šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ŠVEICE - EZERU UN KALNU KARALIENE

 • LAUF AN DER PEGNITZ – REINAS ŪDENSKRITUMS – LIHTENŠTEINA – VADUCA – TŪRISTU VILCIENIŅŠ – RAPERSVĪLE – LUCERNA – ĀRES AIZA – INTERLAKENA – BERNE - GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE – ŠVEICES RIVJĒRA - MONTRĒ – ŠIJONAS PILS - ŽENĒVAS EZERS – BRAUCIENS AR KUĢĪTI - LOZA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 320 €

Pilns apraksts:

Valsts: Šveice

ŠVEICE - Ezeru un kalnu KARALIENE.
Lauf an der Pegnitz – REINAS ŪDENSKRITUMS – Lihtenšteina – VADUCA – TūRISTU VILCIENIņš – RAPERSVĪLE – LuCERNA – ĀRES AIZA – INTERLAKENA – BERNE - GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE – ŠVEICES RIVJĒRA - MONTRĒ – ŠIJONAS PILS - ŽENĒVAS EZERS – BRAUCIENS AR KUĢĪTI - LOZANNA – KOLMĀRA.
14.07. – 20.07.2018.               19.08. – 25.08.2018.               09.09. – 15.09.2018.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: 320 €.

1. diena. 14.07., 19.08., 09.09. „Dodamies piedzīvojumos...”
Agri izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 15.07., 20.08., 10.09. „Romantiska Frankonijas Šveice...”
Brokastis*. Ceļš caur Poliju un Vāciju. Dienas vidū apmeklēsim apburošo Frankonijas Šveices mazpilsētiņu Lauf an der Pegnitz. Pegnicas upes krastā saglabājās Vaclava cietoksnis, ko 14.gs. uzcēla imperators Kārlis IV. Romantisko Laufas vecpilsētas kompleksu veido vecās augstmaņu, bagāto tirgotāju un koka karkasa māja, viduslaiku rātsnams un baznīcas. Kafijas pauze. Laiks ceļā.  Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 16.07., 21.08., 11.09. „Alpu kalnu ainavas un ūdenskrituma šalkas...”
Brokastis*. Ekskursija „Alpu kalnu ainavas un ūdenskrituma šalkas” (par papildus samaksu 45 €). Laiks ceļā. Reinas ūdenskritums - dabas veidots brīnums. Reina veido iespaidīgi mutuļojošu, varavīksnes apmirdzētu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums ir viens no iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Brauciens ar kuģīti izjūtot ūdens šaltis un šļakatas, klausoties aizraujošu stāstījumu. Laiks ceļā. Alpu un Jura kalni, svaigais gaiss, zaļās pļavas un šarmantie ciematiņi rada ideālo vidi savas harmonijas atgūšanai. Iekšējā miera meklējumos dodamies uz Lihtenšteinu. Lihtenšteina - ir viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, tā ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Lihtenšteina - tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, ko rotātā ģerānijas. Iepazīsim tās galvaspilsētu Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa galvaspilsētas šaurajām ieliņām. Laiks ceļā, baudot aizraujošus skatus uz Alpu kalnu fona un Ženēvas ezera ainavas. Turpinam braucienu līdz Sanktgallenas kantona pilsētiņai Rapersvīlei, tā atrodas uz zemesraga, kas iestiepjas Cīrihes ezerā. Rapersvīli dēvē par Rožu pilsētu. Patīkama vakara pastaiga. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 17.07., 22.08., 12.09. „Šveices paradīze...”
