šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ITĀLIJAS DAILE

 • VERONA – MILĀNA – VENĒCIJA - PADUJA – PIZA - FLORENCE – ROMA – VATIKĀNS - SAN MARINO – LIĶIERU UN VĪNU DEGUSTĀCIJA
 • 9 dienas ()
 • 9 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 456 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

ITĀLIJAS DAILE.
VERONA – MILĀNA – VENĒCIJA - PADUJA – PIZA - FLORENCE –ROMA – VATIKĀNS - SAN MARINO – LIĶIERU UN VĪNU DEGUSTĀCIJA.
20.05. – 28.05.2018.                     21.06. – 29.06.2018.
9 dienas / Visas naktis viesnīcās.
Ceļojuma cena: € 456.   

1. diena. 20.05., 21.06. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta  izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija, Čehija. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 21.05., 22.06. „Austrijas- Itālijas Alpu panorāma...”
Brokastis*. Brauciens caur Austrijas - Itālijas Alpiem, vērojot brīnišķīgas dabas ainavas ar pusdienu pauzi un nelielām kafijas un foto pauzēm. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Padujas - Vinčencas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 22.05., 23.06. „Verona – patiesās mīlas dzimtene, Milāna-operas un modes meka...’’
Brokastis*. Brīvs laiks vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Veronu un Milānu. Rīta pusē pastaiga pa Veronu. Arena di Verona- romiešu amfiteātris, Erbes laukums, kas celts uz sena romiešu foruma pamatiem, krāšņās Skaligjēri dzimtas kapavietas, apskatīsim tā dēvēto Džuljetas māju un balkoniņu, jo tieši Veronas dzimtu kari deva vielu visskumjākajam stāstam par Romeo un Džuljetu.  Pārbrauciens līdz Milānai. Milāna - modes galvaspilsēta. Dodoties pastaigā pa pilsētu redzēsim: Castello Sforzesco, Katedrāli, operas teātri La Scala, Galleria Vittorio Emanuele II. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Padujas- Vinčencas apkaimē.

4. diena. 23.05., 24.06. Venēcija – sapņu piepildījumu pilsēta...”
Brokastis*. Brīvs laiks, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Venēciju. Venēcija ir viena no nedaudzajām pasaules pilsētām, ko patiešām var raksturot kā unikālu. Lai gan tā ir celta uz zemiem, purvainiem krastiem starp Adrijas jūras paisumiem, bēgumiem, un ir regulāri pakļauta plūdiem, tomēr tā iztur visus pārbaudījumus. Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu.Pilsētu apskatīsim vietējā gida pavadībā - Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēkas, Zvanu tornis, Sv. Marka laukums un bazilika, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija. Brīvs laiks. Iesakām izbraukt ar gondolu pa pilsētas kanāliem, izjust pilsētas romantiku un tās neparastumu, doties uz Rialto tiltu, no kura paveras lielisks skats uz lielo kanālu. Pēcpusdienā pārbrauciens uz Paduju - vienu no ievērojamākajām Ziemeļitālijas pilsētām, un svētceļojumu vietām. Prato della Valle - otrs lielākais Eiropas laukums ar 78. Veneto reģiona vēsturiskajām personu statujām. Sv Antonija bazilika ar minaretiem līdzīgām smailēm un bizantiskiem kupoliem ir pazīstama kā Il Santo. Vakarpusē pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā Prato apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 24.05., 25.06. Florence – mākslas meka un Pizas Brīnumu lauks...”
Brokastis*.Brīva diena, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Pizu un Florenci. Bagātīgā Pizas vēsture atstājusi virkni kultūrvēsturisku brīnumu. Piza vilina miljoniem tūristu, kuri vēlas klātienē redzēt pasaules brīnumu – „krītošo torni", baptisteriju, katedrāli. Ceļš līdz Florencei. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā –Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māju, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Brīvs laiks. Atgriešanās Prato, vakarpusē pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā Romas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 25.05., 26.06. „Visi ceļi ved uz Romu!..”
Brokastis*. Brīva diena, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildu samaksu 35 €) uz Romu un Vatikānu. Roma – viena no pasaules senākajām pilsētām, Romas impērijas galvaspilsēta, tamdēļ Romu bieži dēvē par „mūžīgo pilsētu”. Romu dēvē arī par „pilsētu uz septiņiem pakalniem”. Grūti saskaitīt visus pieminekļus, baznīcas, bet ir iespējams apskatīt tās daiļumu un iespaidīgumu. Kopā ar vietējo gidu apskatīsim Kolizeju, Romas Forumu, Venēcijas laukumu, Trevi strūklaku, Panteonu, Spāņu kāpnes, Kapitoliju ar Mikelandželo projektētajām kāpnēm. Pēcpusdienā dosimies uz Vatikānu, lai apskatītu Sv. Pētera laukumu un krāšņo, katolicisma citadeli - Sv.Pētera katedrāli. Vakarpusē ieturēsim bagātīgas vakariņas Romas krodziņā, sākot ar „pastu” un beidzot ar „dolce”, apgūstot itāļu ēšanas paradumus. Neiztiksim arī bez vīna! Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Romas apkaimē.

7. diena. 26.05., 27.06. „Gaišākā Republika Sanmarīno...”
Brokastis. Rīta pusē pārbrauciens, šķērsojot Apenīnus uz San Marīno, kas uzskata sevi par vecāko republiku pasaulē. Pacelsimies Titāno kalnā un izstaigāsim galvaspilsētu, no kuras paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtējiem kalniem un Adrijas jūru. Liķieru un vīnu degustācija. Pārbrauciens uz Itālijas ziemeļiem un nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

8. diena. 27.05., 28.06. „Aiz loga atkal Alpu kalni...”
Brokastis*. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Apstāšanās uz fotopauzi, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz gleznainajiem Kārintijas ezeriem. Čehija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Ciešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

9. diena. 28.05., 29.06. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 157 
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 115 
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65-74 gadu vecums 16.20 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Veronu un Milānu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Venēciju un Paduju 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Florenci un Pizu 45 €; Izbraukuma ekskursija uz Romu un Vatikānu 35 €;
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 145 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 125 €, bērniem līdz 14g. 95 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Kuģītis Venēcijā 20 €; Dodžu pils 16 €; Audio austiņas Venēcijā, Romā , Florencē 15 €; sabiedriskais transports Romā 7 €, bagātīgas vakariņas ar vīnu Romā 30 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20PNL

2017. gada izmaksas