šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

LIELĀ BALKĀNU TŪRE

 • EGERA – VĪNA DEGUSTĀCIJA – BELGRADA –SKOPJE – VODNO KALNS – BRAUCIENS AR LAIVIŅĀM – ALAS - MATKAS KANJONS –VEVČANI - OHRIDAS EZERS – OHRIDA – ALBĀNIJAS „ZIEDU PLUDMALE” – BERATA –BUDVAS PLUDMALE - TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS - PODG
 • 13 dienas ()
 • 11 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 680 €

Pilns apraksts:

Valstis: Ungārija, Serbija, Maķedonija, Albānija, Melnkalne, Horvātija

LIELĀ BALKĀNU TŪRE.
UNGĀRIJA – SERBIJA - MAĶEDONIJA – Albānija – Melnkalne -Horvātija.
EGERA – VĪNA DEGUSTĀCIJA – BELGRADA –SKOPJE – VODNO KALNS – BRAUCIENS AR LAIVIŅĀM – ALAS - MATKAS KANJONS –VEVČANI - OHRIDAS EZERS – OHRIDA – ALBĀNIJAS „ZIEDU PLUDMALE” – BERATA –BUDVAS PLUDMALE - TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS - PODGORICA –DUBROVNIKA – VARAŽDINSKE TOPLICE – TERMĀLIE BASEINI.
04.08. – 14.08.2018.
11 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 680. 

1. diena. 04.08. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Slovākija. Ungārija. Nakts 3* viesnīcā Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 05.08. „Egera –maigo baltvīnu un ugunīgo sarkanvīnu dzimtene.”
Brokastis*. Ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €) . Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. Aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka” un ugunīgo gulaša zupu. Pārbrauciens līdz Serbijai. Nakts 3* viesnīcā Suboticas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 06.08. „Serbijas daile...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Belgrada – „Serbijas sirds”. Piedāvājam iepazīties ar pilsētu vietēja gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Pilsēta pie Savas un Donavas upju satekas vietas ir ieskauta ar 18. un 19. gadsimta arhitektūru, cietokšņiem, restorāniem kafejnīcām un brīnišķīgu ainavu. Belgrada – viena no senākajām Eiropas pilsētām, bet, kā tiek teikts - 39 reizes gandrīz pilnībā nopostīta, nav zaudējusi savu lepnumu un šarmu. Laiks ceļā. Serbija. Maķedonija. Nakts 3* viesnīcā Skopjes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 07.08. „Maķedonija – dzidru ezeru, krāšņu kalnu un trauksmainas vēstures valsts...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz visu dienu (par papildus samaksu 45 € ) Skopje, Vodno un Matkas kanjons. Laiks ceļā baudot lieliskus dabas skatus. Skopje - Maķedonijas galvaspilsēta. Pilsētas centrs, vecais turku tirgus, kas ir vairāk nekā 500 gadus vecs. Skopje – tiltu pilsēta, kas sevī slēpj neskaitāmus senus noslēpumus un minējumus. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Vodno kalns ar „Mileniuma” krustu. „Mileniums” – metāla krusts, kuru šajā gleznainajā vietā uzstādīja pareizticīgā baznīca 2002.gadā par godu kristietības 2000 gadadienai. Iespaidīgais 66 metrus augstais krusts, kurš naktī ir dāsni izgaismots, redzams no liela attāluma. Skopjes apskate no augšas. Skopjes apkaimes skaistākā vieta - kanjons Matka. Vieta, kas aizrauj elpu. Neskarta daba. Laivu brauciens līdz alām, kuras dziļumu „pats Dievs vien zina”, jo zinātnieki vēl joprojām nav izmērījuši, stindzinošā ūdens dēļ. Unikāla vieta, kur smelties pozitīvas emocijas. Svaigs kalnu gaiss, dzidrais kanjona ūdens, zaļās klinšu nogāzes – piemērota vieta relaksācijai. Tuvumā atrodas arī Matkas sieviešu klosteris. Atgriešanās 3* viesnīcā Skopjē.

