šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

TULPJU TRAKUMS ITĀLIJĀ ZIEMEĻITĀLIJAS SKAISTĀKIE EZERI, PILSĒTAS UN PARKI

  • KOMO EZERS – BELLAGIO – KOMO – MILĀNA - FRANCIACORTA OUTLETS - DŽENOVA - GARDAS EZERS - SIGURTAS PARKS – LIMONE SUL GARDA – SIRMIONE
  • 7 dienas ()
  • 7 dienas / visas naktis viesnīcas

Ceļojuma cena: 376 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

TULPJU TRAKUMS ITĀLIJĀ ZIEMEĻITĀLIJAS SKAISTĀKIE EZERI, PILSĒTAS UN PARKI
KOMO EZERS – BELLAGIO – KOMO – MILĀNA - FRANCIACORTA OUTLETS - DŽENOVA - GARDAS EZERS - SIGURTAS PARKS – LIMONE SUL GARDA – SIRMIONE 
31.03. – 06.04.2019. 
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 376. 

1. diena. 31.03. „Un ceļojums sākas...”
6.00 izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija, Lietuva, Polija. Nakts 3* viesnīcā Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 01.04. „Alpu kalnu burvība...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija, Austrija, Itālija. Brauciens caur Austrijas-Itālijas Alpiem, vērojot brīnišķīgas dabas ainavas ar nelielām kafijas un foto pauzēm. Vakarpusē ierašanās un nakts 3* viesnīcā Gardas ezera apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 02.04. „Komo ezera idille un modes meka – Milāna...”
Brokastis*. Brīva diena viesnīcā, vai (par papildus samaksu 45 €) piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Komo ezeruBellagio un Milānu. No kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārt esošajiem Alpiem. Bet ezera piekraste nosēta ar dārziem ieskautām greznām villām. Ar kuģīti pārcelsimies uz Bellagio kūrortu, kuras krastmalā izvietojušās elegantas kafejnīcas. Šeit būs laiks kādai kafijai vai kokteilim. Pastaiga pa Komo pilsētu, kuras centrā atrodas elegantais Cavour laukums un 14. gadsimta katedrāle. Dienas otrajā pusē dosimies uz operas un modes meku - Milānu. Izstaigāsim pilsētas centru un apskatīsim La Scalas operas teātri, grezno Viktora Emanuela II galeriju un ar torņu smailēm kronēto balto Milānas katedrāli. Brīvajā laikā iesakām ar liftu pacelties un izstaigāt katedrāles jumtu, un apmeklēt slaveno Quadrilatero modes rajonu. Vakarpusē atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Gardas ezera apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
4.diena. 03.04. „Outlets-made in Italy un jūras valdniece Dženova...”
Brokastis*. Brīva diena. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Franciacorta outletu un Ligūrijas jūras pilsētu Dženovu (par papildus samaksu 45 €). Rīta pusē dosimies uz Franciacorta outletu (2,5 st.), kur vienuviet vairāk kā 100 dažādu pazīstamu zīmolu veikalos ir ļoti plašs preču piedāvājums par ļoti pievilcīgām cenām. Ap pusdienas laiku pārbrauciens līdz Ligūrijas jūras savulaik varenākajai ostas pilsētai Dženovai. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilis, baznīcas, un skulptūras pieder pie skaistākā, ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Dženova ir Kristofora Kolumba un Nikolo Paganīnī dzimtā vieta. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Dženovas akvāriju un tropisko dārzu. Lamantīni, delfīni, pingvīni, haizivis, medūzas, roņi, lielas un mazas krāsainas zivis, kā arī krāšņs tropiskais dārzs ar dažādiem rāpuļiem sniegs neaizmirstamus iespaidus gan lieliem, gan maziem. Vakarā atgriešanās un nakts 3*viesnīcā Gardas ezera apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5.diena. 04.04. „Pavasara puķu krāsas Sigurtas dārza parkā un Gardas ezera burvība...”
Brokastis*. Brīva diena viesnīcā, vai iespēja apskatīt krāšņo Sigurtas parku un doties braucienā, lai apskatītu Gardas ezera jaukākās pilsētiņas (par papildus samaksu 35 €). Maigais klimats Gardas ezera krastos veicina vīnogu, kivi, citronu, lauru, olīvkoku un palmu veģetāciju. Rīta pusē dosimies uz Sigurtas dārzu parku, kur no marta, līdz aprīlim 600 m2 lielā platībā zied 300 šķirņu visdažādāko krāsu tulpes, narcises, hiacintes, fritilārijas, muskares, anemones un dekoratīvie sīpoli. Pagājušajā gadā Sigurtas dārzu parks tika atzīts par skaistāko Itālijā un otro skaistāko Eiropā. Tas noteikti ir jāredz. Brauciens gar Gardas ezera piekrasti. Limone sul Garda jau izsenis tiek audzēti citroni, bet ziemā tie tik piesegti ar īpašām siltumnīcu konstrukcijām. Šeit var nobaudīt citronus saldējumā, dažādos kokteiļos un citronus ķermeņa kopšanas līdzekļos. Pēcpusdienā apmeklēsim romantisko Sirmiones pilsētiņu, kas izvietojusies ezera dienvidu pussalā. Atgriešanās viesnīcā un dienas otrajā pusē pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā Itālijas ziemeļos. Ierašanās viesnīcā.
6.diena. 05.04. „Brennera kalnu pāreja un Svarovska kristāla valstība...”
Brokastis*. Ceļš pār Brennera pāreju. Šī reģiona kalnu dziļās un platās ielejas ir radījuši ledāji, bet pierobežā redzamas daudzas pilis, kuras cēluši dižciltīgie tirolieši. Apmeklēsim jaunatvērto Svaroska kristāla pasauli, kur mākslinieka Hellera izveidotajā kalnu milzī iespēja redzēt kristāla maģiskās pārvērtības. Ceļš caur Austriju, Čehiju. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
7.diena. 06.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 150
• piemaksa par papildvietu autobusā € 120
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (65 - 69 gadu vecumā 12.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 18.90 € )

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Komo ezeru un Milānu 45 €; Izbraukuma ekskursija uz Franciacorta outletu un Dženovu 45 €; Izbraukuma ekskursija uz Sigurtas ziedu parku un Gardas ezera pilsētiņām 35 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 125 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 105 €, bērniem līdz 14g. 85 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Brauciens ar kuģīti par Komo ezeru 20 €; Milānas katedrāle 2 €; Milānas katedrāles jumts 13 €; Dženovas akvārijs 26 €, bērniem(4-12) 17 €; Sigurtas parks 14 €; Svarovska Kristālu Pasaule 19 €; pilsētas nodoklis 
2018. gada izmaksas