šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

IZKLAIDE UN ATRAKCIJAS BAVĀRIJAS LEGOLENDĒ UN ERDINGAS ŪDENS PARKĀ

 • MINHENE – LEGOLENDE UN ATRAKCIJU PARKS GUNZBURGĀ – ULMA - ERDIGAS TERMĀLAIS BASEINS AR GALAXY SLIDKALNIŅU SISTĒMU 2500 M – LANDSHŪTE - NOIŠVĀNŠTEINAS UN LINDERHOFAS PILIS - BAVĀRIJA
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 290 €

Pilns apraksts:

Valsts: Vācija

IZKLAIDE UN ATRAKCIJAS BAVĀRIJAS LEGOLENDĒ UN ERDINGAS ŪDENS PARKĀ.
MINHENE – LEGOLENDE UN ATRAKCIJU PARKS GUNZBURGĀ – ULMA - ERDIGAS TERMĀLAIS BASEINS AR GALAXY SLIDKALNIŅU SISTĒMU 2500 M – LANDSHŪTE - NOIŠVĀNŠTEINAS UN LINDERHOFAS PILIS - BAVĀRIJA.
28.04. – 03.05.2018.                 22.10. – 27.10.2018.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 290.
Bavārija ir jau sen pazīstama un iemīļota, bet piedāvājam to iepazīt savādāk. To, ko tā  spēj sniegt – piedāvājam novērtējiet mūsu šīs sezonas jaunumā. Atrakciju parki visām gaumēm un termālais baseins Erdingā ar lielāko Eiropā slidkalniņu sistēmu garumu Galaxy – 2500 m!

1.diena. 28.04., 22.10. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 29.04., 23.10. „Minhene – Vācijas mākslas krātuve...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz Bavārijas galvaspilsētu Minheni. Vakara ekskursija un iepazīšanās ar pilsētu ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €) – lieliskā Frauenkirche un Marienplatz, Odeona laukums, Jaunais un Vecais Rātsnams, Bavārijas karaļu un hercogu Vittelsbahu ziemas rezidences pils. Minhene ir slavena ar savu krāšņo arhitektūru, gardo nacionālo virtuvi un lielisko alu. Populārās desiņas, cūkas kāja un citas gaļas delikateses ir ne mazāk populāras kā vēstures pieminekļi. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt alus krodziņus Hofbrauhaus vai Špaten, kur var jautri pavadīt laiku un nobaudīt tradicionālos Bavārijas ēdienus, un, protams, firmas litrīgo alus kausu Nakts 3* viesnīcā Vācijasteritorijā, Minhenes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 30.04.. 24.10. „Un jautras izklaides var sākties!..”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Legolandi Gunzburgā un Ulmu (par papildus samaksu 30 €). Izklaides bērniem un atpūta pieaugušajiem. Parkā ir 8 aizraujošas „piedzīvojumu pasaules” un vairāk nekā 50 interesantas atrakcijas, šovi, spēles, interaktīvie LEGO modeļi, amerikāņu kalniņi un ūdens atrakcijas. Kopumā ir izmantoti 50 mlj. Lego kubiku. Visdažādākās atrakcijas un izklaides dienas garumā! Tālāk apmeklēsim Ulmas pilsētu Donavas upes krastā, kas slavena ar savu Minsteres katedrāli – vecpilsētas dominanti. Minsteres – pārsteidzoši harmoniska gotikas stila baznīca. Katedrāli ieskauj vecpilsēta ar renesanses laika un pildrežģu ēkām celtnēm. Ulmē ir daudzi mazi restorāniņi – seni ģimenes uzņēmumi, kas pastāv jau vairāk nekā 100 gadus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Minhenes apkaimē.

4.diena. 01.05., 25.10. „Ūdens relaksācija un atpūta...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Therme-Erding un Landshūtu (par papildus samaksu 20 €). Pēc kārtīgas izklaides nepieciešama patiesa relaksācija ~ 4h. Ūdens relaksācija vecākiem un bērniem. Bērniem Eiropā lielākā ūdens cauruļu sistēma – Galaxy – 2500 m, viņu vecākiem sauna - atpūta miesai un dvēselei. Ūdens atrakciju parkā darbojās 26 slidkalniņi, kopējās garums 2500 m, kuru nosaukums ir “GALAXY”. Tirkīzas krāsas lagūnu Erdinga, ieskauj 300 palmas. Siltais ūdens, liegie viļņi zem palmām – kas vēl vajadzīgs, pilnvērtīgai ģimenes atpūtai? Pēc atpūtas, izbraucam uz Bavārijas pirmo galvasplsētu – Landshūte. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Mājīgajā Landshūtē redzēsim, iespaidīgo viduslaiku Trausnitzes pili ar renesanses torņiem, pakalnā atrodas Vittelsbahu rezidence (18 gs.). Gotisko arhitektūras un renesances pieminekļu daudzveidība, mūzikas skaņas no restorāniem ar āra galdiņiem, rada nepārspējamu un neatkārtojamo pilsētas atmosfēru. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Minhenes apkaimē.

5.diena. 02.05., 26.10. „Bavārijas pērles Noišvānšteinas un Linderhofas pilis...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Bavārijas pērles” (par papildus samaksu 35 €) uz Bavārijas Alpiem uz Karaļa Ludviga II sapņu pilīm. Noišvānšteina: Noišvānšteinas mīts, Bavārijas karaļa Ludviga II pasaku pils, atrodas augstā klintī ar skatu uz lielisko Bavārijas, Lehtāleres un Dienvidbavārijas Alpu panorāmu un Linderhofu – Versaļa miniatūrā, kur vasarā katru stundu pils priekšā izšļācas 10 m augsta strūklaka. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6.diena. 03.05., 27.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 120
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 90
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Legolende un Ulmu 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Therme-Erding un Landshūtu 20 €; Izbraukuma ekskursija uz “Bavārijas pērles” 35 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 75 €, bērniem līdz 14g. 60 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. *
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Izbraukuma ekskursija Minhenē 15 €; Legolande Gunzburgā: pieaugušie 41,50 €, bērniem līdz 11 gadiem 37 €; Terme Erding 4h 22 €, (līdz 3 gadiem par velti); Iejas biļete Noišvānšteinas un Linderhofa pilīs 24 €; Alus Minhenē 6 €; Pusdienas Bavārijā 17-20 €.

2017. gada izmaksas