 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 160 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 145 €, bērniem līdz 14g. 105 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Krujas cietoksnis, muzejs 4 €; ieeja Moračas klosterī 3 €; tūristu nodoklis Kotorā 1.50 €; laiva līdz Škrepjela dievmātes salai un ieeja baznīcā 8 €; ekskursija ar vietējo gidu Dubrovnikā10 €; Termālais kūrorts 40 Kn
2017. gada izmaksas