šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Ungāriju, autobusu tūres, Slovākijā, ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Ungāriju, autobusu tūres, Slovākijā, ceļojumi, pēdējā brīža piedāvājumi. Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas!

Pārsteidzošā Ungārija un Slovākijas daba

 • BELIANSKA ALAS - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BUDAPEŠTA – BALATONA EZERS - TIHANAS PUSSALA - VELENCES EZERS - SENTENDRE - VIŠEGRADA
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 232 €

Pilns apraksts:

Pārsteidzošā Ungārija un Slovākijas daba

BELIANSKA ALAS - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BUDAPEŠTA – BALATONA EZERS - TIHANAS PUSSALA - VELENCES EZERS- SENTENDRE - VIŠEGRADA
5 dienas / Visas naktis viesnīcās

23.07 – 27.07.2015     23.08 – 27.08.2015

 

1.diena. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā.

2. diena. „Bet kas notiek pazemē..?”
Brokastis. Brauciens uz vienu no skaistākajām Tatru kalnu alām. Pazemes alu skaistums katru gadu piesaista tūkstošiem cilvēku. Slovākijā ir vairāk kā 4000 zināmu alu, bet tikai 12 no tām ir publiski pieejamas apmeklētājiem. Belianska alas apmeklējums.
Pēcpusdienā ierašānās Budapeštā. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Izvietošanās viesnīcā Budapeštā. Nakts viesnīcā 3*.

3. diena. „Šodien – atpūta un relaksācija”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukumā uz (Par papildus samaksu 30 EUR) - Balatons ezeru – Ungārijas jūru.
Brauciens uz Tihaņas pussalu, kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktiešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi, apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam. Atpūta Balatonfuredā-senākais un tradīcijām bagātākais kūrots valstī, promenāde, parki, nacionālie krodziņi, greznas bagātnieku villas un pludmale. Neaizmirstami iespaidi vakara rietošās saules staros pie Velences ezera. 7 dažādu vīnu degustācija, gardas vakariņas ungāru nacionālajā stilā, bet pāri visam mūzika, mūzika, mūzika..
Lietainā laikā brauciens uz Tihaņas pussalu, bet tālāk ceļš ved uz Hevīza ezeru, kas ir pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā.Ūdens temperatūra pat ziemā sasniedz + 26C, bet no maija līdz oktobrim ezera ūdens virsma klāta ar sarkanām ziedošām no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams arī ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Vakarpusē 7 vīnu degustācija, mūzika un gardas vakariņas ungāru nacionālajā stilā.

4. diena. ”Donavas ielokā”
Brokastis. Viesnīcas atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 € ). "Donavas ielokā". Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate.  Sentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes.
Iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38° C, kā arī tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas.
Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijā.

5. diena. “Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis. Polija. Lietuva. Vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā  55 .
 • piemaksa par papildvietu autobusā 65 .
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (pēc 65 gadu vecuma 9 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Belianska stalaktītu alas 7 €; Marcipāna muzejs 3 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; V/ina degustācija un vakariņas 27 €; Izbraukuma ekskursija “Donavas ielokā” 25 €; Višegradas cietoksnis 7 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Izbraukuma ekskursija uz Balatonu un Heviza ezeriem- 30€, Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF; Budas labirinti 2000 HUF; Muzeji Budapeštā No 1000 HUF.
2013.gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: