šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

KALNU PĀRSTEIGUMU ZEME – ŠVEICE

 • TIRDZNIECĪBAS CENTRS – LIHTENŠTEINA – VADUCA – DAVOSA – SIERA DARĪTAVA – APENCELLES – CĪRIHE – BODENES EZERS - LINDAU
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 325 €

Pilns apraksts:

Valsts: Šveice

KALNU PĀRSTEIGUMU ZEME – ŠVEICE.
TIRDZNIECĪBAS CENTRS – LIHTENŠTEINA – VADUCA – DAVOSA – SIERA DARĪTAVA – APENCELLES – CĪRIHE –BODENES EZERS - LINDAU.
21.06. – 26.06.2018.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās.
Ceļojuma cena: 325 €. 

1. diena. 21.06. „Dodamies piedzīvojumos...”
Agri izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Zlotorijas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 22.06. „Laiks ceļā...
Brokastis*. Ceļš caur Poliju un Vāciju. Pārbrauciena laikā apstāšanās pie tirdzniecības centrā, kur būs iespēja iegādāties sev vai mājās palikušajiem tīkamu lietu, kā arī ieturēt pusdienas. Tālāk ceļš ved līdz Austrijai. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Dornbirn apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. 23.06. „Burvīgā kalnu firstiste...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €). Iekšējā miera meklējumos dodamies uz Lihtenšteinu. Lihtenšteina - ir viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, tā ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Lihtenšteina - tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, ko rotātā ģerānijas. Iepazīsim tās galvaspilsētu Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa galvaspilsētas šaurajām ieliņām. Pārbrauciens uz mazo, bet ietekmīgo ļaužu tikšanās vietu Davosu. Alpu kalnu ieskautā Davosa ir viens no lielākajiem Šveices kūrortiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Dornbirn apkaimē.

4. diena. 24.06. „Kalnu un ezeru zeme...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €). Gardā Šveices siera diena, dodamies uz Apencelles siera darītavu, kurā varēsiet iepazīties ar slavenā Šveices siera darīšanas tradīciju, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus, un restorānā būs iespēja nobaudīt foundjū. Pārbrauciens uz finanšu un modes centru – Cīrihi. Cīrihe - Šveices lielākā pilsēta, Cīrihes kantona galvaspilsēta, pasaules līmeņa finanšu centrs. Pilsēta atrodas gleznainā Cīrihes ezera krastā. Iepazīšanās ar pilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Dornbirn apkaimē.

5. diena. 25.06. „Bodenezera ūdens atspulgā!..”
Brokastis*. Atbrīvojam viesnīcas numuru. Dodamies baudīt Bodenezera pērļu kaklarotu. Brauciens ar kuģīti līdz Lindau – kādreizējo Impērijas brīvpilsētu. Lindau vecpilsētas apskate. Savā laikā Lindau zvejnieku apmetne atradās uz trijām salām, šodien vecpilsētā ir daudz vēsturisku celtņu, kur sajūtama īsti vāciska vide. Laiks ceļā. Vācija, Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Zlotorijas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 26.06. „Bet mājās ir vislabāk...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais transports

 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Ekskursija „Burvīgā kalnu firstiste” 45 €; ekskursija „Kalnu un ezeru zeme” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 90 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Vilcieniņš Vaducā ~ 11 CHF; Apencelles siera darītavu ~ 10 CHF; foundjū ~ 25 – 30 CHF; Brauciens ar kruīza kuģīti pa Bodenes ezeru 12 €.
2017. gada izmaksas     1 CHF ~ 0.93 EUR