šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

HORVĀTIJAS VALDZINĀJUMS (ATPŪTA PIE ADRIJAS JŪRAS)

  • EGERA – NACIONĀLAIS PARKS KRKA – ATPŪTA PIE JŪRAS - STONA – AUSTERU FERMA – MOSTĀRA – BLAGAJ – RAFTINGS – DUBROVNIKA – LOKRUM SALA – ZIVJU PIKNIKS
  • 11 dienas ()
  • 11 dienas / visas naktis naktsmītnēs

Ceļojuma cena: 379 €

Pilns apraksts:

Valsts: Horvātija. JAUNUMS!

HORVĀTIJAS VALDZINĀJUMS
EGERA – NACIONĀLAIS PARKS KRKA – ATPŪTA PIE JŪRAS - STONA – AUSTERU FERMA – MOSTĀRA – BLAGAJ – RAFTINGS – DUBROVNIKA – LOKRUM SALA – ZIVJU PIKNIKS
11 dienas / visas naktis naktsmītnēs / 7 naktis Adrijas jūras piekrastē
19.06. – 29.06.2019.                      23.07. – 02.08.2019.                          14.08. – 24.08.2019.
Ceļojuma cena dzīvojot 4-vietīgos apartamentos: € 379 
AKCIJAS cena, piemaksājot par izbraukuma ekskursiju paketi: € 279
AKCIJAS cena, bez izbraukuma ekskursiju paketes: € 359

