šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Čehiju, autobusu ceļojumi, tūrisma aģentūra, ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Čehiju, autobusu ceļojumi, tūrisma aģentūra, ceļojumi. Labākie piedāvājumi!

Čehija bērniem un pieaugušajiem.

 • MORAVSKI KRAS - DINO PARKS - PRĀGA - ČESKY RAJ - ZOO-SAFARI
 • 6 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcas

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

ČEHIJA BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM

MORAVSKI KRAS - DINO PARKS - PRĀGA - ČESKY RAJ - ZOO-SAFARI

23.08. - 28.08.2015

6 dienas / Visas naktis viesnīcas

 

1.diena. 23.08. „... Un ceļojums sākās..."
           
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Bruno apkaimē2*

2.diena. 24.08. „... Pazemes labirintos..."
            Brokastis. Ekskursija uz dabas rezervātu Moravsky Kras, kas ir vissenākais Morāvijas dabas aizsardzības objekts. Reģiona ezeri zemes apakšējos slāņos veido savdabīgus kanjonus jeb alas. Moravsky Kras to ir vairāk nekā 1000. Galvenie apskates objekti ir stalaktītu-stalagmītu alu komplekss. Jūs pārsteigs neparasta ainava ar kanjoniem, gleznainas alas, dziļas aizas, dīvainu izskatu un formu stalaktīti un stalagmīti. Laiks ceļā līdz Prāgai. Iekārtošanās viesnīcā 3*Prāgā. Vakarā piedāvājam doties ekskursijā (par papildus samaksu 10€) „Mistiskā Prāga", kuras laikā Jūs iepazīsiet pilsētu un tās leģendas. Šis ekskursijas laikā, gūsite apstiprinājumu tam ka Prāga patiešās ir mistiska pilsēta. Nakts viesnīcā3* Prāgā.

 3.diena. 25.08. „Prāga - maģiskā simts torņu pilsēta!"
           
Brokastis. Ekskursija pa Prāgu - izjūtiet šīs pilsētas dvēseli, kas slēpjas senās baznīcās, cēlās pilīs, skulptūrās un parkos, kas rotā šo unikālo pilsētu. Mēs izstaigāsim Prāgas vecpilsētas šauro ieliņu labirintus, karalisko ceļu. Staromestskas laukuma, kura galvenais lepnums Staromestskas rātsnama kuranti, apskate. Divas ciparnīcas, ko rotā figūras, kas simbolizē tikumus un netikumus. Apustuļu figūru procesija, kas katru stundu piesaista tūristu uzmanību. Pastaiga pa Vaclava laukumu un Kārļa tiltu, kur iedomāsimies vēlēšanos. Pēc ekskursijas, iesakām apmeklēt Petnn rajonu, kur var maldīties Spoguļu labirintā, kas sagādās lielu prieku gan bērniem, gan pieaugušajiem. Bet vakarā baudīsim muzikālo strūklaku priekšnesumu - unikāls mūzikas, ūdens, baleta un gaismas šovs. Nakts viesnīcā Prāgā.

4.diena. 26.08. „... Ceļojums uz Āfriku Eiropas centrā - Zoosafārī...!"
           
Brokastis. Piedāvājam doties ekskursijā uz visu dienu uz Prahovas klinšu parku un Zoo Safari (par papildus samaksu 25€). Brauciens līdz nacionālajam parkam „Českij Raj" - Prahovas klinšu parkā - sportiskiem tūristiem un dabas mīļotājiem. Prahovas klinšu parks - viens no senākiem dabas rezervātiem Čehijas Republikā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gada garumā. Pastaiga starp klinšu blokiem un pa šaurām, klintīs izkaltām takām. Smags, bet patīkams pārgājiens 3,5 km garumā (~2,5h): skatu laukumi, neaprakstāmi dabas brīnumi un unikālas ainavas.
            Brauciens līdz Dvur Kralove. Zoo - Safarī apmeklējums. Zoo 60 gadu laikā ir pārtapis par vienu no lielākajiem atpūtas parkiem Čehijā un lepojās ar izcilo Āfrikas dzīvnieku kolekciju Eiropā. Parka teritorija ir 500 tūkstoši kvadrāt metru liela, kurā ir apmēram 50 dzīvnieku sugas, apmēram 600 dzīvnieki. Jūs patīkami pārsteigs ar Zoo iemītniekiem un neaizmirstamo braucienu Safari busiņā. Kur vēl Jūs varat redzēt tik daudz žirafes un antilopes vienkopus. Atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā 3*Prāgā.

5.diena. 27.08. „Atgriezties bērnības pasaku valstībā."
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 15 €):

Botanicus viduslaiku stila dārzs un ciematiņš. Iespēja spert kāju senatnē, iepazīties ar sen piemirstiem arodiem, pašu rokām gatavoti suvenīri pēc sentēvu metodēm.
           Turpinām iepazīt pasaku! Stare Hradi - pasaku pasaule, gan berniem, gan pieaugušajiem. Kur iespējams aplūkot dažādu pasaku un multiplikāciju filmu tēlus- princeses, pūķi, rūķi, bruņiniekL. Atgriešanās Prāgā. Brīvs vakars Prāgā. Nakts viesnīcā 3*Prāgā.

6.diena. 28.08. „... Mājās ir vislabāk...!"
   
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcās (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • ekskursija Prāgā profesionāla gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā 75 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • BTA „Insuramce Company" SE medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €),

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:
           Moravski Kras alas 170 Kč, bērni 90 Kč.(6-15.g.v.), Ekskursija „ Mistiskā Prāgā" - 10 €,bērniem 5 €, Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč, bērniem 12-16 Kč. (līdz 15.g.v.), Prāgas labirints 75 Kč, bērniem 55 Kč., Muzikālās strūklakas 230 Kč, bērniem līdz 6.g. bezmaksas, Zoo Prāgā 200 Kč, bērniem 150 Kč( 3- 15.g.v.), Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi no 200 - 650 Kč, „Botanikus" 99 Kč, bērniem 60 Kč; izbraukuma ekskursijā uz visu dienu uz Prahovas klinšu parku un Zoo Safari 25€ (bērniem 15€); Ekspozīcija pilī Stare Hradi 115 Kč, bērniem 85 Kč, Parks „Česky Raj" 60 Kč, bērniem 30 Kč, Zoo Dvur Kralove 120 Kč, bērniem (4-15 g.) 80cKč, (2-4.g.) 50kč. izbraukuma ekskursija uz Botanicus darzu un Stare Hradi 15 €.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām

1 € ~ 27 Kč
2015.gada pavasara izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: