šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

SAULES, VĪNA UN TERMĀLO ŪDEŅU ZEME UNGĀRIJA AR ATPŪTU BALATONĀ

  • EGERA - VĪNA DEGUSTĀCIJA – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BALATONA EZERS -"SEČEŅI" TERMĀLAIS BASEINS – SENTENDRE – MARCIPĀNA MUZEJS – VIŠEGRADA - ZIRGU ŠOVS UNGĀRIJAS STEPĒ "VARGA TANYA" - MIŠKOLCA TAPOĻCA
  • 7 dienas ()
  • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 159 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija

SAULES, VĪNA UN TERMĀLO ŪDEŅU ZEME UNGĀRIJA
AR ATPŪTU BALATONĀ 
EGERA - VĪNA DEGUSTĀCIJA – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BALATONA EZERS -"SEČEŅI" TERMĀLAIS BASEINS – SENTENDRE – MARCIPĀNA MUZEJS – VIŠEGRADA - ZIRGU ŠOVS UNGĀRIJAS STEPĒ "VARGA TANYA" - MIŠKOLCA TAPOĻCA
Budapešta nenoliedzami ir Donavas pērle. Ķēžu tilta laidums ir kā savīta lente, kas sasien kopā divus krastus. /Tomass Edisons/. Sperot pirmos soļus uz ungāru zemes, Jūs savām acīm skatīsiet tēlnieces dabas stalaktītu veidojumus Baradla alā Aggtelekas ciematā, iepazīsiet baroka karalieni Egeru un, klausoties senas leģendas, degustēsiet vīnu Skaistās Sievietes ielejā. Satiksieties ar noslēpumaino skaistuli Budapeštu, bet brauciens ar kuģīti pa Donavu, malkojot šampanieti, liks Jums sajusties kā īstā pasakā. Vēstures elpu izjutīsiet senajā karaļu pilsētā Višegradā, un tad mazliet salduma mākslinieciskajā Sentendrē. Relaksāciju un atpūtu piedāvā Ungārijas jūrs - Balatona ezers, savukārt puštā pavadīsiet romantisku vakaru, vērojot zirgu šovu, ļaujoties liegajām čigānu mūzikas vijoļu skaņām un čardaša soļiem. Un kāpēc gan ne?​
14.07. – 20.07.2018.   11.08. - 17.08.2018.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 292 

1.diena. 14.07., 11.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā 3* Slovākijā Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. 15.07., 12.08. „Termālie ūdeņi un Egeras vīni...”
Brokastis*. Slovākija. Ceļš caur Slovākijas Rūdu kalniem. Gleznainā panorāma. Ungārija. Baradla (UNESCO) – Ungārijas lielāko stalaktītu – stalagmītu alu apmeklējums. Šīs alas kopējais garums ir 25 km. Jūs patīkami pārsteigs mūzikas “koncerts” dziļi pazemē. Iespēja pastaigāt zem dabiskajām akmens arkām un sajust šī dabas brīnuma vēso elpu uz saviem vaigiem. 
Ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3. vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā.
Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka” un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu, baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 16.07., 13.08. „Donavas pērle –Budapešta...”
Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
Pēcpusdienā iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38 ° C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā izvietojies arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas lunaparks. Netālu atrodas Izstāžu zāle un Mākslas muzejs.
Vakaru iesakām pavadīt nacionālā ungāru stilā lauku sētā “Vargatanya” – dresētu zirgu šovs, izjādes ar zirgiem, etnogrāfiskās ungāru lauku sētas apskate. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! Ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Budapeštā. 
4. diena. 17.07., 14.08. „Pa karaļa pēdām...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Pa karaļa pēdām” (par papildus samaksu 35 €). Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendre. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs. Pēc grupas vēlēšanās, Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt kādu no mākslas galerijām, senāko vīna muzeju, keramiķes Margaritas Kovāčas muzeju. Iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālās virtuves ēdienus.
Karaļu pilsēta Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta.Šeit Jūs sajutīsiet vēstures elpu. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Elpu aizraujoši skati uz Donavas mestajiem lokiem no Višegradas cietokšņa augstumiem.
Atgriešanās Budapeštā. Vakarā piedāvājam doties uz Budafokas vīna pagrabu, kur saimnieks Jūs iepazīstinās ar savu vīna pagrabu un mācīs degustēt ungāru vīnus. Atgriešanās un nakts viesnīcā 3* Budapeštā.
5.diena. 18.07., 15.08. „Ungārijas pārsteigums – Balatona ezers...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Ungārijas pārsteigums – Balatona ezers” (par papildus samaksu 35 €). Dodamies uz Ungārijas dienvidiem - Balatona ezeru. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam. Balatons-lielākais ezers Viduseiropā, savukārt, Balatona ūdenim ir ārstniecisks efekts.Tas palīdz pret anēmiju un nogurumu, bet kopā ar sauli tas dod par 150 % lielāku iedegumu. Atgriešanās un nakts viesnīcā 3* Budapeštā.
6.diena. 19.07., 16.08. „Šodien atpūta un relaksācija...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Termālie ūdeņi Miškoļcā-Tapoļcā. Jūs lieliski relaksēs pelde klinšu baseinā Miškoļca-Tapoļca. Par „Pasaules brīnumu” sauc termālo avotu baseinus alu labirintos ar ūdens temperatūru 20-28 C. Neparasti iespaidi un relaksējoša pelde Jūs gaida modernizētos pazemes baseinos starp klintīm. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
7. diena. 20.07., 17.08. „Un atpakaļ tur, kur viss sākās!..”
Brokastis*. Izbraukšana mājup. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā / naktī / atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība: 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 85 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 85 €,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Sentendri, Višegradu 35 €; izbraukuma ekskursija uz Balatona ezeru 35 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 70 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 60 €, bērniem līdz 14g. 50 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk ka 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Aggtelekas alas 10 €; Ekskursija Budapeštā 15 €; Ekskursija Egerā 10 €; Marcipāna muzejs 3 €, Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Hevīza ezers 11 €; vakariņas un vīna degustācija Skaistās Sievietes ielejā 29 €; Vakariņas un vīna degustācija Budafokas vīna pagrabā 31€ vakars nacionālajā stilā Varga Tanya 37 €; Višegradas cietokšņa apskate 7€; Šečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF, Zooloģiskais dārzs 2500 HUF, Muzeji Budapeštā no 1000 HUF; pludmales pie Balatona ezera no 1200 HUF, Miškoļcu termālie baseini 9 €;
2017.gada izmaksas