šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

UNGĀRIJA RAKSTU RAKSTOS, ČEHIJAS OLOMOUCA UN PASAKU PILS LEDNICE

 • OLOMOUCA – LEDNICES PILS - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BUDAPEŠTA – VAKARS UNGĀRU STILĀ – BALATONA EZERS – ‘SEČEŅI’ TERMĀLIE BASEINI - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS – SENTENDRE - VIŠEGRADA
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 264 €

Pilns apraksts:

Valstis: Ungārija, Čehija

UNGĀRIJA RAKSTU RAKSTOS, ČEHIJAS OLOMOUCA UN PASAKU PILS LEDNICE.
OLOMOUCA – LEDNICES PILS - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BUDAPEŠTA – VAKARS UNGĀRU STILĀ – BALATONA EZERS – ‘SEČEŅI’ TERMĀLIE BASEINI - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS – SENTENDRE - VIŠEGRADA.
28.04. – 03.05.2018.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 264.

1.diena. 28.04. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Nakts 3* viesnīcā  Čehijā Olomoucas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 29.04. „Morāvijas reģiona sirds Olomouca un pasaku pils Lednice…”
Brokastis*. Viena no skaistākajām Morāvijas pilsētām Olomouca. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Tā ievērojama ar plašu vēsturisko centru, kuru rotā Svētās Trīsvienības baroka kolonna, Svētā Vaclāva katedrāle, kuras gotiskais veidols atgādina Svētā Vita katedrāli Prāgā, pilsēta lepojas ar 6 antīkajā mitoloģijā saskaņotām strūklakām, 75m augsto rātsnama torni un rātsnama fasādē iebūvēto, no sīkiem mozaīkas gabaliņiem veidoto pulksteni, kurā attēloti katrā mēnesī darāmie darbi. Olomouca ir unikāla ar to, ka uzreiz pēc valsts galvaspilsētas Prāgas ir otra aizsargājamajiem pieminekļiem bagātākā Čehijas pilsēta.Brauciens uz romantisko Lednices pili - vienu no pašām skaistākajām un apmeklētākajām Čehijas pilīm. Šeit bieži mēdz uzņemt pasaku filmas.Jums būs iespēja skatīt pils grezno interjeru,izmeklētās mēbeles, elegantos, greznu kokgriezumu rotātos salonus. Jūs redzēsiet oranžērijas,kas veidotas pēc angļu ziemas parku parauga, mauru stila minaretu-skatu torni,Apolona templi,leģendāro Janovgrodu un rožu dārzu.
Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu, baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts 3* viesnīcā Budapeštā. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 30.04. „Donavas pērle – Budapešta un vakara lustes Ungārijas stepē...”
Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
Pēcpusdienā iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38 ° C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā izvietojies arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas lunaparks. Netālu atrodas Izstāžu zāle un Mākslas muzejs.
Vakaru iesakām pavadīt nacionālā ungāru stilā lauku sētā “Vargatanya” – dresētu zirgu šovs, izjādes ar zirgiem, etnogrāfiskās ungāru lauku sētas apskate. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! Ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Vakarā atgriešanās Budapeštā. Nakts 3* viesnīcā Budapeštā.

4.diena. 01.05. Ungārijas dienvidu “jūra” Balatons un Balatona vasaras galvaspilsēta Šiofoka...”
Brokastis*. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Ungārijas dienvidiem - Balatona ezeru un Balatona vasaras galvaspilsētu Šiofoku (par papildus samaksu 35 €).
Šiofoka - Balatona vasaras galvaspilsēta. Balatona Zelta krasta pludmalē acis priecē pilsētas vecākais rozārijs un tūristus sagaida Balatona ezera nāriņa. Iesakām doties izbraucienā ar kuģīti, brīvajā laikā varat izstaigāt Jokai parku un papriecāties par neparastajām metāliskajām Imre Vargas veidotajām skulptūrām pilsētas centrā. Jau pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstniecisks kūrorts, galvenokārt, nevis, lai ārstētu saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušam cilvēkam.
Atgriešanās Budapeštā. Vakarā piedāvājam doties uz Budafokas vīna pagrabu, kur saimnieks Jūs iepazīstinās ar savu vīna pagrabu un mācīs degustēt ungāru vīnus. Atgriešanās Budapeštā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

5. diena. 02.05. „Mākslinieciskā Sentendre un vēsturiskā Višegrada...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €). Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendre. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs. Pēc grupas vēlēšanās, Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt kādu no mākslas galerijām, senāko vīna muzeju, keramiķes Margaritas Kovāčas muzeju. Iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālās virtuves ēdienus. Karaļu pilsēta Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta.Šeit Jūs sajutīsiet vēstures elpu. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Elpu aizraujoši skati uz Donavas mestajiem lokiem no Višegradas cietokšņa augstumiem. Pēcpusdienā pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 03.05. „Un atpakaļ tur, kur viss sākās!..”
Brokastis*. Izbraukšana mājup. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā / naktī / atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 85 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 85 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Sentendri, Višegradu 30 €; izbraukuma ekskursija uz Balatonu, Šiofoku 35 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 65 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 55 €, bērniem līdz 14g. 45 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk ka 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Lednices pils 10 €; Ekskursija Budapeštā 15 €; Ekskursija Olomouca 10 €; Marcipāna muzejs 3 €, Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Vakariņas un vīna degustācija Budafokas vīna pagrabā 31€ vakars nacionālajā stilā Varga Tanya 37 €; Višegradas cietokšņa apskate 7€; Šečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF, Zooloģiskais dārzs 2500 HUF, Muzeji Budapeštā no 1000 HUF.

2017.gada izmaksas