Brokastis*. Ekskursija „Šveices paradīze” (par papildus samaksu 45 €). Pārbrauciens līdz Lucernai - tūristu visvairāk apmeklētākajai pilsētai Šveicē. Lucerna - gaismas pilsēta, Šveices pērle un sirds, pilsēta – ilūzija, kur cilvēks nav spējis sabojāt Dieva iecerēto, mistiska pilsēta. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Iespēja izjust mūsdienu krāšņumu un senatnes varenību. Nedaudz aizdomājamies, un mēs nokļūstam 14. gadsimtā, stāvam uz Kapelas tilta, garām paiet grāfi, spīdīgās bruņās tērpti bruņinieki... Dodamies pie pasaules paša skumjākā akmeņa – Lauvas Monumenta, kurš pastāstīs savu bēdīgo stāstu. Laiks ceļā. Jums būs iespēja apmeklēt iespaidīgo Aareschlucht – dziļajo aizu, ko izskalojusi Āres upe. Skatu platformas ļauj mums ieskatīties aizas dziļumā. Skarbas klintis, kurās ir ierakstits dabas varenais spēks, saules staru atmirdzums un atspulgi udenī – parsteidzišsizjutu kokteilis. Tālāk dodamies līdz Interlakenai – pilsētai „starp ezeriem”. Brīvais laiks pilsētā. Pastaigājoties varam iedomāties, 19. gadsimta beigas - tūrisma bums, dārgu viesnīcu celtniecība, lēdijas un džentelmeņi no Anglijas laiski bauda kūrorta burvību... Pārbrauciens līdz Šveices galvaspilsētai Bernei. Iespaidu kokteili turpinām Āres upes krastos. Pēcpusdienas pastaiga pa Berni. Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Iespēja izjust maigo un iejūtīgo galvaspilsētas dvēseli. Laiks ceļā līdz viesnīcai. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 18.07., 23.08., 13.09. „Ezeru un kalnu zeme...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Ezeru un kalnu zeme” (par papildus samaksu 45 €). Slavenā Grijēras siera ražotne, kurā varēsiet iepazīties ar Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Interesantā formā pasniegts stāstījums Jūs aizvedīs uz aromātiski smaržīgām Alpu kalnu pļavām.  Ar kalnu ziedu un siera smaržas un garšas buķeti apburti turpinām braucienu uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Aristokrātiska gaisotne uz katra soļa! Romantiskā kūrorta promināde un „tikšanās” ar Frediju Merkuriju. Romantiskā Šijonas pils, kura paceļas uz klinšainas atradzes Ženēvas ezera austrumu krastā. Šijonas pils bija ne vien galma dzīves centrs, bet arī ieslodzījuma vieta. Domās laika mašīna mūs aiznes uz 13. gadsimtu, kad pils pazemes labirintos satopamas nomocīto cietumnieku ēnas. Pils eksterjera apskate. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jaukus panorāmas skatus uz vīnogulājiem, kalniem. Zilie Savojas Alpi kā dekorācija gar ezera krastu, ar krāšņu pērļu virteni – lieliskām mazpilsētām, kas pavērsies mūsu skatam. Lozanna – vakara pastaiga pa pilsētas prominādi, kur uz katra soļa jūtams olimpiskais gars un pievilcīgi skati. Atgriešanās 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 19.07., 24.08., 14.09. „ Gleznainā Elzasa...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Reinas ielejā izvietojusies viena no Elzasas reģiona pērlēm – Kolmāra. Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta. Pilsētas ziedu laikos vīna tirgotāji ar kuģiem veda vīnu cauri gleznainajam kanālu rajonam, kas tagad pazīstams kā „Mazā Venēcija”. Šī nelielā pilsētiņa vilina tos, kuriem tuva ir viduslaiku romantika. Laiks ceļā. Vācija. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

7. diena. 20.07., 25.08., 15.09. „Bet mājās ir vislabāk...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 160
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Ekskursija „Alpu kalnu ainavas un ūdenskrituma šalkas” 45 €; ekskursija „Šveices paradīze” 45 €; ekskursija „Ezeru un kalnu zeme” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 135 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 120 €, bērniem līdz 14g. 90 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF; Brauciens ar kruīza kuģīti pa Ženēvas ezeru ~ 30 CHF; Reinas ūdenskritums /kuģītis/ ~ 14 CHF; Vilcieniņš Vaducā ~ 11 CHF; Aareschlucht - 8.50 CHF; Šijonas pils ~ 17 CHF

2017. gada izmaksas     1 CHF ~ 0.93 EUR