šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Slovēnija - Eiropas zaļais smaragds

 • SPO 239 € - 13 rinda ĻUBĻANA – BLEDA - TRIGLAVAS NACIONĀLAIS PARKS - SAVICA ŪDENSKRITUMS - POSTOJNAS ALAS - PREDJAMA PILS - LIPICA - IZBRAUCIENS AR KUĢĪTI GAR ADRIJAS JŪRAS PIEKRASTI – VĪNA DEGUSTĀCIJA – GRĀCA - ŠĒNBRUNNAS PILS
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 295 €

Pilns apraksts:

SLOVĒNIJA - Eiropas zaļais smaragds

ĻUBĻANA – BLEDA - TRIGLAVAS NACIONĀLAIS PARKS - SAVICA ŪDENSKRITUMS - POSTOJNAS ALAS - PREDJAMA PILS - LIPICA - IZBRAUCIENS AR KUĢĪTI GAR ADRIJAS JŪRAS PIEKRASTI – VĪNA DEGUSTĀCIJA – GRĀCA - ŠĒNBRUNNAS PILS

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

1. diena. 23.08. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 2* Polijā.

2. diena. 24.08. „Mīlētāju pilsēta – Ļubļina”
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Pusdienu un foto pauze Austrijā uz kalnu fona. Brauciens līdz Slovēnijai, ekoloģiski tīra, bagāta ar dabu, kultūras un vēstures pieminekļiem, kuriem piemīt eiropisks šarms. Slovēnija pārsteidz un apbur jau no pirmajā tikšanās reizē. Valsts  galvaspilsētai – Ļubļana. Viduslaiku elpu var sajust pastaigājoties pa Ļubļanas vecpilsētas šaurajām ielām ar divstāvu namu apbūvi. Cauri vecpilsētai plūst Ļubļanica, kuru šķērso eleganti tilti, krastus ieskauj vītoli un āra kafejnīcas, interesanti ka upei ir septiņi nosukumi. Vecpilsēta ar skaistām baroka stila celtnem, pārsteidz tas apmeklētājus. Pilsētas ainavu vainago stalta pils kalna virsotnē. Ekskursijas laikā varēsiet iepazīties ar Prešerena laukumu, jūgentsitala celtnes – Urbanc, Franciskāņu baznīca, Trīskāršo tiltu, Centrālo tirgus laukumu, Sv.Nikolaja bkatedrāli, Pilsētas laukumu, Rātsnamu, Robas strūklaka, Pūķa tiltu un Kurpnieku tiltu. Vakarā izvietošanās viesnīcā 3* Triestes apkārtnē.

3. diena. 25.08. „Slovēnijas rota - Jūlija Alpi
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Jūlija Alpiem. Savica ūdenskritums. Jāsaka, ka kāpiens līdz gleznainajam Savica ūdenskritumam nav grūts - tikai 500 pakāpieni, tā augstums 80 m.  Triglavas nacionālais parks, iespēja ar pacēlēju pacelties Vogela kalnā (1500 m v.j.l.), kur valda spirdzinošais kalnu gaiss un iespaidīgs skats uz Alpiem. Kūrortpilsēta Bleda – gleznainais Slovēnijas Alpu kūrorts pie Bledas ezera jau no viduslaikiem ir populārs ar spirgto kalnu gaisu un siltajiem pazemes avotiem. Bledas pils apskate, brauciens ar slovēņu laivu, tā saukto "pletnu", Bledas ezerā līdz saliņai, kur atrodas Dievmātes baznīca un vēlēšanās zvans, kuram ieskanoties ir iespēja iedomāties savu vēlēšanos. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā 3* Triestes apkārtnē.

