šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

DIŽONA UN BURGUNDIJA MAIJA SVĒTKOS

  • Francija
  • 5 dienas ()
  • 5 dienas/ visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 569 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija

DIŽONA UN BURGUNDIJA MAIJA SVĒTKOS
Vairāk kā pasaulslavenā Burgundijas vīna reģiona galvaspilsēta, pilsēta, kas var lepoties ar sinepju un upeņu liķiera cassis galvaspilsētas godu, Dižona pati par sevi ir neparasts un līdz šim salīdzinoši mazpazīstams galamērķis Francijas austrumos. Iespējams, pilsēta ar visskaistākajiem jumtiem Eiropā! Un, protams, teicams izejas punkts ekskursijām pa Burgundijas ciematiņiem, pilīm, vīna dārziem – tam, ko mēs saprotam ar teicienu – īsta Francija!

28.04. – 01.05.2018.

CEĻOJUMA CENA 569 EUR
Lidojums:
28.04.2018 Rīga 05.30 - 7.30 Dižona
01.05.2018 Dižona 22.00 - 1.40 Rīga
Viesnīca:3*** viesnīca Campanile Dijon Congres Clemanceau atrodas apmēram 1 km attālumā no Dižonas pilsētas vēsturiskā centra. Turp viegli aiziet kājām, bet tramvaja pietura atrodas tieši pretī viesnīcas ārdurvīm. Mūsdienīgā viesnīca piedāvā gaišas istabas ar apkuri, gaisa kodicionieri, satelīt TV, WI-FI un fēnu. Seifs par atsevišķu samaksu pieejams reģistratūrā. Brokastu bufete tiek piedāvāta brokastu telpā, bet dzērieni pieejami bārā.
Ekskursiju programma:Dižonas pilsētas ekskursija
28.04.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi
Ar autobusu dosimies līdz Dižonas vecpilsētai, kur gida pavadībā turpināsim ekskursiju kājām. Vispirms izstaigāsim pašu vēsturisko centru, kas daudz necieta 2. Pasaules karā un tāpēc bagāts ar gadsimtu gaitā labi saglabātiem pieminekļiem un arhitektūras šedevriem, kas radīti vareno Burgundijas hercogu valdīšanas laikā. Pēc tam apmeklēsim Burgundijas Hercogu pilī izvietoto Mākslas muzeju, kur gida vadībā apskatīsim Ēģiptes mākslas darbus, Viduslaiku mēbeļu, keramikas, ieroču un tēlotājmākslas kā arī laikmetīgās mākslas darbu kolekciju.
( Ekskursijas ilgums ~ 3 stundas)

Ekskursija uz Loksuā
29.04.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 110 EUR
Cenā iekļauts: transports, vietējā krieviski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Abbaye de Fontenay un  Bussy Rabutin pilī un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).
Pilnas dienas ekskursiju iesāksim ar 1119. gadā nodibinātās cisterciešu abatijas Abbaye de Fontenay apmeklējumu. Baznīcas un klostera lieliskā arhitektoniskā harmonija un nevainojamā uzturēšana bija pamats abatijas iekļaušanai UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
Pēc pusdienām apmeklēsim vienu no burvīgākajiem viduslaikus pieredzējušajiem ciematiem Francijā – Flavigny-sur-Ozerain. Šeit tiks dots brīvais laiks pastaigai pa ēnainām alejām aplūkojot brīnišķīgas akmens mājas. 
Ekskursijas noslēguma daļu veltīsim Bussy Rabutin pils apmeklējumam, kuras īpašnieks – Bisī grāfs un pazīstamās Seviņji kundzes brālēns savu uzturēšanās laiku pilī veltīja Francijas karaļa Lui 14. laikmeta liecību kolekcionēšanai. (Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas)

Ekskursija uz Bonu
30.04.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 115 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Hotel Deu, vīnu degustācija un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).
Ekskursijas sākumā apskatīsim Burgundijas lielākos vīna pagrabus “Patriarhs & dēli “ kur mums tiks pastāstīts par vīna ražošanas un uzglabāšanas procesiem, parādīs 13.-14. gs. vīna degustācijas zāles un produkcijas uzglabāšanas galerijas. Šī apmeklējuma daļas beigās paredzēta prestižāko Burgundijas vīnu degustācija. Pēc pusdienām restorānā , iepazīsimies ar Bonas pilsētu, kas lepojas ar Burgundijas vīnu galvaspilsētas godu un tās ievērojamākajiem apskates objektiem: vīna muzeju, Notre Dame baznīcu, u.c.  Pēc tam gida pavadībā viesosimies slavenajā Hotel Deu – 1441. gadā nodibinātajā žēlsirdības iestādē – trūcīgo slimnīcā. Vecā slimnīcas ēka ir uzskatāma par burgundiešu – flāmu arhitektūras un mākslas meistardarbu – gan ar pasakaini rakstaino burgundiešu jumtu, gan ar triptihu „ Pēdējais tiesas spriedums”. ( Ekskursijas ilgums ~8 stundas)

Ekskursija uz Kotdenui
01.05.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 110 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Chateau du Clos de Vougeot ,Cassissium upeņu liķiera degustācija un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts). Pēdējo ceļojuma dienu uzsāksim dodoties pa Kotdenui vīna ceļu, braucot cauri 1500 ha plašajiem vīnogulāju laukiem. Tad gida pavadībā iepazīsimies ar Chateau du Clos de Vougeot, ko 1551. gadā uzbūvējuši cisterciešu mūki. Tagad tā ir „ Vīna degustētāju brālības bruņinieku” centrs. 1933. gadā nodibinātā brālība pēc Pasaules ekonomiskās krīzes beigām sāka nodarboties ar apkārtējā reģiona vīnu popularizēšanu, izvēloties palikt savā dzimtajā apvidū, nevis doties uz Parīzi. Šeit aplūkosim iespaidīgos vīna pagrabus un 13. gadsimtā izmantotās vīna spiednes. Pēc pusdienām restorānā apmeklēsim Cassissium, kur mums pastāstīs par upeņu audzēšanu Burgundijā, to tradicionālo izmantošanu, kā arī notiks slavenā upeņu liķiera degustācija. ( Ekskursijas ilgums ~7 stundas)