šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

UNGĀRIJA RUDENS LAPU ZELTĀ

 • VĪNE - BUDAPEŠTA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – GIORA – TATA – KRAKOVA
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 232 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija

Ungārija Rudens lapu zeltā.
VĪNE - BUDAPEŠTA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU GIORA – TATA – KRAKOVA.
Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā.
20.10. - 24.10.2018.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 232. 

1.diena. 20.10. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Čehija. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā, Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 2.diena. 21.10. „Valša galvaspilsēta Vīne un romantiskais brauciens ar kuģīti pa Donavu...
Brokastis*. Austrija. Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €) - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstas Vīnes kafijas. Hundertwasserhaus. Frīdensreiha Hudertwasera projektētās ēkas ir neparastas savu eksperimentālo un ekstravaganto formu dēļ. Ēku būvniecībā izmantoti neierasti materiāli, tostarp keramika. Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Ierašanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

3. diena. 22.10. „Donavas pērle Budapešta un lustes Ungārijas stepē...”
Brokastis*. Budapešta- pilnvērtīga pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Piedāvājam Jums iespēju skatīt Budapeštu no Gelerta kalna virsotnes. Jūs pārņems elpu aizraujoša sajūta-visa Budapešta  pie Jūsu kājām. Tas ir mirklis, kuru gribas baudīt vēl un vēl...Brīvajā laikā iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas.
Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus nacionālos ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

4. diena. 23.10. „Balkonu pilsēta Giora un Tata -„ūdens pilsēta...”
Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana. Piedāvājam braucienu uz Gioru un Tatu (par papildsamaksu 30 €). Giora - upju satikšanās pilsēta, balkonu pilsēta. Šajā pilsētā satiekas upes, cilvēki un dažādas kultūras. Baroka stila ēkas, neparasti stūra balkoni un šauras ieliņas aicina pastaigā, ikvienu ieliņu, namiņu, stūrīti apvij svētku mirdzums. Bazilika un valstī pirmā bīskapija, kuras atrodās pakalnā, Benediktīniešu baznīca, grāfa Sēčēņi laukums, Rātsnams, Marijas kolonna, Ferenca Lista iela, kur apskates cienīgs ir katrs nams. Tata – „ūdens pilsēta”. Vecā ezera krastā Jūs sagaidīs renesanses stilā celtais Tatas cietoksnis, kas tā vien aicina-meklējiet fotoaparātus, Kapučīniešu ordeņa baznīca, bijušā Esterhāzu dinastijas pils, milzīgs angļu stila parks ar palmu māju un gleznainās ūdensdzirnavas.Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 24.10. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols.Vāvela tā ir Polijas patriotisma, neatkarības, lepnuma un cerību varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus - Sukenicas tirdzniecības ēka, kur iekšpusē pārdod tautas daiļamata meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā.
Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 65 ,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4,50 € (pēc 65 gadu vecuma 9 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija Izbraukuma ekskursija „Balkonu pilsēta Giora un Tata -„ūdens pilsēta” 30 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 30 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 25 €, bērniem līdz 14g. 20 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
*Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija vietējā gida pavadībā Budapeštā 15 €; ekskursija vietējā gida pavadībā Krakovā10 €; ekskursija Vīnē vietējā gida pavadībā 15 €, Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €, Vakars nacionālajā stilā 39 €, Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF, Zooloģiskais dārzs 2500 HUF, Muzeji Budapeštā No 1000 HUF.

2017.gada rudens izmaksas