šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

GLEZNAINĀ ŠVEICE, ROMANTISKĀ BAVĀRIJA, MUZIKĀLĀ AUSTRIJA UN PASAKAINĀ LIHTENŠTEINA

 • VIRCBURGA – ŠAFHAUZENE – REINAS ŪDENSKRITUMS – ŠTEINA PIE REINAS – CĪRIHE – BERNE – LUCERNA – GRIJĒRA SIERA RAŽOTNE – ŠIJONAS PILS – MONTRĒ – ŽENĒVAS EZERS – ĀRES AIZA – CHUR - LIHTENŠTEINA – VADUCA –HELLBRUNNAS PILS – MONDZEE EZERS
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 424 €

Pilns apraksts:

Valstis: Šveice, Vācija, Austrija, Lihtenšteina

GLEZNAINĀ ŠVEICE, ROMANTISKĀ BAVĀRIJA, MUZIKĀLĀ AUSTRIJA UN PASAKAINĀ LIHTENŠTEINA
VIRCBURGA – ŠAFHAUZENE – REINAS ŪDENSKRITUMS – ŠTEINA PIE REINAS – CĪRIHE – BERNE – LUCERNA – GRIJĒRA SIERA RAŽOTNE – ŠIJONAS PILS – MONTRĒ – ŽENĒVAS EZERS – ĀRES AIZA – CHUR - LIHTENŠTEINA – VADUCA –Hellbrunnas pils – MONDZEE EZERS
20.06. – 27.06.2018.
8 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 424. 

1. diena. 20.06. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 21.06. „Vircburga – baroka šedevrs...”
Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Vircburgai. Vircburga – neliela pilsētiņa Vācijas centrā, gleznainajā Bavārijā. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna atmosfēra. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 22.06. „Šveices pilsētas un daba...”
Brokastis*. Brīvs laiks. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Šveices pilsētas un daba” (par papildus samaksu 45€). Šafhauzene. Pilsēta atrodas Reinas ziemeļu krastā, tā ir tāda paša nosaukuma kantona centrs. Dosimies jaukajā pastaigā pa pilsētas bruģētajām ieliņām, kuru malās rindojas gotikas, renesanses, baroka un rokoko stila nami. Reinas ūdenskritums - dabas veidots brīnums. Reina veido iespaidīgi mutuļojošu, varavīksnes apmirdzētu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums ir viens no iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Šteina pie Reinas. Šteina ir viena no Šveices skaistākajām pilsētiņām ar daudzām viduslaiku pildrežģu ēkām un 16.gs. namiem, kuri rotāti ar burvīgām freskām. Cīrihe - Šveices lielākā pilsēta, Cīrihes kantona galvaspilsēta, pasaules līmeņa finanšu centrs. Pilsēta atrodas gleznainā Cīrihes ezera krastā. Iepazīšanās ar pilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē.

4. diena. 23.06. „Šveices burvība...”
Brokastis*. Brīvs laiks. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Šveices burvība” (par papildus samaksu 40 €) uz, Berni un Lucernu, Aereschlucht aizu. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar vienu no Šveices noslēpumiem. Dodamies līdz Lucernai - tūristu visvairāk apmeklētāko pilsētu Šveicē. Lucerna - gaismas pilsēta, Šveices pērle un sirds, pilsēta – ilūzija, kur cilvēks nav spējis sabojāt Dieva iecerēto, mistiska pilsēta. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu.
Brauciens līdz iespaidīgai Aareschlucht – dziļajai aizai, ko izskalojusi Āres upe. Skatu platformas ļauj mums ieskatīties aizas dziļumā. Pārbrauciens līdz Šveices galvaspilsētai Bernei. Neliela pastaiga pa Berni. Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē.

5. diena. 24.06. „Ezeru un kalnu zeme...”
Brokastis*. Brīvs laiks. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Ezeru un kalnu zeme” (par papildus samaksu 40 €). Slavenā Grijēras siera ražotne, kurā varēsiet iepazīties ar slavenā Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Turpinām braucienu līdz romantiskajai Šijonas pilij, kura paceļas uz klinšainas atradzes Ženēvas ezera austrumu krastā. Šijonas pils bija ne vien galma dzīves centrs, bet arī ieslodzījuma vieta. Tālāk dodamies uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Montrē bija otrās mājas Queen grupas vokālistam Fredijam Merkūrijam. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jauku panorāmas skatu uz vīnogulājiem, kalniem. Atgriešanās 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē.

6. diena. 25.06. „Vissenākā Šveices pilsēta un Lihtenšteina...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Izbraukšana uz vissenāko Šveices pilsētu, Graubindenes kantona centru – Chur pilsētu. Iepazīšanās ar Vecpilsētu – lieliski laukumi un barokālā bīskapa pils. Lihtenšteinas lielhercogiste ir viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, tā ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Lihtenšteina - tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, kas rotātas ar ģerānijām. Apskatīsim tās galvaspilsētu Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa tās galvaspilsētu. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Insbrukas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

7. diena. 26.06. „Hellbrunnas pils strūklakas un Mondzee ezers...”
Brokastis*. Hellbrunnas pils pie Zalcburgas( Schloss Hellbrunn). Lieliskā pils ir arhitektūras šedevrs. Hellbrunnas pils – Zalcburgas arhibīskapu vasaras medību rezidence. Pēc pils interjera apskates dosimies uz lielisko dārzu un skatīsim XVII gs. inženierzinātnes brīnumu – strūklakas ar leļļu teātri, kurš darbojas ar ūdens un gaisa palīdzību. Lieliska izklaide bērniem un pieaugušajiem. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vienu no skaistākajiem Austrijas ezeriem – Mondzee. Pastaigas laikā baudīsim brīnumaino dabu, fantastiskos kalnus un mierpilno atmosfēru kas valda pie ezera. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

8. diena. 27.06. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 186
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Šveices pilsētas un daba” 45 €; Izbraukuma ekskursija „Šveices burvība” 40 €; Izbraukuma ekskursija „Ezeru un kalnu zeme” 40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 125 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 110 €, bērniem līdz 14g. 90 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
* Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF; Šijonas pilis ~ 17 CHF; Brauciens ar kruīza kuģīti pa  Ženēvas ezeru ~ 30 CHF; Reinas ūdenskritums ~ 14 CHF; Āres aiza ~ 8.50 CHF; Vilcieniņš Vaducā ~11 CHF; Hellbrunnas pils 12.50 €.
2017. gada izmaksas.             1 CHF ~ 0.93 EUR