šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

MŪŽAM JAUNĀ VARŠAVA

 • VARŠAVA – ŽEĻAZOVA VOĻA - PILS UZ ŪDENS MODLINĀ - TORUŅA - VIĻĀNOVAS PILS - KOPERNIKA ZINĀTNES CENTRS
 • 3 dienas ()
 • 3 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 155 €

Pilns apraksts:

Valsts: Polija

MŪŽAM JAUNĀ VARŠAVA
VARŠAVA – ŽEĻAZOVA VOĻA - PILS UZ ŪDENS MODLINĀ - TORUŅA - VIĻĀNOVAS PILS - KOPERNIKA ZINĀTNES CENTRS
3 dienas / Visas naktis viesnīcās
11.03. – 13.03.2018.       28.04. – 30.04.2018.        22.06. – 24.06.2018.        20.10. – 22.10.2018.
Ceļazīmes cena: € 155. 

1. diena. 11.03., 28.04., 22.06., 20.10. „Laiks doties ceļā...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā caur Lietuvu un Poliju. Pusdienu pauze. Varšava.     Piedāvājam apmeklēt ,,Kopernika zinātnes centru’’, kas ir  zinātnes muzejs ar 450 interaktīviem eksponātiem, kur vienlaicīgi var iepazīties ar ekspozīciju un iegūt praktiskas zināšanas. Apmeklētājiem tiek dota iespēja aptaustīt eksponātus un patstāvīgi veikt dažādus fizikas eksperimentus, kā rezultātā daudzas dabas parādības kļūst saprotamas. Tāpat arī centrā darbojas 3D planetārijs, kurā uz liela, lodveida ekrāna tiek demonstrētas  populārzinātniskas filmas par astronomiju, galaktiku un dabas zinātnēm. Tas būs aizraujoši ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.Tiem, kuri muzeju jau ir apmeklējuši, iesakām doties pastaigā pa Varšavas ieliņām, kā arī apmeklēt kādu no tuvumā esošajiem lielajiem tirdzniecības centriem-,, Złote Tarasy’’ vai ,,Arkadia’’.Vakarā iekārtošanās 3* viesnīcā Varšavā. Nakts viesnīcā. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 12.03., 29.04., 23.06., 21.10. „Šopēna dzimšanas vieta Žeļazova Vola, Toruņa, Toruņas prjaņiki...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €). Žeļazova Voļa- slavenā komponista Friderika Šopēna dzimšanas vieta. Lauku māja - muzejs krasi atšķiras no parastajām mājām - muzejiem. Ik uz soļa šeit jūtama cieņa pret pagājušo, un godbijīga Polijas dabas skaistuma apbrīna. Tieši tā, kā tas izpaužas arī  Šopēna mūzikā. Toruņa - viduslaiku pilsēta ar unikālu atmosfēru, kas skaistuma un kolorīta ziņā var sacensties ar Brigi. Nikolaja Kopernika dzimtene. Vecpilsētā Tirgus laukumā tieši blakus Rātsnamam uzstādīts piemineklis Kopernikam. Toruņa - pilsēta ķieģeļu gotikas stilā. Baudiet pilsētas atmosfēru, nogaršojiet Toruņas prjaņikus, aizceļojiet varenā Kopernika laikā!Pils uz ūdens Modlinā. Modlina - tas ir viens no lielākajiem un labāk saglabātajiem 17.gs cietokšņiem ne tikai Polijā, bet arī visā Eiropā. Cietokšņa teritorijā izvietotas kazarmas, kuru garums 2250 metri, un šī ēka skaitās pati garākā ēka Eiropā. Cietoksnī atrodas arī Tatāru tornis, Ūdens tornis un citi objekti.Pēc eksursijas programmas brīvs laiks - iespēja pašiem izstaigāt pilsētu, pasēdēt kafejnīcā vai krodziņā un nobaudīt poļu nacionālos gardumus - bagātīgo zupu Žurek vai poļu vareņikus Perogi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Varšavā.

3.diena. 13.03., 30.04., 24.06., 22.06. “Mūžam jaunā Varšava’’
Brokastis*. Varšava - piļu, skvēru, laukumu un muzeju pilsēta. Varšavas vecpilsētas vēsturiskā centra apskate, profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 20 €, iekļaujot Lazienki kompleksa un Viļanovas pils apmeklējums bez ieejas biļetēm).
Stare Miasto – vecpilsēta, kuras vēsture aizsākusies 13.gs. Otrā pasaules kara laikā 90% vecpilsētas tika nopostīta, bet pateicoties lieliski organizētajiem atjaunošanas darbiem, tika atjaunota. 1980.g. vēsturiskais centrs tika iekļauts UNESCO pasaules kultūras sarakstā kā īstas, autentiskus fragmentus saglabājošas rekonstrukcijas piemērs.  Sigiszmunda III kolona – Polijas karalis, kurš pārcēla rezidenci no Krakovas uz Varšavu. Karaliskā pils – Polijas karaļu rezidence. Tirgus laukums – administratīvais un tirdzniecības centrs. Varšavas Sirēnas piemineklis – pilsētas simbols. Sv. Jāņa katedrāle - viena no pašām senākajām baznīcām Varšavā. Barbakāns – pilsētas vārti.     Krakovas priekšpilsētas iela ar Sv. Annas baznīcu, prezidenta rezidenci, universitāti. Pēc ekskursijas brīvs laiks pilsētā. Tālāk dodamies uz iepazīt karalisko Lazienki kompleksu, pils un parka apmeklējums, kā arī redzēsim Jana III rezidenci – Viļānova. Izbraukšana mājup. Laiks ceļā. Lietuva. Vēlu vakarā/naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas.

 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65 €,

 • piemaksa par papildvietu autobusā 50 €,

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

 • pilsētas sabiedriskais  transports,

 • AAS BALTA medicīniskā apdrošināšana 2.70 € (pēc 65 gadu vecuma 5.40 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursija “Mūžam jaunā Varšava” 20 €, izbraukuma ekskursija „Šopēna dzimšanas vieta Žeļazova Voļa, Toruņa, Toruņas prjaņiki...” 40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 50 €, bērniem līdz 14g. 45 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ieejas biļete Kopernika zinātnes centrā 27/18 PLN, Wilanow pils parka ansamblis 25 PLN; Lazienki karaliskais parks:salas pils 20 PLN; baltā māja 6 PLN; vecā oranžērija 10 PLN; Lazienki karaliskā parka abonements (viss iekļauts) 25 PLN; Modlin cietoksnis 15 PNL; Žeļazova Voļa 23 PNL; Pusdienas Polijā no 20PNL.

2017. gada izmaksas