5. diena. 08.08. „Maigā Maķedonijas pērle – Ohridas ezers...”
Brokastis*. Ohridas ezera apskate. Pa ceļam apmeklējam Vevčani ciemu. Šajā ciemā ir fantastiski ūdens avoti. Vienīgais ciems, kurā dzīvo tikai maķedonieši. Ohrida - Maķedonijas Jeruzaleme. Pilsēta ar 365 baznīcām. Vesela diena vajadzīga tikai, lai izstaigātu pilsētu, izbaudītu tās skaistumu. Vieta, kur sākas Ohridas ezers. Ohridā jāiegādājas Ohridas pērles. Laiks ceļā līdz Albānijai. Nakts 3* viesnīcā Vloras apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 09.08. „Ērgļu zemes daudzveidība.”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Piedāvājam dienas otrajā pusē doties izbraukuma ekskursijā uz Beratu (par papildus samaksu 25 €). Pa ceļam baudām pievilcīgas „Ērgļu zemes” ainavas. Berate - 1001 logu pilsēta, jeb vēl tā tiek dēvēta par Balto pilsētu. Osmaņu impērijas laika pilsēta, kura joprojām šodien ir apdzīvota un ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Apmeklētākā vieta Balkānos. Ieiesim arī klosterī, kurā ir izvietotas slavenā ikonista Onufri, viņa dēla un citu slavenu ikonistu darbi. Atgriešanās 3* viesnīcā Vloras apkaimē.

7. diena. 10.08. „Viena diena – divas valstis, viena jūra – divas pludmeles!
Brokastis*. Rīta pelde Albānijas „Ziedu pludmalē”. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Melnkalnei. Vakara pelde Budvas pludmalē. Nakts 2+* viesnīcā Melnkalnē, Budvas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

8.diena. 11.08. „Dabas radītais fenomens!”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 €) uz Taras kanjonu. Mežonīga un neaprakstāma skaistuma kanjons, ko veido Taras upe, ir otrs lielākais pasaulē aiz Kolorādo kanjona Amerikas Savienotajās valstīs. Tara upes kanjons ir iekļauts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā. Brauciena laikā līdz kanjonam redzēsim Moračas kanjonu, Moračas klosteris, kurš dibinats 1252.g., kā arī brauksim gar Skadaras ezeru, tas ir lielākais Balkānos, un izbrauksim pa Melnkalnes galvaspilsētu Podgoricu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2+* Budvas apkaimē.

9.diena. 12.08. „Paradīze zemes virsū – Dubrovnika...” 
Brokastis*. Numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Horvātiju. Apmeklēsim Dubrovniku – Paradīzi zemes virsū. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Piedāvājam kopā ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €) izstaigāt pilētas labirintu mazās, šaurās ieliņas. Ekskursija vecpilsētā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Varat doties pastaigā pa slavenajiem pilsētas mūriem vai dodieties uz tuvumā esošo Dubrovnikas pludmali kur varēsiet gan izpeldēties gan pagozēties saules staros. Nakts 2* viesnīcā, Horvātijas teritorijā, Zagrebas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

10.diena. 13.08. „ Relaksācija - Varaždinske Toplice...
Brokastis*. Pirms garā ceļa relaksācija termālajā kūrortā. Dodamies uz Varaždinske Toplice – termālo kūrortu. Kūrorts atrodas neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā un ir pats senākais un zināmākais termālais kūrorts valstī. Varaždinske Toplice termālie avoti ir brīnišķīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai un ārstnieciskai atpūtai. Atpūtušies dodamies mājup virzienā. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīca Čehijas teritorijā, Olomoucas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

11diena. 14.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.”
Brokasti*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 •  Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 200
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 150
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 9.90 € (65-74 gadu vecums 19.80 €).

 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija “Maķedonija dzidru ezeru, krāšnu kalnu un trauksmainās vēstures valsts” 45 €; Izbraukuma ekskursija uz Beratu 25 €; Izbraukuma ekskursija ”Dabas radītais fenomens” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 115 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 130 €, bērniem līdz 14g. 90 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Apskates ekskursija Egerā 10 €; Apskates ekskursija ar vietējo gidu Belgradā 15 €; Apskates ekskursija ar vietējo gidu Dubrovnikā 15 €; pusdienas ar vīna degustāciju “Skaistās sievietes ielejā” 35 €; Termālais baseins Horvātijā 40 Kn.
2017. gada izmaksas