1.diena. 19.06., 23.07., 14.08. „Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (5:00). Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā 3* Slovākijā Prešovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 20.06., 24.07., 15.08. „Ceļš uz Horvātiju...”
Brokastis*. Slovākija. Laiks ceļā. Ungārija. Ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3. vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” nodegustēt slavenos Egeras vīnus un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Iespēja iegādāties ekskluzīvu vīnu. Laiks ceļā līdz Horvātijai. Nakts viesnīcā 3* Horvātijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 21.06., 25.07., 16.08. „Horvātijas dabas valdzinājums...”
Brokastis*. Laiks ceļā līdz nacionālajam parkam Krka. Krka – viens no populārākajiem tūrisma objektiem Horvātijā, kur Krka upe veido daudzus gleznainus ūdenskritumus, ezerus. Ūdenskrituma pakājē iespējams peldēties un atveldzēties kristāldzidrā saldūdenī. Teritorijā atrodas arī etnogrāfijas muzejs, suvenīru tirdzniecības vietas un kafejnīcas. Laiks ceļā. Turpinām ceļu uz Horvātijas dienvidiem. Iekārtošanās naktsmītnē - apartamentos Klekā.
7 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē, Klekā. 
4.diena. 22.06., 25.07., 17.08. „Saule, jūra, atpūta...”
Diena veltīta atpūtai pie jūras. Nakts apartamentos Klekā.
5.diena. 23.06., 26.07., 18.08. „Horvātijas dvēsele – pilsēta Ston. Viduslaiku sāls. Austeru ferma...”
Šajā dienā Jūs izjutīsiet neatkārtojamo Dienviddalmācijas atmosfēru un viesmīlību. Izbraukuma ekskursija “Horvātijas dvēsele – pilsēta Ston. Viduslaiku sāls. Austeru ferma...” (par papildus samaksu 40 €). Dienu sāksim ar austeru fermas apmeklējumu, kur noprovēsim elitāru jūras delikatesi – svaigas austeres, kā arī vietējo vīnu “Plavac mali”. Laiks ceļā līdz Ston. Senās pilsētas Ston vecpilsētas abas daļas ieskauj viens nocietinājumu mūris, kura garums sastāda 5,5 kilometrus – pats lielākais fortifikācijas komplekss Eiropā. Šeit atrodas sāls ieguves vieta, kur ieguva sāli jau senās Romas laikā un turpina vēl šodien. Iepazīsimies ar sāls ieguves vēsturi. Turpinājumā būs iespēja uzkāpt uz “Stonas mūri”, kuru dēvē par astoto pasaules brīnumu. Pēc ekskursijas atpūtīsimies vienā no labākajām pludmalēm, kuru vietēji dēvē par ''Horvātijas Maldīvu'', dēļ to maigajām smiltīm, kas ir liels retums šajā reģionā. Pēc sauļošanās un peldēšanās brīnišķīgajā Adrijas jūrā remdēsim izsalkumu vienā no labākajām agrosaimniecībām, kur varēsim nobaudīt vietējo virtuvi. Atgriešanās apartamentos Klekā.
6.diena. 24.06., 27.07., 19.08. „Austrumu saldumi Balkānos...” 
Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Brauciens līdz skaistākajai pilsētai valstī – Mostāra. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Ekskursijas noslēgumā vietējā tirdziņā nobaudīsim vietējos dzērienus. Brīvs laiks pilsētā, lai iegādātos suvenīrus. Tad seko neilgs pārbrauciens līdz Blagai ciematiņam. Vrelo Bune – Bunas avots Blagaj ciematiņā ir novērtēts kā spēcīgākais Eiropā – ūdens tajā tik tīrs kā jaunības eliksīrs. Vietas mistisko auru pastiprina skaistā ainava. Pēc ekskursijas būs iespēja ieturēt pusdienas vienā no labākajiem zivju restorāniem pie upes Buna. Pēc pusdienām brīvais laiks, lai apmeklētu skatu laukumu un no seniem laikiem saglabājušos dervīšu mītni – tekiju. Atgriešanās apartamentos Klekā.
7.diena. 25.06., 28.07., 20.08. „Raftings uz Cetinas upes...”
Diena veltīta atpūtai pie jūras. Ja Jums patīk aktīva atpūta, tad raftings ir domāts Jums! Raftings - brauciens ar gumijas laivām pa Cetinas upes kanjonu, pieredzējušu instruktoru pavadībā. Brauciena laikā varēsiet vērot Cetinas upes kanjonu - skaistākos dabas skatus Dalmācijā. redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu, kā arī varēsiet izbaudīt peldi kalnu upē, apmeklēt alu. Bez tam jaukā diena tiks iemūžināta fotogrāfijās, kuras pēc vēlēšanās diska formātā būs iespēja iegādāties. Pēc aktīvā laika pavadīšanas remdēsim izsalkumu gleznainā vietā, kalna virsotnē ģimenes restorānā. Vakarā atgriešanās apartamentos Klekā.
8.diena. 26.06., 29.07., 21.08. „Dubrovnika un Lokrum sala – paradīze zemes virsū...”
Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Dubrovniku un Lokrum salu. Dubrovnika ir iekļauta UNESCO sarakstā. Bernards Šovs ir teicis: “ Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku! ” Pilsēta-cietoksnis – tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu. ” Ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Pēc ekskursijas dosimies uz Lokrum salu (par papildus samaksu – biļete kuģītim), kura ir noslēpumiem apvīta un ar kuru saistās neparastā leģenda par benediktiešu mūkiem. Dodoties pastaigā, iepazīsim salas vēsturi un tagadni, mūs priecēs botāniskais dārzs, kurā brīvā dabā redzēsim pāvus. Kad atgriezīsimies Dubrovnikā mums būs iespēja pavakariņot krodziņā (pēc vēlēšanās par papildus samaksu), kurš izvietojies pašā pilsētas sirdī ar ļoti draudzīgām cenām. Atgriešanās apartamentos Klekā.
9. diena. 27.06., 30.07., 22.08. „Izbrauciens ar jahtu – zivju pikniks...”
Pilnvērtīga atpūta! Piedāvājam pēc garā ceļa dodieties atpūtas izbraucienā ar jahtu – zivju pikniks, kas Jums sniegs neaizmirstamus iespaidus un atmiņas. Brauciena laikā tiks pasniegti labākie mājas vīni, kā arī zivju uzkodas. Uz brīdi mums būs iespēja piestāt pie senās pilsētas Mali Ston, pēc kuras mūs gaida atpūta. Jūsu izsalkumu remdēs pusdienas no jūras veltēm, kuras priekš mums būs sagatavojis gādīgais kapteinis. Ļaujieties peldei kristāldzidrajā jūras ūdenī un saules stariem! Vakarā atgriešanās apartamentos Klekā.
10.diena. 28.06., 01.08., 23.08. „Atvadas no Adrijas jūras...”
Agri no rīta atbrīvojam apartamentus un atvadāmies no Adrijas jūras. Dodamies māju virzienā. Laiks ceļā. Horvātija, Ungārija, Slovākija. Pusdienu pauze. Ierašanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.
11.diena. 29.06., 02.08., 24.08. „Ceļš mājup...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība: 
Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30 %; Atlikusī summa 20 dienas pirms izbraukšanas datuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis 2.,3. un 11. dienā (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• naktsmītne Horvātijā 7 naktis, 4-vietīgos apartamentos, bez ēdināšanas;
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa par vienvietīgo numuru tranzītviesnīcās un uz 5 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā 120 €,
• piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā apartamentā 80 €,
• piemaksa par dzīvošanu 3-tā, 4-vietīgā apartamentā 75 €,
• piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €,
• vietējais tūrisma nodoklis: 1.20 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā)
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 9.90 € (65-69 gadu vecumā 19.80 €; 70–75 gadu vecumā 29.70 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 35 €; Izbraukuma ekskursija "Horvātijas dvēsele – pilsēta Ston. Viduslaiku sāls. Austeru ferma” 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu 35 €. 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 €, bērniem līdz 14g. 85 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Egerā ar vietējo gidu 15 €; vīnu degustācija ar pusdienām 20 € (bērniem 10 €); Ieejas biļete Krkas nacionālajā parkā 15 €; Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €; raftings + pusdienas 40 €; Pusdienas Stonā 10 €, austeres un vīns 5 €; Stonas mūris 40 Kn; brokastis 7 €; vakariņas Horvātijā restorānā no 10 €. 
2018. gada izmaksas. 1€ ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna).

Fotogrāfijas: