šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

LIELISKĀ ITĀLIJA AR KAPRI UN ELBAS SALU (EKSKURSIJAS IEKĻAUTAS)

  • Česky Krumlova - San Džiminjano - Florence - Piombino - Elbas sala - Portoferraio - Roma - Casertas pils - Neapole - Pompejas - San Marino
  • 12 dienas ()
  • 12 dienas / visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 610 €

Pilns apraksts:

LIELISKĀ ITĀLIJA AR KAPRI UN ELBAS SALU
02.06. – 13.06.2019. 12 dienas / visas dienas viesnīcās
Ceļojuma cena: 610 €. Ekskursijas iekļautas cenā.

1.diena. 2.06. 5:30 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Vakarā ierašanās viesnīca 3*Čehijā. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 3.06. Brokastis*. Izbraukšana uz lielisko Dienvidbohēmiju - Česky Krumlova– Vltavas upe met līkločus, kur izvietojusies leģendu pārpilnā un romantikas apvītā Krumlovas pilsētiņa. Iepazīšanās ar pilsētu 2h. Pēcpusdienā tranzīts uz Itāliju, viesnīca 3* pie Bolzano. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 4.06. Brokastis*. Izbraukšana uz viduslaiku debeskrāpju pilsētiņu San Džiminjano. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pēcpusdienā Toskānas vīnu un vietējās virtuves degustācija. Nakts viesnīcā 3* Montecatini Terme. Ierašanās viesnīcā.
4.diena. 5.06. Brokastis*. Ar vilcienu dodamies uz Florenci. Toskānas reģiona centrs, Atdzimšanas centrs, ietekmīgās Mediči dzimtas pilsēta – Sinjorijas laukums un Uffici, Dāvids un Santa Maria del Fiore katedrāle. Ekskursija ar vietējo gidu. Brīvs laiks. Vakarā ar vilcienu atgriešanās Montekatini Terme. Nakts 3* viesnīcā Montecatini Terme.
5 diena. 6.06. Brokastis*. Izbraukšana uz Tirēnu jūras ostas pilsētu Piombino, no kurienes mūs kuģis aizvedīs uz Elbas salas galvaspilsētu – PortoferraioElbas sala – Napoleona trimdas vieta, vieta, kur pēc leģendas savulaik piestājuši Argonauti. Vakarā ierašanās 3*viesnīcā pie Romas (Monterotondo). Ierašanās viesnīcā.
6.diena. 7.06. Brokastis*. Mūžīgā pilsēta Roma. Ekskursija ar vietējo gidu – Pētera katedrāle un Navona laukums, lieliskais Kolizejs un Romas Forums, Trevī strūklaka un Venēcijas laukums . Pilsēta, kur vienuviet var skatīt impērijas laiku un viduslaiku šedevrus. Brīvs laiks. Atgirešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīca pie Romas (Monterotondo).
7.diena. 8.06. Brokastis*. Izbraukšana uz Neapoles karaļu vasaras rezidenci Casertas pili. Celta pēc Pēterhofas parauga, lieliska un majestātiska.Nakts 3* viesnīca pie Sorrento. Ierašanās viesnīcā.
8.diena. 9.06.Brokastis*. Izbraukšana uz Pompeju pilsētu – vietu, kuru mūsu ēras 79.gada apraka Vezuva vulkāna izvirduma pelni. Sastingusi laikā, tā ļauj ielūkoties tā laika sadzīvē. Pārbraukšana uz izvirduma iemeslu – Vezuva vulkānu. Atgriešanās 3* viesnīcā pie Sorrrento.
9.diena. 10.06. Brokastis*. Izbraukšana uz Neapoli un no turienes ar kuģi uz ziedošo Kapri salu. Divas pilsētiņas izvietojušās uz nelielās salas – Kapri un Anakapri. Iespēja apmeklēt Augusta dārzus un pacelties Monte Solaro kalnā, lai palūkotos uz jūras plašumu. Brīvs laiks. Atgriešanās 3* viesnīcā pie Sorrrento.
10.diena. 11.06. Brokastis*. Tranzīts pāri Apenīniem uz valsts ziemeļiem uz San Marīno – valsts, kas izvietojusies Titāna kalna virsotnē. Beznodokļu tirdzniecības zona. Vakarā 3* viesnīca Rimini. Nakts viesnīcā.
11.diena. 12.06. Brokastis*. Pārbrauciens uz Brno. Vakarā iekārtošanās 3* viesnīcā .
12.diena. 13.06. Brokastis*. Laiks ceļā – Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. Vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris), 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izmaksas:
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 10.80 € (65 - 69 gadu vecumā 21.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 32.40 €).
• Ieejas biļetes apskates objektos un kuģa biļetes
• Pusdienas, vakariņas, suvenīri, izklaides....
Valūtas kurss: 1 EUR = 25 Kč
Papildus izmaksas (kā 2018.gadā):
Pusdienas Čehijā 200-250 Kč
Alus kauss (0,5l) Čehijā 35-50 Kč
Vīna degustācijas un pusdienas SanDžiminjano 35 EUR
Santa Croce baznīca Florencē 6 EUR (grupa vismaz 15 personas)
Austiņas ekskursijai Florencē 3 EUR
Pusdienas Itālijā 18-25 EUR
Pitti galerija Florencē 16 EUR
Kuģis uz Elbas salu un atpakaļ 28 EUR
Austiņas ekskursijai Romā 4 EUR
Kolizejs, Romas forums 12 EUR
Casertas pils 12 EUR
Pompejas ar gidu 19 EUR 
Vezuva vulkāna krāteris 10 EUR
Kuģis uz/no Kapri salu no Neapoles 45 EUR
Grotta Azzura (zilā grota) 15 EUR
Augusta dārzi 4 EUR
Pacēlājs Monte Solaro kalnā 11 EUR