šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEMEĻPOLIJA – GLEZNAINĀS AINAVAS UN VIDUSLAIKU BURVĪBA

 • VARŠAVA – GDAŅSKA – GDIŅA – SOPOTA – KAŠŪBAS ŠVEICE – ŠIMBARKA – MALBORKA – KRIŅICA MORSKA – BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA MAZŪRIJAS EZERIEM
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcā

Ceļojuma cena: 230 €

Pilns apraksts:

Valsts: Polija

ZIEMEĻPOLIJA – GLEZNAINĀS AINAVAS UN VIDUSLAIKU BURVĪBA.
VARŠAVA – GDAŅSKA – GDIŅA – SOPOTA – KAŠŪBAS ŠVEICE – ŠIMBARKA – MALBORKA – KRIŅICA MORSKA – BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA MAZŪRIJAS EZERIEM.
5 dienas / Visas naktis viesnīcā.
12.07. – 16.07.2018.
Ceļojuma cena: € 230

1.diena. 12.07. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €): Vecpilsētas tirgus un pilslaukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļa pils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Viesiem Varšava liekās tik ļoti pazīstama, bet tai pat laikā noslēpumainā plīvurā tīta. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Elblagas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 13.07. Polijas piekrastes pērles…”
Brokastis*. Piedāvājam doties (par papildus samaksu 45 €) izbraukuma ekskursijā uz Gdaņsku, Gdiņu un Sopotu. Senā Hanzas savienības pilsēta Gdaņska jeb Danciga. Vecpilsētas Glovne Miasto apskate – Moltavas krastmala, krāna tornis, garais tirgus, Artusa nams, Neptūna strūklaka, Sv. Maricas baznīca, kurā vienlaikus spēj sanākt 25 tūkstoši dievlūdzēju. Gdaņskā jānobauda sviestā cepta bute – flandra un Goldwasser.Gdiņa – skaista ostas pilsēta. Savulaik pilsēta bija neliels kašūbu zvejniekciems. Faktiski tās vēsture aizsākās tikai pēc I Pasaules kara, tā ir viena no jaunākajām Polijas pilsētām. Gdiņa kopā ar Gdaņsku un Sopotu veido tā saukto Trīspilsētu. Pēc jaunākajiem socioloģiskā centra pētījumiem Gdiņa tiek atdzīta par pašu komfortablāko dzīvošanas vietu Polijā.  Slavenais kūrorts – Sopota: vakara pastaiga pa Monte Kazino varoņu ielu un 516 m garo molu. Noteikti jānogaršo gofras – tikko ceptas vafeles ar putukrējumu un svaigām ogām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Elblagas apkaimē.

3.diena. 14.07. “Kašūbas Šveices gleznainā daba.”
Brokastis*. Piedāvājam doties (par papildus samaksu 45 €) izbraukuma ekskursijā “Kašūbas Šveices gleznainā daba”. Kašūbas Šveice ir viens no skaistākajiem Polijas reģioniem. Vieta kura noteikti jāapmeklē ir Vdzidze Kiševske. Pastaigas laikā apmeklēsim zemnieku sētas ar autentiskām mēbelēm, apskatīsim slavenos Kašubas izšuvumus – tas ir lielisks piedzīvojums, kas ļaus iepazīt ziemeļpolijas reģiona kultūras vēsturi, ko apdzīvo kašūbi, kuri līdz mūsdienām ir saglabājuši savu valodu un tradīcijas.
Tālāk mūsu ceļš ved uz ļoti neparastu, interesantu vietu Ķašubas Šveicē – Šimbarku. Šimbarkas ciems piesaista sev uzmanību ar interesantu un unikālu objektu - māja ar kājām gaisā. Ačgārnās mājas apmeklētājiem ir jāstaigā pa griestiem, un visas lietas un priekšmeti te ir kājām gaisā. Esot Šimbarkā ir vērts apmeklēt bunkuru “Grif Pomorskij”. Apmeklētājiem ir iespēja neilgajā prezentācija, pateicoties īpašiem autentiskiem skaņu efektiembizjust tā brīža notiekošo. Tas izbrīna visus, kuri par karu ir tikai dzirdējuši. Šimbarka ir vairākkārtīgi pieminēta Ginesa rekordu grāmatā, ar to, ka šeit atrodas garākais koka krogus galds, pasaulē lielākās koncert klavieres, kuras sver turpat pie 2 tonnām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Elblagas apkaimē.

4.diena. 15.07. Vislas kāpa un skaistākā Ziemeļpolijas pils.”
Brokastis*. Piedāvājam doties (par papildus samaksu 40 €) izbraukuma ekskursijā “Vislas kāpa un skaistākā Ziemeļpolijas pils”. Malborkas pils apskate. Šis ir pasaulē lielākais sarkano ķieģeļu cietoksnis! 15. gadsimtā pats cietoksnis bija vesela pilsēta – lielās un labi organizētās Teitoņu Ordeņa valsts galvaspilsēta. Tagad pilī atrodas muzejs, kura ekspozīcija stāsta par pils vēsturi. Apskatot vienu no varenākajām viduslaiku bruņinieku pilīm, kura ir saglabājusies nemainīga no krustnešu laikiem, jums paveras reāla iespēja nokļūt …viduslaikos! Pārbrauciens uz Kriņica-Morska. Smilšaina pludmale, viena no skaistākajām, tīrākajām un plašākajām pludmalēm  poļu piekrastē. Pludmale ir saņēmusi “Zilā karoga” sertifikātu. No bākas, kas atjaunota 1951. Gadā paveras brīnišķīgs skats uz Vislas kāpu, Baltijas jūru, Vislas līci un Elblagas augstieni. Skats uz atklāto jūru un Vislas līci ilgi paliks Jūsu atmiņā. Savukārt no bākas otras puses paveras skats Vislas līča pretējo krastu, kur atrodas pilsētas  – Tolkmicko un Fromborka. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Elblagas apkaimē.

5.diena. 16.07. Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās iespējams doties izbraucienā ar kuģīti pa Mazūrijas ezeriem, tā būs lieliska iespēa baudīt brīnumaino dabu, klusumu pēc piesātinātā ceļojuma un iepazīt Polijas ezeru burvību. Turpinām ceļu mājup. Vēlu vakarā/naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 65
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 70
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9.00 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija “Polijas piekrastes pērles” 45 €; izbraukuma ekskursija “Vislas kāpa un skaistākā Ziemeļpolijas pils” 40 €; izbraukuma ekskursija “Kašūbas Šveices gleznainā daba” 40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 124 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 110 €, bērniem līdz 14g. 95 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija ar vietējo gidu Varšavā 10 €; ieejas biļete Malborkas pilī no ~ 35 PLN; Sopotas koka mols 7 PLN; vilku midzenis no 18 PLN;

2017. gada izmaksas