šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

LIELDIENAS PRĀGĀ UN DRĒZDENĒ

  • PRĀGA - KARLOVI VARI –FRANTIŠKOVI LAZŅE - DRĒZDENE
  • 5 dienas ()
  • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 216 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija        

MAĢISKĀ PRĀGA AR DRĒZDENI
PRĀGA - KARLOVI VARI –FRANTIŠKOVI LAZŅE -  DRĒZDENE 
02.04. - 06.04.2015.                
                 

5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena    € 216
 

1.diena.  02.04. „... Un ceļojums sākās...” 
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

2.diena. 03.04. „ Maģiskā Prāga..!” 
Brokastis. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā, krievu valodā: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Karaliskais ceļš. Ekskursija pa Prāgu profisionāla, vietēja gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 15 €).  Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „ziedru galdu”. 
Brīvajā laikā Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu – alus darītavu, Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā “U Fleku” un Šveika krodziņu – iecienītāko tūristu restorānu “U Kaliha”, vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi. Vakarā mākslas un mūzikas cienītājiem iesakām apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu kādā no Prāgas baznīcām vai koncertzālēm. Apmeklējumu gaida arī Prāgas Ēnu teātri, mūzikas klubi un diskotēkas. Nakts viesnīcā 3* Prāgā.
3.diena. 04.04. „Drēzdene pērle uz Elbas upes...!”  
Brokastis. Ekskursija uz Drēzdeni (par papildus samaksu 20 €). Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Individuāls Cvingera apmeklējums. Dodoties uz Cvingera galveno ieeju - Kroņa vārtiem, redzamas kolonnas, pilastri, triumfa arkas, un visam pāri spīd apzeltītais jumta sīpolveida kupols ar kroni. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē "eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem". Cvingera iekšpagalmā notikuši turnīri, svētki, uguņošanas. Tagad šeit iekārtoti vairāki muzeji.
Laiks ceļā līdz Prāgai. Vakarā iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Prāgā.
4.diena. 05.04. "Sajūtiet īpašo kūrorta atmosfēru!...”
Brokastis. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Čehijas populārāko kūrortu.  Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Atvērtā minerālūdens baseina apmeklējums. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. 
Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņe – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdz baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju!
Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons. (Vasaras sezonā.)
Atgriešanās un nakts viesnīcā 3* Prāgā.
5.diena. 06.04. „Mājās ir vislabāk...!” 
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieri), 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
•    grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:
•    piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā  60 €
•    piemaksa par papildvietu autobusā 75 € 
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    pilsētas sabiedriskais transports,
•    “BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (pēc 65 gadu vecuma 9 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursija Prāgā 15 €, Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari  un Františkovi Lazņi 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni 20 €, Kuģītis pa Vltavu ar bagātīgu „zviedru galdu”- 20 €, Cvinger 10 €,  Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč, Muzikālās strūklakas 230 Kč, Baseins Karlovi Vari 200 Kč, Baseinu kompleks „Akvaforums” 130-240 Kč,    Funikulieris un skata tornis 80 Kč, Pusdienas no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč.
 Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
2014. gada rudens izmaksas.        1 € ~ 27 Kč.                         

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas. 
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situāciju)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE
Operators: SIA “Ozolciems Tūre”                        Klienta paraksts

____________________________                    _______________________________