šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ČEHIJAS DABAS LABIRINTI UN ČEHIJAS ŠVEICE

  • MACOHA AIZA – PUNKAVAS ALAS – BRNO – PRĀGA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS – KARLOVI VARI – MARIANSKE ĻAZŅE – KRUŠOVICE – ČEHIJAS ŠVEICE
  • 6 dienas ()
  • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 245 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija

ČEHIJAS DABAS LABIRINTI UN ČEHIJAS ŠVEICE
MACOHA AIZA – PUNKAVAS ALAS – BRNO – PRĀGA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS – KARLOVI VARI – MARIANSKE ĻAZŅE – KRUŠOVICE – 
ČEHIJAS ŠVEICE

6 dienas / Visas naktis viesnīcās
16.08.2015 - 21.08.2015

Ceļojuma cena    € 248
 

1.diena. ”Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas.  Laiks ceļā. Lietuva.Polija. Nakts 3*viesnīcā Čehijas teritorijā. 
2.diena. ”Kas notiek pazemē un Prāgas mistika...”
Brokastis. Dosimies uz Moravsky Kras dabas parku, kas ir lielākais karsta reģions Čehijā.Apskatīsim 138 m dziļo Macohas aizu un Punkavas alu labirintus - šīs alas tiek uzskatītas par skaistākajām Morāvijas karsta alām. Sākumā ar kājām, pēc tam ar laivu dosimies atklāt noslēpumaino pazemes stalaktītu un stalagmītu valstību. Brno pilsētas apskate. Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils – renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avots – pilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina – pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle. Vakarpusē ierašanās Prāgā. Vakarā piedāvājam ekskursiju pa naksnīgo Prāgu (par papildus samaksu 10 €) „Maģiskā Prāga”. Jūs varēsiet iepazīt Prāgas maģiju, noklausīties leģendas un apmeklēt mistiskus stūrīšus. Nakts 3*viesnīcā Prāgā.
3.diena. ”Prāga-maģiskā simts torņu pilsēta...”
Brokastis. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista, daudzus ceļotājus no visas pasaules.Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Gotiskā sv.Vita Katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā 3 pagalmiem, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūrām, Starametskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš. Pēc ekskursijas brīvajā laikā, Jums ir iespēja doties kruīza braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi. Uz kuģīša varesiet izbaudiet ne tikai Prāgas skatus, bet baudīt arī gardas pusdienas (bufet veida galds, ar dažādiem ēdieniem par papildus samaksu 20 €)! Brīvs laiks pilsētā. Patstavīga pasatiga Višegradā, Zoo, Eifeļa tornis, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes.Vakarpusē piedavājam izbaudīt muzikālo strūklaku priekšnesumu, kur mūzika papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklaku fons. Atgriešanās 3* viesnīcā Prāgā. Nakts 3*viesnīcā Prāgā.
4.diena. ”Krušovice un  Karlovi Varu burvība...”
Brokastis. Izbraukuma eksursija uz Čehijas populāro kūrortu (par papildus samaksu 25 €) Karlovi Vari. Pa ceļam apstāsimies pie Krušovices Karaliskās alus darītavas un būs iespēja iegadaties dažadu šķirņu alu. Kūrortpilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaika: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes, nepārtrauktais Vržidlo pulss, avotu calošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esoša šīs pilsētas dvēsele.Iepazīšanās ar pilsētu.Brīvs laiks. Piedāvājam apmeklēt ārstnieciskā minerālūdens baseinu, iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu.iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Parbrauciens uz Marijanskije Lazņi (Marienbāde) – jaunākais Rietumčehijas kūrorts. Pilsēta atpūtniekus piesaista ar saviem koptajiem parkiem, mežiem, bagātīgo sabiedrisko dzīvi un 40 mineralūdens avotiem, kas ir unikāli: to ķīmiskais sastāvs ir tik daudzveidīgs, ka to var izmantot visdažādāko slimību ārstēšanai. Brīvs laiks Prāgā. Atgriešanās 3* viesnīcā Prāgā. Nakts 3*viesnīcā Prāgā.
5.diena. ”Tiem, kuri noguruši no pilsētas kņadas...”
Brokastis. Izbraukuma eksursija uz Čehijas Šveici (par papildus samaksu 20€). Diena pie dabas krūts. Čehijas Šveici  Jau no 19.gs šis rajons ir vilinājis tūristus un romantiskos dzejniekus.Tieši viņi šo vietu pirmo reizi nosaukuši par Čehijas Šveici. Tas ir neparasti skaists apvidus ar fantastisku formu smilšakmens klintīm, kuru šķērso ieplakas un aizas. Klimatiskais meža kūrorts - tiem kuri noguruši no pilsētas kņadas un straujā dzīves ritma. Unikāls dabas veidojums, lielākais Centrāleiropā - Klinšu vārti, akmens tilts. Kamenicas aiza - ko ieskauj klintis. Eksotisks brauciens ar laivām pa Kamenicas upi starp klintīm un ūdenskritumiem-neaizmirstamu izjūtu kokteilis. Pastaigas beigās izjutīsim mieru un neskarto dabu „klusajā aizā”, kura stiepjas 960 m garumā. Atgriešanās 3* viesnīcā Prāgā. Nakts 3*viesnīcā Prāgā.
6.diena. ”Steidzieties dalīties iespaidos ar mājniekiem...”
    Brokastis. Diena ceļā. Čehija. Polija. Lietuva. Vēlu naktī ierašanās mājās.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi
•    ekskursija Prāgā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.  

Piemaksas un papildus izdevumi:
•    piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55 €
•    piemaksa par papildvietu autobusā 70 € 
•    BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (>65 gadiem 10.80 €)
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    pilsētas sabiedriskais transports.

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās: Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Marianske Ļazņe 25 €,  “Maģiskā Prāga 10 €, Izbraukuma ekskursija uz Čehijas Šveici 20 €, Baseins Karlovi Vari 180 Kč, Funikulieris un skata tornis 70 Kč, Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč, Muzikālās strūklakas 220 Kč, Pusdienas no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč, Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi 20€,  Klinšu parks 75 Kč, Dabas taka 30 Kč, Brauciens ar laiviņām 60 Kč.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
2014. gada rudens izmaksas.    1 € ~ 27 Kč 

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                        Klienta paraksts
___________________________                        ___________________

Fotogrāfijas: