šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

SLOVĒNIJAS JŪLIJA ALPI UN ADRIJAS JŪRA

 • ĻUBĻANA – BLEDA - TRIGLAVAS NACIONĀLAIS PARKS - SAVICA ŪDENSKRITUMS - POSTOJNAS ALAS - PREDJAMA PILS – LIPICAS ZIRGU FERMA - IZBRAUCIENS AR KUĢĪTI GAR ADRIJAS JŪRAS PIEKRASTI – VĪNA DEGUSTĀCIJA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Pilns apraksts:

Valsts: Slovēnija

SLOVĒNIJAS jūlija alpi unadrijas jūra.
ĻUBĻANA – BLEDA - TRIGLAVAS NACIONĀLAIS PARKS - SAVICA ŪDENSKRITUMS - POSTOJNAS ALAS - PREDJAMA PILS – LIPICAS ZIRGU FERMA - IZBRAUCIENS AR KUĢĪTI GAR ADRIJAS JŪRAS PIEKRASTI – VĪNA DEGUSTĀCIJA
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
14.07. – 20.07.2018.                 18.08. – 24.08.2018.
Ceļojuma cena € 360. 

1. diena. 14.07., 18.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Čehijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 15.07., 19.08. „Mīlētāju pilsēta – Ļubļina...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Pusdienu un foto pauze Austrijā uz kalnu fona. Brauciens līdz Slovēnijai, ekoloģiski tīra, bagāta ar dabu, kultūras un vēstures pieminekļiem, kuriem piemīt eiropisks šarms. Slovēnija pārsteidz un apbur jau no pirmajā tikšanās reizē. Valsts galvaspilsētai – Ļubļana. Viduslaiku elpu var sajust pastaigājoties pa Ļubļanas vecpilsētas šaurajām ielām ar divstāvu namu apbūvi. Cauri vecpilsētai plūst Ļubļanica, kuru šķērso eleganti tilti, krastus ieskauj vītoli un āra kafejnīcas, interesanti ka upei ir septiņi nosaukumi. Vecpilsēta ar skaistām baroka stila celtnēm, pārsteidz tas apmeklētājus. Pilsētas ainavu vainago stalta pils kalna virsotnē. Ekskursija pilsētā (par papildus samaksu 10 €). Ekskursijas laikā varēsiet iepazīties ar Prešerena laukumu, jūgendstila celtnes – Urbanc, Franciskāņu baznīca, Trīskāršo tiltu, Centrālo tirgus laukumu, Sv.Nikolaja katedrāli, Pilsētas laukumu, Rātsnamu, Robas strūklaka, Pūķa tiltu un Kurpnieku tiltu. Vakarā izvietošanās viesnīcā 2* Ļubļanas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 16.07., 20.08. „Adrijas jūras burvība...”
Brokastis*. Diena, kas paredzēta nesteidzīgai atpūtai izbraucienā ar kuģīti pa Adrijas jūru. Brauciena laikā varēsiet izbaudīt Slovēnijas klinšaino krasta līniju. Izbrauciena laikā paredzēta pietura Piranjā - pilsētiņā Adrijas jūras krastā uz akmeņainas pussalas. Pastaiga pa pilsētu, lai iepazītu Tartīni laukumu, šaurās ieliņas, Sv. Georga baznīcu, Justīcijas namu, ja neinteresē pastaiga varat baudīt sauli un Adrijas jūru pilsētas pludmalē. Atgriešanās uz kuģīša, kur uz klāja tiks pasniegtas pusdienas, varēsiet nobaudīt, turpat uz kuģa grillētas zivis, malkojot slovēņu vīnu. Pēc izbraukuma ar kuģīti, atpūta Adrijas Rivjēras, populārākajā un slavenākajā kūrortpilsētā – Portarožā. Jau pašā pilsētas nosaukumā slēpjas romantika! Jo „Portorož” tulkojumā nozīmē „rožu osta”. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā 2* Ļubļanas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 17.07., 21.08. „Eiropas lielākās alas...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 30 €) uz Lipicas zirgaudzētavu, Postojnas alas un Predjamas pils. Brauciens līdz Lipicas zirgu audzētavai, kuru dibināja Habsburgi. Lipicā, audzē baltas krāsas zirgus, kurus izmanto Vīnā Spāņu Jāšanas skolā. Ekskursija pa zirgu audzētavu ar  dresūras demonstrējums. Brauciens līdz Postojnai. Postojnas alu apmeklējums - vienas no lielākajām alām Eiropā. Garliakoties Jums neļaus neatkārtojamās Postojnas alas, kura ir slavena ar pirmo tūristu vilcieniņu pasaulē, kurš ieved pazemes alu labirintā, pēc tam seko pastaiga pa greznām pazemes zālēm dažādos līmeņos Postojnas alās dzīvo, dīvainā „cilvēkzivs”, mūsdienās šis interesantais pazemes faunas pārstāvis ir ievietots akvārijā, kur to var apskatīt. Tālāk Jūs gaida Predjama - viduslaiku pils, kas kā ērgļa ligzda izvietojusies, pielipusi pie klints 123 m augstumā. Šī pils ir izbūvēta pie lielas alas. Daļēji mēbelētajās telpās ir redzamas arī vaska figūras. Nesteidzīgā pastaiga ļaus vēl labāk sajust klints grotās valdošo noskaņu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2* Ļubļanas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 18.07., 22.08. „Slovēnijas rota - Jūlija Alpi...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 €) uz Jūlija Alpiem. Savica ūdenskritums tā augstums 80 m. Triglavas nacionālais parks, iespēja ar pacēlēju pacelties Vogela kalnā (1500 m v.j.l.), kur valda spirdzinošais kalnu gaiss un iespaidīgs skats uz Alpiem. Kūrortpilsēta Bleda – gleznainais Slovēnijas Alpu kūrorts pie Bledas ezera jau no viduslaikiem ir populārs ar spirgto kalnu gaisu un siltajiem pazemes avotiem. Bledas pils apskate, brauciens ar slovēņu laivu, tā saukto "pletnu", Bledas ezerā līdz saliņai, kur atrodas Dievmātes baznīca un vēlēšanās zvans, kuram ieskanoties ir iespēja iedomāties savu vēlēšanos. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2* Ļubļanas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 19.07., 23.08. „Atvadas no Slovēnijas...”
Brokastis* un viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā līdz Slovēnijas vīndaru pilsētai Mariborai. Vīna degustācija, iespējams iegādāties vīnu kā suvenīru mājiniekiem. Neaizmirstiet nofotografēties pie vecākā vīnogulāja Eiropā. Nakts viesnīcā 3* Polijā, Ciesinas apkārtne. Ierašanās viesnīcā.

7. diena. 20.07., 24.08. „Mājupceļš...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 110;
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100;
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Jūlija alpiem 40 ; Izbraukuma ekskursija uz Lipicu, Postojnu un Predjamu 30 .
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 70 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 63 €, bērniem līdz 14g. 49 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad  izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Ļubļanā, vietēja gida pavadībā 10 €; Savicas ūdenskritums 2,50 €; Vogle kalna pacēlājs 11 €; Brauciens ar pletnām un ieejas maksa baznīcā 15 €; Postojnas stalaktītu alas un Predjamas pils apmeklējums 27,90 €; Lipicas zirgu audzētavas apskates ekskursija un dresūras demonstrējums 14 €; Kuģīts un pikniks Adrijas jūrā 35 €; Mariboras vīnu degustācija no 11 €.

2017. gada izmaksas