šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

VASARA DIENVIDTIROLĒ

 • GLURNS – SAMNAUN – ŠNALSTĀLERES LEDĀJS – MERĀNA – TERMĀLAIS BASEINS – TRAUTMANSDORFAS BOTĀNISKAIS DĀRZS – SCHLOSS TYROL – DIENVIDTIROLES VĪNA CEĻŠ
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas/ visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 376 €

Pilns apraksts:

Valsts: Italija

VASARA DIENVIDTIROLĒ
GLURNS – SAMNAUN – ŠNALSTĀLERES LEDĀJS – MERĀNA – TERMĀLAIS BASEINS – TRAUTMANSDORFAS BOTĀNISKAIS DĀRZS – SCHLOSS TYROL – DIENVIDTIROLES VĪNA CEĻŠ
22.07. – 28.07.2018.
7 dienas/ visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 376. 

1.diena. 22.07. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Latviju. Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 23.07. „Alpu kalnu panorāma....”
Brokastis*. Ceļš caur Čehiju, Austriju. Pusdienas pauze Austrijā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Bolcāno ap    kaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 24.07. „Dienvidtiroles mazpilsētu burvība...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) lai baudītu mazo pilsētu burvību. Izbraukšana uz viduslaiku pilsētiņu Glurns. Vismazākā Alpu pilsētiņa – vien 888 iedzīvotāju. Ievērojams ir pilsētas pilnībā saglabājies nocietinājuma mūris, iekšpilsēta, kas saglabājusi savu vēlīnās gotikas laikmeta šarmu. Sv.Pankaracija baznīca ar XV gs.freskām.
Pārbrauciens uz Šveices – ziemas sporta veidu – Samnaun. Pilsēta, kas  pa īstam atdzīvojas ziemā, bet arī vasarā ir mazu kafejnīcu un veikaliņu paradīze. Iespēja iegādāties preces par tīkamām, un pievilcīgām cenām un pie kafijas tases pasēdēt kādā no pilsētas kafejnīcām. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Bolcāno apkaimē.

4.diena. 25.07. „Dabas skaistums un varenība....
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €). Izbraukšana uz Šnalstāleres ledāja pacēlāju (Schnalstaler Gletscherbahn), lai uzbrauktu 3200 m vjl un palūkotos pāri Octāles Alpiem – lieliska bauda acīm.
Pārbrauciens uz Merānu, lai izbaudītu to, ko spēj sniegt lieliska termālā kūrorta pilsēta, kuru tik ļoti bija iemīļojusi imperatore Sissī. Kalnu ieskautā termālām iztekām bagātā pilsēta ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām Itālijā. Iespēja apmeklēt termālos baseinus vai Trautmannsdorfas botānisko dārzu, kur skatīt varam visdažādāko augu pārpilnību. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Bolcāno apkaimē.

5.diena. 26.07. „Dienvidtiroles vīna ceļš....”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €). Izbraukšana uz kādreizējo Tiroles valdnieku rezidences pili – Schloss Tyrol. Vieta, kur kādreiz rezidēja ietekmīgā Tiroles-Gērcu dinastija un pēdējā tās valdniece – Margarēta, kuru tik spilgti savā darbā “ Neglītā hercogiene Margarēte Maultaša”  aprakstīja Lions Feihtvangers. Pēc pils apskates dodamies uz Dienvidtiroles vīna ceļu, lai nobaudītu kādu no tradicionālajiem Tiroles vīniem, kuri izsenis pazīstami ar savu unikālo garšas buķeti un krāsu. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Bolcāno apkaimē.

6.diena. 27.07. „Aiz loga atkal Alpu kalni......”
Brokastis*. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Čehija. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

7.diena. 28.07. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.


Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais  transports

 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (65-74 gadu vecums 12.60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Dienvidtiroles mazpilsētu burvība” 40 €; Izbraukuma ekskursija „Dabas skaistums un varenība” 40 €; Izbraukuma ekskursija „Dienvidtiroles vīna ceļš” 35 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 115 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 €, bērniem līdz 14g. 85 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Šnalstāleres ledājs 30 €; Termālie baseini Merānā 20 € (3 h); Trautmasdorfas botāniskais dārzs 13 €; Schloss Tyrol 7 €, vīna degustācija 18 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20PNL

2017. gada izmaksas