4. diena. 26.08. „ Eiropas lielākās alas”
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) uz Lipicas zirguaudzētavu, Postojnas alas, Predjamas pils un vīna degustāvija.
Brauciens līdz Lipicas zirgu audzētavai, kuru dibināja Habsburgi. Lipicā, audzē baltas krāsas zirgus, kurus izmanto Vīnā Spāņu Jāšanas skolā. Ekskursija pa zirgu audzētavu ar  dresūras demonstrējums.
Brauciens līdz Postojnai. Postojnas alu apmeklējums - vienas no lielākajām alām Eiropā. Garliakoties Jums neļaus neatkārtojamās Postojnas alas, kura ir slavena ar pirmo tūristu vilcieniņu pasaulē, kurš ieved pazemes alu labirintā, pēc tam seko pastaiga pa greznām pazemes zālēm dažādos līmeņos Postojnas alās dzīvo, dīvainā „cilvēkzivs”, mūsdienās šis interesanais pazemes faunas pārstāvis ir ievietots akvārijā, kur to var apskatīt..
Tālāk Jūs gaida Predjama - viduslaiku pils, kas kā ērgļa ligzda izvietojusies, pielipusi pie klints 123 m augstumā. Šī pils ir izbūvēta pie lielas alas. Daļēji mēbelētajās telpās ir redzamas arī vaska figūras. Nesteidzīgā pastaiga ļaus vēl labāk sajust klints grotās valdošo noskaņu.
Atrodoties Slovēnijā noteikti ir jānodegustē slavanie vīni! Piedāvājam vīna degustāciju pie vietējiem vīndariem. Atgriešanās viesnīcā Triestes apkārtnē. Atpūta pie jūras.          

Nakts viesnīcā 3* Triestes apkārtnē

5. diena.  27.08. „Adrijas jūras burvība.”
Brokastis. Diena, kas paredzēta nesteidzīgai atpūtai izbraucienā ar kuģīti pa Adrijas jūru. Brauciena laikā varēsiet izbaudīt Slovēnijas klinšaino krasta līniju, ja būs vēlēšanās peldēties jūrā, lecot no kuģīša. Izbrauciena laikā paredzēta pietura Piranjā - pilsētiņā Adrijas jūras krastā uz akmeņainas pussalas. Pastaiga pa pilsētu, lai iepazītu Tartīni laukumu, šaurās ieliņas, Sv. Georga baznīcu, Justīcijas namu, ja neinteresē pastaiga varat baudīt sauli un Adrijas juru pilsētas pludmalē.  Atgriešanās uz kuģīša, kur uz klāja tiks pasniegtas pusdienas, varēsiet nobaudīt, turpat uz kuģa grillētas zivis, molkojot slovēņu vīnu. Pēc izbraukuma ar kuģīti, atpūta Adrijas rivjēras, populārākajā un slavenākajā kūrortpilsētā – Portarožā. Jau pašā pilsētas nosaukumā slēpjas romantika! Jo „Portorož” tulkojumā nozīmē „rožu osta”, bet gaisā, virs pilsētas virmo priežu un rožu aromāts. Atpūta pie jūras. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Triestes apkārtnē

6. diena. 28.08.„Dodamies mājup.”
Agri no rīta brokastis un viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Slovēnija. Austrija. Brauciens līdz Austrijas populārāko pili - Šēnbrunnas pils. Barokālā pils celta Marijas Terēzes valdīšanas laikā, kā Habsburgu vasaras rezidence. Čehija. Nakts viesnīcā 2* Polijā.

7. diena. 29.08. “Mājupceļš.”
Brokastis. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Kā alternatīvu, ja nebraucat kādā no izbraukuma ekskursijām varat doties uz Venēciju no Triestes, individuāli !!! 

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no kopējās ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),,
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās,6 naktis pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 125 €
 • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā  110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 6,3 € (pēc 65 gadu vecuma 12,6 €),

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija uz Jūlija alpiem 25 €, Savicas ūdenskritums 2,50 €, Vogle kalna pacēlājs 11€  , Brauciens ar pletnām un ieejas maksa baznīcā  15 €, Bledas pils 8 €, Izbraukuma ekskursija uz Lipicu, Postojnu un Predjamu 20 €, Postojnas stalaktītu alas un Predjamas pils apmeklējums 27,90 €, Lipicas zirgu audzētavas apskates ekskursija un dresūras demonstrējums 14 €, Vīna degustācija no  10 €, Brauciens ar kuģīti pa jūru  35 €; Izbraukšana ekskursija uz Venēciju 35 €.

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.