šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

NO GRACIOZĀS VĪNES LĪDZ MAJESTĀTISKAJAI PRĀGAI

  • VĪNE – BRNO - PRĀGA
  • 4 dienas ()
  • visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 195 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija, Austrija

NO GRACIOZĀS VĪNES LĪDZ MAJESTĀTISKAJAI PRĀGAI
VĪNE – BRNO - PRĀGA
20.08.2020. - 23.08.2020.
4 dienas / visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 195

1.diena. 20.08. „Pretim jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta 5:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Vakarā izvietošanās viesnīcā Brno pilsētas apkaimē. Nakts viesnīcā.

2. diena. 21.08. „Valša galvaspilsēta – Vīne.”
Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana. Brīvs laiks Brno vai izbraukuma ekskursija uz Vīni (par papildus samaksu 45 €). Ierašanās Austrijas aristokrātiskajā galvaspilsētā - Vīnē. Ekskursija pilsētā ar autobusu un kājām, vietējā gida pavadībā krievu valodā. Ekskursijas laikā uzzināsiet daudz interesanta no vēstures un ne tikai... Ar autobusu izbrauksiet pa slaveno Ringštrāsi ar interesantā stilā celtā Austrijas parlamenta ēku, brīnumskaisto Rātsnamu, Vīnes Universitātes ēku, Vīnes operu un slaveno pseidovēsturisko un baroka stila ēku apbūvi. Turpinājumā pilsētas iekšējās zonas apskate - Hofburgas pils ansamblis, slaveno pastaigu ielu labirints un, protams, Stefana katedrāle.
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Laiks ceļā. 
Ierašanās Brno. Īsa iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils – renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avots – pilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina – pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle. 
Laiks ceļā. Ierašanās Prāgā. Nakts viesnīcā Prāgā.

3.diena. 22.08. „Prāga - maģiskā simts torņu pilsēta...”
Brokastis*. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista, daudzus ceļotājus no visas pasaules. Brīvs laiks pilsētā vai vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €), krievu valodā. Gotiskā sv.Vita Katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā 3 pagalmiem, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūrām, Starametskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš. Brīvs laiks pilsētā. Patstāvīga pastaiga Višegradā, Zoo, Eifeļa tornis, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Vakarā piedāvājam Jums doties kruīza braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi (par papildus samaksu 20 €). Uz kuģīša varēsiet izbaudīt ne tikai Prāgas skatus, bet baudīt arī gardas vakariņas (bufetes veida galds, ar dažādiem ēdieniem)! Nakts viesnīcā Prāgā.

4.diena. 23.08. „Steidzieties dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Čehija. Polija. Lietuva. Vēlu naktī ierašanās mājās.


Samaksas kartība:
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas,
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris), 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 40 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 55 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS“BALTA” medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (65 - 69 gadu vecumā 7.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 10.80 € ).

Papildus izdevumi ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Vīni 45 €, Ekskursija Prāgā 20 €. 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 65 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 60 €, bērniem līdz 14g. 50 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ieejas biļetes muzejos un izstādēs, sabiedriskais transports, Kuģītis pa Vltavu ar bagātīgu „zviedru galdu” 20 €.
2020. gada izmaksas 1 € ~ 25 Kč

Fotogrāfijas: